تی وی تو
پورتو
لیورپول

چهارشنبه ۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی پورتو لیورپول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو لیورپول را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو لیورپول امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی پورتو لیورپول امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پورتو لیورپول به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پورتو لیورپول را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی پورتو لیورپول، شما می توانید پخش آنلاین بازی پورتو لیورپول را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی پورتو لیورپول، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو لیورپول را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو لیورپول ۶ مهر ۱۴۰۰

در هفته دوم از دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در گروه B نیم لیورپول موفق شد با حساب پنج بر یک از میزبان خود پورتو را در هم بکوبد . محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول در دقیقه ۱۸ گل اول تیمش را وارد دروازه پورتو کرد . در ادامه سادیو مانه دیگر وینگر لیورپول روی پاس جیمز میلنر در دقیقه ۴۵ گل دوم تیمش را به ثمر رساند و بدین ترتیب لیورپول با برتری دو گله نسبت به حریف نیمه اول را به پایان رساند .

در نیمه دوم سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم پورتو برای جبران نتیجه و جلوگیری از شکست تغییراتی در ترکیب تیمش اعمال کرد اما دردی از این تیم دوا نشد . در ادامه باز هم شاگردان یورگن کلوپ باز هم محمد صلاح در دقیقه ۶۰ موفق به گلزنی شد تا اختلاف به سه گل برسد . مهدی طازمی ستاره این روزهای پورتو توانست در دقیقه ۷۴ یکی از گلهای خورده را جبران کند .

اما خوشحالی پورتویی ها سه دقیقه بیشتر دوام نداشت و اینبار فیرمینو در دقیقه ۷۷ فاتح دروازه کاستا دروازه بان تیم پورتو شد و گل چهارم را برای تیمش به ثمر رساند . گل پنجم و تیر خلاص را باز هم روبرتو فیرمینو روی یک حرکت انفرادی و در دقیقه ۸۱ بر پیکره پورتو فرو آورد و این لیورپول بود که در پایان گزارش زنده بازی پورتو لیورپول با نتیجه پنج بر یک میزبان خود پورتو را شکست داد . 

پخش زنده بازی پورتو لیورپول

 

پورتولیورپول
۳۳مالکیت۶۷
۳شوت در چارچوب ۱۳
۱شوت خارج از چارچوب۲
۸مهار دروازه بان۲
۳۱۱تعداد پاس۶۴۱
۲۳۳پاس صحیح۵۵۱
۱۴سانتر۱۵
۲کرنر۴
۱۰خطا۱۰
۱آفساید۲
۰کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی پورتو لیورپول

 

پخش زنده بازی پورتو لیورپول – ۲۸ فروردین ۹۸

تیم های پورتو و لیورپول در چارچوب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه ابتدایی به گل برسد اما ضربه سرکش کورونا، از بالای دروازه آلیسون به بیرون رفت.

حملات پورتو ادامه داشت و در دقیقه ۷، روی پاس په په، این مارِگا بود که صاحب موقعیت شد اما مانند دیدار رفت که چند موقعیت خوب را از دست داده بود، باز هم نتوانست آلیسون را مغلوب کند و ضربه او را دروازه بان برزیلی لیورپول به خوبی مهار کرد.

برتری پورتو ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۱۵ پخش زنده بازی پورتو لیورپول ، بار دیگر مارگا صاحب موقعیت شد اما نتوانست ارسال تماشایی تِلِس را تبدیل به گل کند.در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان لیورپول رفته رفته پیش کشیدند و در دقیقه ۲۶، این سادیو مانه بود که در ادامه نمایش های درخشانش در هفته های اخیر، دروازه حریف را باز کرد. روی همکاری نبی کیتا و صلاح بود که مانه در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد و با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد. ابتدا به نظر می رسید مانه در آفساید قرار دارد اما داور بعد از استفاده از VAR، گل را پذیرفت.

