تی وی تو
پورتو
ویتوریا گیمارش

شنبه ۶ خرداد ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی پورتو و ویتوریا گیمارش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو ویتوریا گیمارش را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پورتو – ویتوریا گیمارش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو ویتوریا گیمارش را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو ویتوریا گیمارش را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

تیم پورتو در هفته هفدهم رقابت‌ های لیگ پرتغال مهمان ویتوریا گیمارش بود. پورتو در این بازی خارج از خانه با یک گل به پیروزی دست پیدا کرد. تک گل یاران طارمی را ژائو ماریو در دقیقه ۴۷ به ثمر رساند.

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت. او در دقیقه ۹۲ پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش تعویض شد.

تیم طارمی با پیروزی در این بازی ۳۹ امتیازی شد و در رده سوم جدول رده‌بندی باقی ماند. بنفیکا با ۴۴ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد.

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

ویتوریا گیمارشپورتو 
۳۵%مالکیت۶۵%
۰شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۰
۲۸۸تعداد پاس۵۵۳
۱۸۷پاس صحیح۴۶۰
۱۳سانتر۲۰
۳کرنر۶
۱۰خطا۱۷
۱آفساید۳
۶کارت زرد۴

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

 

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش

تیم فوتبال پورتو در خانه ویتوریا گیمارش به میدان رفت و به پیروزی ۱-۰ دست یافت.

گل پیروزی‌ پورتو را مهدی طارمی در دقیقه ۳۶ از روی نقطه پنالتی زد. طارمی یک ضربه پنالتی را هم در دقیقه ۶۲ از دست داد. ستاره ایرانی پورتو در دقیقه ۶۹ تعویض شد.

در پایان پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش پورتو با ۷۹ امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر پرتغال است.

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

ویتوریا گیمارشپورتو 
۴۴%مالکیت۵۶%
۱شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۱
۳۴۱تعداد پاس۴۳۳
۲۴۷پاس صحیح۳۳۹
۱۱سانتر۸
۳کرنر۱
۱۵خطا۲۰
۲آفساید۱
۵کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

 

پخش آنلاین بازی پورتو ویتوریا گیمارش

در ادامه دیدارهای هفته دوازدهم لیگ پرتغال، تیم فوتبال پورتو میزبان ویتوریا گیمارش بود و در نهایت موفق شد حریف خود را با نتیجه دو بر یک شکست دهد و خود را دوباره به صدر جدول برساند. 

 در ابتدا ی پخش آنلاین بازی پورتو ویتوریا گیمارش ادواردز برای تیم میهمان از روی نقطه پنالتی به گل رسید اما در ادامه دیاز و اوانیلسون موفق شدند با گل های خود تیم پورتو را بنده این بازی کنند. عبدل مامین از تیم گیمارش با دریافت کارت قرمز در دقیقه ۵۳ از زمین بازی اخراج شد. 

«مهدی طارمی» ملی پوش فوتبال کشورمان در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیم پورتو حضور داشت و در دقیقه ۹۰ در میان تشویق شدید هواداران تعویض و از زمین بازی خارج شد. 

پورتو با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد و با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به تیم اسپورتینگ لیسبون، در صدر جدول رده‌بندی لیگ پرتغال قرار گرفت. تیم گیمارش نیز با ۱۶ امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

 

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

 

پورتو ویتوریا گیمارش
۷۱%مالکیت۲۹%
۹شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۷
۶۳۷تعداد پاس۲۵۷
۵۵۸پاس صحیح۱۷۰
۱۸سانتر۶
۵کرنر۲
۱۶خطا۱۵
۳آفساید۲
۲کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

 

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش

تیم های پورتو و ویتوریا گیمارش در هفته ی بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم این پورتو بود که عملکرد بهتری نسبت به حریفش داشت . این تیم خیلی زود در دقیقه ی ۴۹ و با ضربه ی مارگا به برتری ۱-۰ رسید اما ادامه ی پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش به آرامی سپری شد تا در نهایت پورتو ای ها با همان یک گل تیم پیروز میدان باشند.

 

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

 

پورتو ویتوریا گیمارش
۶۷%مالکیت۳۳%
۷شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۶
۶۳۰تعداد پاس۳۱۶
۵۳۱پاس صحیح۲۲۸
۲۶سانتر۱۰
۸کرنر۴
۹خطا۷
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش

 

پخش زنده بازی پورتو مقابل ویتوریا گیمارش

پورتو و ویتوریا گیمارش در هفته یازدهم لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پورتو به پایان رسید. در این بازی ابتدا ویتوریا توسط روچا در دقیقه ۷ به گل رسید اما مهدی طارمی در دقیقه ۴۲ به گلش بازی را به تساوی کشاند. سپس در دقیقه ۶۳ اسکار، بازیکن ویتوریا تیمش را ۲ بر ۱ پیش انداخت که بازهم مهدی طارمی دست به کار شد و در دقیقه ۶۵ بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه ۸۰ لوئیز دیاز بالاخره تیر خلاص را زد و پورتو را ۳ بر ۲ برنده بازی کرد. البته تمام اتفاقات این بازی برای طارمی خوب نبود. وی در دقیقه ۸۵ مصدوم شد و از زمین بازی خارج شد.

