تی وی تو
پورتو
ماریتیمو

یکشنبه ۱۶ مرداد ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و ماریتیمو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو ماریتیمو را از تی وی تو مشاهده کنید.تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو ماریتیمو امشب را آنلاین تماشا کنید.اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پورتو – ماریتیمو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو ماریتیمو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو ماریتیمو را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو ماریتیمو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو

در هفته بیستم لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۲ بر ۱ پورتو به پایان رسید.

در این بازی مهدی طارمی ۹۰ دقیقه برای پورتو بازی کرد و در دقیقه ۱۴ یک پاس گل به اوریبه داد. امیر عابدزاده نیز ۹۰ دقیقه برای ماریتیمو بازی کرد و در دقیقه ۸۷ نیز یک کارت زرد دریافت کرد و علی علیپور در دقیقه ۷۴ برای ماریتیمو به میدان آمد و ۱۶ دقیقه بازی کرد.

در طول پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو اوریبه در دقیقه ۱۴ گل نخست پورتو را به ثمر رساند و در دقیقه ۱۸ آندراده گل تساوی را به ثمر رساند و در دقیقه ۹۳ با خطایی که روی کونسیسائو (پسر سرمربی پورتو) انجام شد، یک پنالتی به سود پورتو گرفته شد که اوتاویو آن را به گل تبدیل کرد.

با این پیروزی پورتو ۴۴ امتیاز شد و به رده دوم جدول صعود کرد و ماریتیمو نیز ۱۷ امتیازی ماند و در قعر جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو

 

پورتو ماریتیمو 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۵۶۸تعداد پاس۲۷۰
۴۹۲پاس صحیح۲۰۲
۱۵سانتر۱۲
۱کرنر۳
۲۴خطا۱۵
۲آفساید۰
۴کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو

 

پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو

پورتو و ماریتیمو در هفته سوم رقابت های لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.گل نخست پورتو را در دقیقه ۳۵ لوئیز دیاز به ثمر رساند البته پس از رد شدن توپ از خط، مدافع ماریتیمو توپ را برگشت داد و مهدی طارمی توپ را به تور چسباند. باید دید که گل به نام کدام بازیکن در نهایت ثبت می شود.

در دقیقه ۴۵+۴ نیز برونو ژاداس، روی یک شوت زیبا گل تساوی را وارد دروازه پورتو کرد.مهدی طارمی در دقیقه ۷۱ از زمین بازی خارج شد اما علی علیپور به طور کامل در ترکیب ماریتیمو حضور داشت.

در پایان پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو و با کسب این تساوی، پورتو پس از دو پیروزی، ۷ امتیازی شد و ماریتیمو نیز با یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست، ۴ امتیازی شد.

پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو

 

ماریتیمو پورتو 
۴۰%مالکیت۶۰%
۱شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۰
۳۰۶تعداد پاس۴۶۹
۱۹۳پاس صحیح۳۶۷
۸سانتر۱۹
۳کرنر۴
۲۱خطا۱۷
۳آفساید۰
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو

 

پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو

دو تیم ماریتیمو و پورتو در چارچوب هفته بیستم لیگ پرتغال به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه یک بر یک مساوی به اتمام رسید.گل های این بازی را ماتئوس اوریبه در دقیقه ۱۴ و اوتاویو در دقیقه ۳+۹۰ از روی نقطه پنالتی برای پورتو و لئو آندراده در دقیقه ۱۸ برای ماریتیمو به ثمر رساندند.

گفتنی است، گل اول پورتو روی پاس مهدی طارمی وارد دروازه امیر عابدزاده شد.مهدی طارمی، مهاجم‌ ایرانی پورتو در ترکیب اصلی این تیم حضور داشت و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت؛ در آن سوی میدان نیز امیر عابدزاده با چند واکنش خوب درون دروازه ماریتیمو مانع از گلزنی مهاجمان حریف شد.

با این نتیجه تیم پورتو ۴۴ امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی لیگ پرتغال صعود کرد. ماریتیمو هم ۱۸ امتیازی و قعرنشین است.

 

پخش زنده فوتبال پورتو ماریتیمو – تی وی تو

 

ماریتیمو پورتو 
۲۷%مالکیت۷۳%
۷شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۶
۲۰۳تعداد پاس۵۵۰
۱۲۳پاس صحیح۴۶۵
۱۳سانتر۲۵
۳کرنر۳
۲۱خطا۱۸
۱آفساید۰
۶کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پورتو ماریتیمو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پورتو و ماریتیمو

در چارچوب لیگ پرتغال، ماریتیمو به مصاف پورتو رفت و توانست طی ۹۰ دقیقه به برتری ۳ بر ۲ دست یابد.شنبه شب، شب نمایش لژیونرهای فوتبال ایران در پرتغال بود. جایی که پورتو به مصاف ماریتیمو رفت و اولین شکست فصلش را مقابل این تیم تجربه کرد و تقابل لژیونرهای ایرانی که در نهایت به سود ماریتیمو به پایان رسید. پینو در دقایق ۲۴ و ۵۲ و نانو در دقیقه ۹۴ گل های ماریتیمو را به ثمر رساندند. همچنین پپه و اوتاویو در دقایق ۴۲ و ۹۸ گل های پورتو را به ثمر رساندند. 

