تی وی تو
فوتبال  پورتو فامالیسائو زنده

فوتبال پورتو فامالیسائو زنده

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو امروز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ و در رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های پورتو و فامالیسائو بازی خواهند داشت. پورتو مقابل فامالیسائو را آنلاین تماشا کنید. بازی زنده پورتو و فامالیسائو را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال پورتو و فامالیسائو به تلویزیون دسترسی ندارید می
پورتو
فامالیسائو

شنبه ۲۵ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو امروز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ و در رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های پورتو و فامالیسائو بازی خواهند داشت. پورتو مقابل فامالیسائو را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده پورتو و فامالیسائو را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال پورتو و فامالیسائو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی پورتو فامالیسائو را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

پورتو در چارچوب دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال به مصاف فامالیکائو رفت که این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه با پیروزی ۳ بر ۲ پورتو به پایان رسید تا این تیم در کنار براگا، فینالیست این رقابت‌ها شود.

پورتو در دیدار رفت در خانه فامالیکائو با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسیده بود اما در این دیدار با نتیجه ۲ بر یک در ۹۰ دقیقه شکست خورد تا بازی تساوی شود و به وقت‌های اضافه کشیده شود. در وقت‌های اضافه اما نتیجه عوض شد و پورتو در پایان ۱۲۰ دقیقه با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید. در این دیدار کادیز و جیم در دقایق ۲۱ و ۷۵ برای فامالیکائو و گالنو در دقیقه ۲۸ (پنالتی)، اوتاویو در دقیقه ۱+۱۲۰ و اوانیلسون در دقیقه ۵+۱۲۰ پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو برای پورتو گل‌زنی کردند.

گل دقایق پایانی اوانیلسون روی پاس گل مهدی طارمی که از دقیقه ۶۴ به میدان آمده بود به ثمر رسید.

 

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو

 

پخش زنده فوتبال پورتو و فامالیسائو

۴ بهمن ۱۴۰۰

تیم های پورتو و فامالیسائو در چارچوب بازی های هفته نوزدهم مسابقات لیگ پرتغال به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود یاران مهدی طارمی به پایان رسید.

گل های این بازی را اوانیلسون در دقیقه ۲۵، لوییس دیاز در دقیقه ۳۷ و مهدی طارمی در دقیقه ۷۸ از روی نقطه پنالتی برای پورتو به ثمر رساندند.

گفتنی است، مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو که در ترکیب اصلی این تیم حضور نداشت، از دقیقه ۷۰ به جای فابیو ویرا وارد زمین مسابقه شد و نمایش خوبی داشت و موفق به گلزنی شد.

در پایان پخش زنده فوتبال پورتو و فامالیسائو و با این نتیجه تیم فوتبال پورتو با کسب هفدهمین پیروزی فصل ۵۳ امتیازی شد و در صدر جدول ماند.

تیم فامالیسائو هم با ۱۶ امتیاز در رتبه شانزدهم جدول رده بندی لیگ پرتغال جای گرفت.

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو

پورتو فامالیسائو 
۶۴%مالکیت۳۶%
۹شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۸۵۳تعداد پاس۲۹۸
۴۷۵پاس صحیح۲۲۱
۱۲سانتر۱۰
۷کرنر۴
۱۳خطا۱۴
۲آفساید۰
۰کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو

 

پخش آنلاین فوتبال پورتو و فامالیسائو

۲۴ مرداد ۱۴۰۰

در هفته دوم رقابت های لیگ پرتغال، دو تیم پورتو و فامالیسائو به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۱ پورتو به پایان رسید.مهدی طارمی در این بازی پاس گل نخست تیمش را به نام خودش ثبت کرد. طارمی در دقیقه ۹۰ از زمین بازی بیرون رفت.دو گل پورتو در این بازی را تونی مارتینز در دقیقه ی ۱۳ و ۴۳  به ثمر رساند.