پورتو با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش – تی وی تو

 

ویتوریا گیمارشپورتو 
۳۳%مالکیت۶۷%
۲شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۰
۲۷۸تعداد پاس۵۶۷
۱۸۱پاس صحیح۴۶۱
۱۱سانتر۱۸
۰کرنر۳
۱۵خطا۱۰
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

 

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پورتو ویتوریا گیمارش

برد ۲-۱ پورتو در زمین ویتوریا گیمارش بسیار پرحاشیه بود. در این دیدار جنجالی، مهاجم اهل مالی پورتو مورد هجوم توهین های نژادپرستانه هواداران تیم میزبان قرار گرفت. از دقیقه یک بازی، هواداران تیم میزبان با تقلید صدای میمون و سردادن شعارهای نژادپرستانه، باعث رنجش مهاجم پورتو شدند اما او توجهی به این موضوع نداشت و بازی را دنبال کرد.

در ادامه بازی زنده پورتو ویتوریا گیمارش مارگا در دقیقه ۶۰، گل دوم و پیروزی بخش پورتو را به ثمر رساند و با اشاره به رنگ پوست خود، هواداران ویتوریا گیمارش را به سکوت دعوت کرد. شعارهای نژادپرستانه علیه او به اوج خود رسید و چند صندلی به سمت این بازیکن از روی سکوها پرتاب شد.

داور در این صحنه به مارگا کارت زرد نشان داد.در فاصله دقیقه ۶۰ تا ۶۹ از پخش زنده بازی پورتو ویتوریا گیمارش جو ورزشگاه بسیار ملتهب بود و کل ورزشگاه، یک صدا به مارگا توهین می کردند. در نهایت صبر این بازیکن لبریز شد و او اقدام به ترک زمین کرد. بازیکنان دو تیم چند دقیقه سعی در آرام کردن مارگا داشتند و می خواستند مانع خروج او شوند. کونسیسائو، سرمربی پورتو نیز تلاش زیادی انجام داد تا تصمیم مهاجم خود را عوض کند اما تلاش او بی نتیجه بود. در نهایت مارگا در میان توهین هواداران ویتوریا گیمارش، زمین را ترک کرد و با انگشت، ژست هایی به طرف آنها نشان داد. کونسیسائو نیز مجبور شد یک بازیکن دیگر به جای مارگا به زمین بفرستد.

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش – تی وی تو

 

ویتوریا گیمارشپورتو
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۳۷۰تعداد پاس۴۳۰
۲۹۲پاس صحیح۳۳۸
۲۶سانتر۲۲
۴کرنر۵
۱۵خطا۱۵
۱آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش – تی وی تو

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش امشب

در مرحله ی نیمه نهایی لیگ کاپ پرتغال ، تیم های پورتو و ویتوریا گیمارش با هم رقابت کردند. نیمه ی نخست این دیدار تقریبا بی حاشیه سپری شد و دو تیم با تساوی ۰-۰ به نیمه ی دوم رفتند. اما نیمه ی دوم با تک گل تاپسوپا در دقیقه ی ۶۵ آغاز شد و درست یک دقیقه ی بعد تلیس از پورتو این گل را جبران کرد و حساب کار ۱-۱ شد. گل دوم پورتو با ضربه ی سوارز در دقیقه ی ۷۵ به ثبت رسید . با وجود روند تند بازی در ابتدای نیمه ی دوم ، دقایق آخر این نیمه به کندی سپری د. دو تیم حملات موفقیبر دروازه ی حریف نداشتند و در نهایت با اتمام زمان ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و پیروزی پورتو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش – تی وی تو

 

ویتوریا گیمارشپورتو
۴۱%مالکیت۵۹%
۳شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۲۹۰تعداد پاس۴۴۳
۲۱۲پاس صحیح۳۵۹
۲۴سانتر۱۸
۶کرنر۵
۱۶خطا۱۶
۴آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش – تی وی تو

پخش بازی پورتو ویتوریا گیمارش زنده

در ادامه ی بازی های هفته ی بازی های هفته ی چهارم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و ویتوریا گیمارش با هم دیدار کردند. ویتوریا گیمارش در همان یک دقیقه ی اول بازی با بدشانسی رو به رو شد و تاپسویا را با کارت قرمز از دست داد سپس در دقیقه ی ۱۴ با ضربه ی مارگا ، یک بر صفر از پورتو عقب ماند. در نیمه ی دوم ، بازی خشونت آمیز ویتوریا گیمارش ، بدشانسی دوم را برا ی این تیم رغم زد . در دقیقه ی ۷۸ دیویدسون با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا این تین ۹ نفره به رقابتش ادامه دهد. دوباره پس از این اتفاق ، پورتو دو حمله ی موفق داشت .

در دقیقه ی ۸۸ بازی پورتو  و ویتوریا گیمارش زنده مارکانو و در دقیقه ی ۳+۹۰ مارگا دو بازیکنی بودند که این حملات را به گل تبدیل کردند. در نهایت با اتمام زمان، این دیدار با نتیجه ی ۳-۰ و برد پورتو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش – تی وی تو

 

پورتوویتوریا گیمارش
۶۶%مالکیت۳۴%
۱۰شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۷
۵۱۳تعداد پاس۲۴۸
۴۶۵پاس صحیح۱۸۰
۱۸سانتر۱۲
۷کرنر۵
۲۰خطا۷
۱آفساید۱
۳کارت زرد۳
۰کارت قرمز۲

 

پخش زنده فوتبال پورتو ویتوریا گیمارش – تی وی تو