تی وی تو
فوتبال  پورتو ویزلا زنده

فوتبال پورتو ویزلا زنده

پورتو
ویزلا

یکشنبه ۲۷ اسفند ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال پورتو ویزلا امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ پرتغال و از ساعت ۰۰:۰۰ تیم‌های پورتو و ویزلا بازی خواهند داشت. آث پورتو مقابل ویزلا را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو و ویزلا را آنلاین تماشا کنید. برای تماشای زنده فوتبال پورتو ویزلا، شما می توانید بازی پورتو و ویزلا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

۱۶ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر پرتغال، تیم های پورتو و ویزلا با هم دیدار کردند. در نیمه نخست این دیدار شاهد یک بازی آرام بودیم تا این که در دقیقه ۴۱ په په موفق شد با باز کردن دروازه حریف، پورتو را به برتری ۱-۰ برساند.

در نیمه دوم باز  هم این پورتو بود که مالکیت توپ را بر عهده داشت. این تیم در دقیقه ۸۶ و با ضربه مهدی طارمی دروازه ویزلا را برای بار دوم باز کرد تا در نهایت پخش زنده فوتبال پورتو ویزلا، با نتیجه ۲-۰ به پایان رسد.

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

پورتو ویزلا 
۶۰%مالکیت۴۰%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۵۲۷تعداد پاس۳۴۹
۴۴۵پاس صحیح۲۵۳
۲۳سانتر۱۷
۷کرنر۵
۱۵خطا۹
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

۲۶ آذر ۱۴۰۱

تیم فوتبال پورتو در رقابت‌های لیگ کاپ پرتغال به مصاف تیم ویزلا رفت و در پایان با نتیجه پرگل ۴ بر صفر به پیروزی رسید.

مهدی طارمی در دقیقه ۴۶ پخش زنده بازی پورتو و ویزلا برای پورتو به میدان رفت و توانست از روی نقطه پنالتی گل چهارم تیمش را وارد دروازه حریف کند تا در کسب پیروزی نقش داشته باشد.

گل اول پورتو در این دیدار را گالنو در دقیقه ۳۱ به ثمر رساند. او روی پاس در عمق دقیق طارمی در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شده و با یک شوت کات دار توپ را به گوشه دروازه فرستاد. یاران طارمی با همین یک گل و برتری ۱-۰ راهی رختکن شدند. طارمی در هشتمین دقیقه از نیمه دوم با پاسی تک ضرب و دیدنی مارتینز را در موقعیت زدن گل دوم قرار داد تا نتیجه دو بر صفر شود. پورتو در ادامه دو گل دیگر هم زد تا در شرایطی که طارمی در دقیقه ۸۱ پخش زنده بازی پورتو و ویزلا جای خود را به دنی لودر داد، با برتری چهار بر صفر راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

طارمی در لیگ پرتغال هم عملکرد خوبی داشته است و توانسته برای تیمش ۶ گل به ثمر رساند.

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

پخش آنلاین بازی پورتو و ویزلا

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تیم فوتبال پورتو در چارچوب هفته سی و دوم لیگ پرتغال به مصاف ویزلا رفت که در پایان به برتری ۴ بر ۲ رسید. اوانیلسون در دقیقه ۲۱ پورتو را پیش انداخت و هفت دقیقه بعد، مهدی طارمی پنالتی گرفته شده توسط گروجیچ را به گل تبدیل کرد تا بازی ۲ بر ۰ شود.

بازیکنان ویزلا بعد از اینکه ۲ بر ۰ عقب افتادند، گل ها را جبران کردند تا بازی به تساوی کشیده شود اما امبمبا در دقیقه ۵۷ گل سوم پورتو را وارد دروازه این تیم کرد تا دوباره یاران طارمی از ویزلا پیش بیفتند.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی پورتو و ویزلا هم طارمی پس از این که شوت اولش توسط دروازه بان ویزلا دفع شد، با حرکتی عجیب و غریب خودش را به ریباند رساند و توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.

با این نتیجه پورتو ۸۵ امتیازی شد و حتی اگر اسپورتینگ بتواند بازی اش در این هفته را ببرد، یاران مهدی طارمی با کسب یک امتیاز در دو هفته باقی مانده، می توانند به عنوان قهرمانی در لیگ پرتغال برسند. ویزلا هم با ۳۲ امتیاز در رده ۱۴ قرار گرفت.

 

 

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

 

پورتو ویزلا 
۶۷%مالکیت۳۳%
۸شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۴
۵۵۷تعداد پاس۲۶۵
۴۴۷پاس صحیح۱۹۰
۱۹سانتر۱۰
۸کرنر۲
۱۱خطا۸
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

 

پخش بازی پورتو مقابل ویزلا

۲۳ دی ۱۴۰۰

بازی دو تیم ویزلا و پورتو در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پرتغال با نتیجه ۳ بر یک به نفع یاران مهدی طارمی به اتمام رسید. اوریبه در دقیقه ی ۸ و کاسیانو در دقیقه ی  ۲۴ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند. در نیمه دوم اما بازی در دستان پورتو بود. ویرا در دقیقه ی ۶۴ و اوانیلسون در دقیقه ی ۸۹ دروازه ی ویزلا را در هم کوبیدند تا در نهایت پخش زنده بازی پورتو و ویزلا با برتری ۳-۱ پورتو به پایان برسد.

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

 

ویزلا پورتو 
۳۰%مالکیت۷۰%
۳شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۲
۳کرنر۹

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا

 

پخش زنده بازی پورتو و ویزلا از اینترنت

در هفته پانزدهم رقابت های لیگ فوتبال پرتغال، پورتو در خانه ویزلا به میدان رفت و با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید. دیاز و مونتیرو در دقیقه ی ۱۴ و ۱۹ نیمه ی نخست برای پورتو گلزنی کردند و سانوسی گل سوم پورتو را در نیمه ی دوم به ثبت رساند. دیگر گل پورتو در با اشتباه شامو و باز کردن دروازه ی خودی به ثبت رسید . در ادامه ی بد بیاری های ویزلا در این تیم در دقیقه ی ۵۲ با اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره شد .

در پایان پخش زنده بازی پورتو و ویزلا باید گفت که  مهدی طارمی مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب ثابت تیمش حضور داشت اما نتوانست گلزنی کند. پورتو با این برد ۴۱ امتیازی شد و در صدر ایستاد.

 

پخش زنده بازی پورتو ویزلا

 

ویزلا پورتو 
۳۴%مالکیت۶۶%
۴شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۴
۳۱۱تعداد پاس۶۱۷
۲۳۵پاس صحیح۵۴۱
۹سانتر۲۰
۳کرنر۱۱
۱۲خطا۸
۳آفساید۰
۱کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو ویزلا