مهدی طارمی، مهاجم پورتو از اواسط نیمه دوم پخش زنده پورتو و ماریتیمو به زمین آمد و در مقابل نیز امیر عابدزاده سنگربان ماریتیمو در این بازی بود و نمایش درخشانش منجر به برد تیمش شد.عابدزاده با اینکه در این دیدار دو گل دریافت کرد، اما هشت سیو داشت و در مهم‌ترین صحنه بازی توانست پنالتی الکس تلس را با واکنشی زیبا مهار کند تا برد تیمش را رقم بزند.

چند دقیقه پس از مهار پنالتی توسط عابدزاده، نانو هم‌تیمی او توانست در چهارمین دقیقه از وقت‌های تلف شده بازی زنده پورتو و ماریتیمو گل سوم ماریتیمو را به ثمر برساند تا جبران یکی از گل‌های خورده توسط پورتو هم نتواند جلو کسب پیروزی آن‌ها را بگیرد.در نهایت این دیدار با پیروزی ۳ بر ۲ ماریتیمو به پایان رسید و امیر عابدزاده با امتیاز ۸.۲ بهترین بازیکن زمین شد.

پخش زنده فوتبال پورتو ماریتیمو – تی وی تو

 

پورتو ماریتیمو 
۷۷%مالکیت۲۳%
۱۰شوت در چارچوب ۴
۱۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۸
۶۲۹تعداد پاس۱۸۰
۵۵۱پاس صحیح۱۰۶
۳۴سانتر۶
۹کرنر۰
۱۹خطا۱۶
۳آفساید۲
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال پورتو ماریتیمو – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پورتو و ماریتیمو

امیر عابدزاده که پس از ۱۹ هفته حضور پیاپی در ترکیب ماریتیمو، در دیدار اخیرشان مقابل ویتوریا ستوبال نیمکت‌نشین شده بود، در دیدار هفته ی بیست و ششم لیگ برتر پرتغال ، مقابل پورتو هم در ترکیب تیمش حضور نداشت و جزو نفرات ذخیره بود.  دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو در حالی برابر پورتو نیمکت‌نشین شده که در بازی رفت حضور ثابت داشت؛ دیداری که با تساوی یک بر یک به پایان رسید و عابدزاده یک کارت زرد در آن مسابقه دریافت کرده بود. تک گل این دیدار نیز در دقیقه ی ۶ پخش زنده پورتو و ماریتیمو توسط کورونا به ثبت رسید و در دقایق آخر بازی ، تلیس با دریافت کارت زرد دوم ، اخراج شد تا پورتو این بازی را ۱۰ نفره به پایان برد.

پخش زنده فوتبال پورتو ماریتیمو – تی وی تو

 

پورتو ماریتیمو 
۵۹%مالکیت۴۱%
۸شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۶
۵۰۱تعداد پاس۳۲۴
۴۳۲پاس صحیح۲۵۷
۲۰سانتر۱۸
۸کرنر۱
۱۵خطا۱۳
۱آفساید۱
۴کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال پورتو ماریتیمو – تی وی تو

 

پخش بازی پورتو و ماریتیمو زنده

در ادامه هفته نهم رقابت‌های لیگ فوتبال پرتغال، ماریتیمو در حضور ۹۰ دقیقه‌ای امیر عابدزاده دروازه‌بان ایرانی خود میزبان پورتو صدرنشین لیگ بود و در شرایطی که تا واپسین دقایق بازی از حریف خود پیش بود در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.در این بازی بامبوک در دقیقه ۱۱ برای ماریتیمو گلزنی کرد و گلزن پورتو هم په په در دقیقه ۸۵ بود. دروازه‌بان ایرانی در این بازی در دقیقه ۴۲ کارت زرد دریافت کرد.ماریتیمو با این تساوی ۱۰ امتیازی شد و یازدهم است.پورتو هم با ۲۲ امتیاز صدرنشین لیگ پرتغال است.

پخش زنده فوتبال پورتو ماریتیمو – تی وی تو

 

ماریتیمو پورتو 
۲۲%مالکیت۷۸%
۲شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۱
۱۵۹تعداد پاس۵۴۹
۶۹پاس صحیح۴۷۴
۱۱سانتر۳۱
۶کرنر۹
۱۷خطا۲۰
۲آفساید۳
۴کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال پورتو ماریتیمو – تی وی تو