 پورتو می توانست سه دقیقه بعد کار را به تساوی بکشد اما ضربه براهیمی را باز هم آلیسون مهار کرد. در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل شد و موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد اما در وقت های اضافه، میلنر می توانست روی ارسال الکساندر آرنولد، برتری لیورپول را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه ایکر کاسیاس به بیرون رفت و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول و پورتو متعادل آغاز شد و دقایق ابتدایی بدون موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۵، لیورپول به گل دوم رسید. روی پاس در عمق عالی از الکساندر آرنولد بود که صلاح با کاسیاس تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 پورتو که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و سه دقیقه بعد، یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی یک ضربه کرنر بود که ادر میلیتو، ارسال الکس تلس را با یک ضربه سر مقتدرانه، تبدیل به گل کرد.

 پس از این گل بار دیگر بازیکنان لیورپول ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۷۵ می توانستند به گل سوم برسند ولی مانه که کاسیاس را هم پشت سر گذاشته بود، به شکل عجیبی توپ را به بیرون زد.اما در دقیقه ۷۷، سرانجام قرمزها به گل سوم رسیدند. این بار روی ارسال دقیق جوردن هندرسون بود که فیرمینو با یک ضربه سر دقیق، کار را تمام کرد.

فشار حملات لیورپول بعد از این گل هم کاهش پیدا نکرد و این تیم در دقیقه ۸۴ به گل چهارم رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت راست دروازه پورتو، این مانه بود که ارسال میلنر را به فن دایک رساند و مدافع هلندی هم با یک ضربه ساده، حساب کار را ۴-۱ کرد.

  در دقایق پایانی پخش زنده بازی لیورپول و پورتو اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت لیورپول با برتری ۶-۱ در مجموع دو دیدار، حریف بارسا در نیمه نهایی شد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو لیورپول – تی وی تو

 

پورتو لیورپول 
۵۱%مالکیت۴۹%
۸شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۷
۴۳۳تعداد پاس۴۲۵
۳۳۰پاس صحیح۳۱۷
۹سانتر۵
۶کرنر۳
۱۶خطا۱۳
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پورتو لیورپول – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پورتو لیورپول – ۲۰ فروردین ۹۸

در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، تیم های لیورپول و پورتو به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با برتری ۲-۰ شاگردان کلوپ به پایان رسید.بازی آغاز می شود. در دقیقه ۲ مسابقه سانتر بازیکن پورتو از سمت راست ارسال می شود که شوت مارگا از کنار دروازه لیورپول به بیرون می رود. لیورپول در دقیقه ۵ توسط نبی کیتا به گل اول می رسد.

در دقیقه ۱۸ شوت روی پای صلاح را از پشت محوطه جریمه کاسیاس به خوبی مهار می کند. در دقیقه ۲۲ روی پاس رو به عقب اشتباه اوتاویو، صلاح با کاسیاس تک به تک می شود ولی ضربه او از کنار دروازه پورتو به بیرون می رود. در دقیقه ۲۶ فیرمینو گل دوم قرمزها را می زند. در دقیقه ۳۰ مارگا با آلیسون تک به تک می شود که ضربه مهاجم پورتو را دروازه بان برزیلی دفع می کند. در دقیقه ۳۴ سانتر هندرسون از سمت راست ارسال می شود که فیرمینو با بی دقتی توپ را به آسمان می کوبد. در نهایت نیمه اول با برتری قرمزها به پایان می رسد.

نیمه دوم پخش زنده فوتبال پورتو و لیورپول با حملات لیورپول آغاز می شود. پس از چند دقیقه حملات پورتو آغاز می شود تا فاصله را کاهش دهند. ۶۰ دقیقه از زمان بازی گذشته و لیورپول در حال فشار آوردن به حریف است. در دقیقه ۶۹ ضربه آرام مارگا را آلیسون در اختیار می گیرد. در دقیقه ۷۰ ضربه مانه از پشت محوطه جریمه پورتو از بالای دروازه کاسیاس به بیرون می رود‌. در دقیقه ۷۳ اوریگی جای مانه را در زمین می گیرد. در دقیقه ۷۸ ضربه مارگا با پای چپ از بالای دروازه لیورپول به بیرون می رود.

 

پخش زنده فوتبال پورتو لیورپول – تی وی تو

 

لیورپول پورتو 
۶۴%مالکیت۳۶%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۶۴۱تعداد پاس۳۴۳
۵۳۴پاس صحیح۲۳۱
۲سانتر۲
۴کرنر۵
۶ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۷
۴آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پورتو لیورپول – تی وی تو