تی وی تو
پورتو
ویزلا

شنبه ۱۰ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و ویزلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی پورتو و ویزلا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو و ویزلا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پورتو و ویزلا

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال پورتو و ویزلا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پورتو ویزلا را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای گزارش زنده فوتبال پورتو ویزلا، شما می توانید بازی پورتو و ویزلا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی پورتو ویزلا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال پورتو و ویزلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

بازی دو تیم ویزلا و پورتو در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پرتغال با نتیجه ۳ بر یک به نفع یاران مهدی طارمی به اتمام رسید. اوریبه در دقیقه ی ۸ و کاسیانو در دقیقه ی  ۲۴ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند. در نیمه دوم اما بازی در دستان پورتو بود. ویرا در دقیقه ی ۶۴ و اوانیلسون در دقیقه ی ۸۹ دروازه ی ویزلا را در هم کوبیدند تا در نهایت پخش زنده بازی پورتو و ویزلا با برتری ۳-۱ پورتو به پایان برسد.

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

 

ویزلا پورتو 
۳۰%مالکیت۷۰%
۳شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۲
۳کرنر۹

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

 

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

در هفته پانزدهم رقابت های لیگ فوتبال پرتغال، پورتو در خانه ویزلا به میدان رفت و با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید. دیاز و مونتیرو در دقیقه ی ۱۴ و ۱۹ نیمه ی نخست برای پورتو گلزنی کردند و سانوسی گل سوم پورتو را در نیمه ی دوم به ثبت رساند. دیگر گل پورتو در با اشتباه شامو و باز کردن دروازه ی خودی به ثبت رسید . در ادامه ی بد بیاری های ویزلا در این تیم در دقیقه ی ۵۲ با اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره شد .

در پایان پخش زنده بازی پورتو و ویزلا باید گفت که  مهدی طارمی مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب ثابت تیمش حضور داشت اما نتوانست گلزنی کند. پورتو با این برد ۴۱ امتیازی شد و در صدر ایستاد.

 

پخش زنده بازی پورتو ویزلا

 

ویزلا پورتو 
۳۴%مالکیت۶۶%
۴شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۴
۳۱۱تعداد پاس۶۱۷
۲۳۵پاس صحیح۵۴۱
۹سانتر۲۰
۳کرنر۱۱
۱۲خطا۸
۳آفساید۰
۱کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو ویزلا