در پایان پخش آنلاین بازی پورتو و فامالیسائو و با کسب این پیروزی پورتو ۶ امتیازی شد.

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو

 

فامالیسائو پورتو 
۳۶%مالکیت۶۴%
۱شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۲۸۸تعداد پاس۵۳۶
۲۱۶پاس صحیح۴۵۸
۱۳سانتر۶
۳کرنر۲
۱۵خطا۱۴
۴آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی پورتو و فامالیسائو

 

مکان پخش بازی پورتو مقابل فامالیسائو

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم فوتبال پورتو در هفته سی ام لیگ برتر پرتغال به مصاف فامالیسائو رفت که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پورتو به پایان رسید.گلهای این تیم در این مسابقه توسط لوپز، طارمی و گروجیچ به ثمر رسید.

مهدی طارمی مهاجم پورتو در این بازی پاس گل اول تیمش را برای تونی مارتینز لوپز با ضربه سر ارسال کرد. وی در دقیقه ۶۱ از روی نقطه پنالتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند. به هنگام پنالتی که به سود پورتو اعلام شد، داور خطا روی طارمی را پنالتی اعلام کرد. اعتراض بازیکنان حریف باعث شد تا داور صحنه را از روی VAR چک کند و در نهایت روی تصمیم خود صحه بگذارد.

مهاجم ایرانی پورتو در این بازی در دقیقه ۸۲ توسط سرمربی تیم تعویض شد. پورتو با این پیروزی ۷۰ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند. هم اکنون اسپورتینگ لیسبون در صدر جدول رده بندی لیگ پرتغال قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال ماینتس شالکه جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

پورتو فامالیسائو 
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۴۶۲تعداد پاس۳۳۳
۳۶۷پاس صحیح۲۴۷
۱۲سانتر۱۳
۵کرنر۴
۱۸خطا۱۹
۱آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ماینتس شالکه جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

بازی پورتو مقابل فامالیسائو زنده

۲۰ دی ۱۳۹۹

دو تیم فامالیسائو و پورتو در چارچوب هفته سیزدهم لیگ پرتغال به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۴ بر یک به نفع میهمان به اتمام رسید.مهدی طارمی (۱۳) و (۵۸)، الیویرا (۳۲ – پنالتی) و ماریو (۸۹) برای پورتو و رابرت (۲۰ – پنالتی) برای فامالیسائو گلزنی کردند.مهدی طارمی که در ترکیب اصلی پورتو حضور داشت ۷۴ دقیقه برای این تیم بازی کرد و موفق به ثبت دبل شد.

 

پخش زنده فوتبال ماینتس شالکه جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

فامالیسائو پورتو 
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۳۳۰تعداد پاس۴۳۵
۲۴۵پاس صحیح۳۵۴
۱۰سانتر۱۹
۳کرنر۳
۲۱خطا۹
۰آفساید۱
۵کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ماینتس شالکه جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پورتو و فامالیسائو

در یکی از دیدار های هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و فامالیسائو با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار که با تساوی بدون گل به پایان رسید ، شاهد یک بازی آرام بودیم اما در نیمه ی دوم  ورق برگشت . با شروع این نیمه مارتینز اولین بازیکنی بود که دروازه ی حریف را باز کرد ، پس از او اما کرونا  موفق شد حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کند. اما بازی با این تساوی به پایان نرسید ، بلکه در دقیقه ی ۷۸ نوبت گونکالوز بود که برای فامالیسائو گلزنی کند تا این تیم با برتری ۲-۱ به پیروزی برسد.

 

پخش زنده فوتبال ماینتس شالکه جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

فامالیسائو پورتو 
۳۸%مالکیت۶۲%
۲شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۰
۲۸۷تعداد پاس۴۵۵
۲۱۴پاس صحیح۳۸۹
۸سانتر۳۰
۱کرنر۷
۲۲خطا۱۴
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ماینتس شالکه جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ – تی وی تو

برچسب‌ها: