تی وی تو
پورتو
سانتا کلارا

دوشنبه ۱۵ فروردین ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و سانتا کلارا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو سانتا کلارا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال پورتو و سانتا کلارا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو سانتا کلارا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو سانتا کلارا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو سانتا کلارا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پورتو و سانتا کلارا

در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر پرتغال تیم صدرنشین پورتو مهمان سانتا کلارای قعرنشین بود و در پایان به پیروزی ۳ بر صفر دست یافت.

سرجیو اولیویرا در دقیقه ی ۴۲ موفق شد تک گل بازی در نیمه ی نخست را به ثبت برساند . در نیمه ی دوم شاهد بازی هجومی تری بودیم. پورتویی ها با تمرکز بر بازی و استفاده از موقعیت ها ، موفق شدند دو بار دیگر دروازه ی حریف را به لرزه در بیاورند. لوئیس دیاز در دقیقه ی ۴۶ و ۷۷ برای پورتو دبل کرد و لازم به ذکر است که گل سوم پورتو روی پاس طارمی حاصل شد.

مهدی طارمی پس از ۸۳ دقیقه بازی در ترکیب پورتو تعویض شد و آلانو نیز با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

در پایان پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا تیم پورتو با ۲۹ امتیاز صدرنشین جدول رده‌بند لیگ برتر پرتغال است.

 

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

 

سانتا کلاراپورتو 
۳۰%مالکیت۷۰%
۱شوت در چارچوب ۱۰
۱شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۱
۲۳۲تعداد پاس۵۵۳
۱۳۶پاس صحیح۴۶۳
۸سانتر۲۴
۱کرنر۸
۱۳خطا۱۴
۲آفساید۲
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

 

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

در چارچوب رقابت های لیگ کاپ پرتغال و در گروه چهارم، دو تیم پورتو و سانتا کلارا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۱ سانتا کلارا به پایان رسید. مهدی طارمی در دقیقه ۸۲ گل پورتو را به ثمر رساند اما موفق نشد مانع از شکست تیمش شود. چیندریس در دقیقه ۱۷، آنتونیو در دقیقه ۶۵ و نین در دقیقه ۹۶ برای سانتا کلارا گلزنی کردند.

همچنین محمد محبی نیز ۹۰ دقیقه برای سانتا کلارا بازی کرد و یک کارت زرد نیز دریافت کرد.

با پایان پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا و با این نتیجه، سانتا کلارا با ۴ امتیاز در دو بازی در صدر جدول قرار گرفت. پورتو نیز بدون امتیاز در یک بازی قعرنشین ماند و ریو آوه نیز با ۱ امتیاز در یک بازی، دوم است.

 

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

 

سانتا کلاراپورتو 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۱۴
۲مهار دروازه بان۱
۳کرنر۱۳
۱۷خطا۱۵
۲آفساید۰
۷کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

 

پخش زنده فوتبال پورتو و سانتا کلارا

در ادامه رقابت های پریمیر لیگ پرتغال امشب دو تیم سانتا کلارا و پورتو با یکدیگر دیدار داشتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. در دقیقه ۴۶ بود که لوییس دیاز گل اول این دیدار را به سود تیم پورتو به ثمر رساند و در ادامه شاهد حرکت توپ در میانه ی میدان بودیم.

در پایان پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم پورتو به پایان رسید .

 

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

 

پورتو سانتا کلارا 
۶۲%مالکیت۳۸%
۶شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۴۸۶تعداد پاس۲۹۷
۴۱۹پاس صحیح۲۱۸
۳۰سانتر۱۵
۷کرنر۵
۱۷خطا۲۳
۰آفساید۳
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

پخش بازی پورتو سانتا کلارا زنده

پورتو و سانتا کلارا در هفته هشتم رقابت های لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۱ بر ۰ پورتو به پایان رسید. مهدی طارمی در این بازی در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و دقیقه ۶۵ تعویض شد و جای خود را به مارگا داد.با این که نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود اما پورتو شروع خوبی در نیمه ی دوم داشت. تک گل پورتو را نیز لوئیز دیاز در دقیقه ۴۶ روی پاس ویلسون مانافا به ثمر رساند. در پایان پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا باید اضافه کرد که با این پیروزی پورتو ۱۶ امتیازی شد و موقتا در رده دوم ایستاد. همچنین در این بازی شهریار مغانلو در لیست تیم سانتا کلارا حضور نداشت.

 

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

 

سانتا کلارا پورتو 
۴۷%مالکیت۵۳%
۲شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۳۹۹تعداد پاس۴۴۳
۳۲۹پاس صحیح۳۶۴
۱۵سانتر۲۳
۲کرنر۷
۱۲خطا۱۴
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

 

پخش آنلاین بازی پورتو سانتا کلارا

در خلال بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و سانتا کلارا به مصاف هم رفتند. پورتو ضمن به نمایش گذاشتن رقابتی عالی ، موفق شد با نتیجه ی ۲-۰ سانتا را شکست دهد و پیروز شود. در نیمه ی نخست این دیدار دروازه ی سانتا با ضربه ی مانافا در دقیقه ی ۳۷ باز شد و این نیمه با برتری ۱-۰ پورتو به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بعدی بازی به خشونت کشیده شد و تعدادی از بازیکن های هر دو تیم کارت زرد دریافت کردند. این بار نوبت مارکانو بود که در دقیقه ی ۷۶ یک گل دیگر به نفع تمیش به ثبت برساند. در نهایت سانتا دست از تلاش برداشت و بازی را با نتیجه ی ۲-۰ واگذار کرد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو سانتا کلارا

 

سانتا کلاراپورتو
۴۴%مالکیت۵۶%
۱شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۲۸۳تعداد پاس۳۶۱
۲۱۰پاس صحیح۲۸۸
۱۴سانتر۱۵
۲کرنر۳
۱۷خطا۱۵
۲آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو سانتا کلارا

 

پخش بازی پورتو سانتا کلارا زنده

در یکی از دیدنی ترین بازی های مرحله ی یک هشتم نهایی پرتغال ، تیم های سانتا کلارا و پورتو با هم دیدار کردند. پس از ۹۰ دقیقه  بازی جذاب سرانجام پورتو موفق شد یک بار دروازه ی سانتا را باز کند و این دیدار را با برتری ۱-۰ به پایان برساند. تک گل پورتو در این بازی را ناکاجیما در دقیقه ی ۲۹ نیمه ی نخست به ثبت رساند و پس از آن بازیکنان دو تیم ضمن تلاش زیاد موفق نشدند حمله موفقی را ترتیب دهند و چند موقعیت طلایی را هم از دست دادند تا این دیدار با برد ۱-۰ پورتو به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو سانتا کلارا

 

گزارش زنده فوتبال پورتو سانتا کلارا

 

پخش فوتبال پورتو و سانتا کلارا زنده

دو تیم پورتو و سانتا کلارا برای رقابت های لیگ کاپ پرتغال در استادیوم دراگو ی پورتو با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست دیدار آن ها با تک گل لیته در دقیقه ی ۲+۴۵ و با برتری ۱-۰ پورتو پایان یافت. در نیمه ی دوم هم شدت حملات از سوی دو تیم زیاد بود اما هیچکدام موفق به گذشت از سد دفاعی تیم حریف نشدند . بنابراین با گذشت ۹۰ دقیقه بازی و تلاش زیاد دو تیم آن ها به این نتیجه رضایت داده و پورتو ۱-۰ به عنوان پیروز میدان شناخته شد.

 

پخش زنده بازی پورتو سانتا کلارا

 

پورتوسانتا کلارا
۶۷%مالکیت۳۳%
۴شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۵
۷کرنر۱
۱۷خطا۱۷
۱کارت زرد۷

 

پخش زنده فوتبال پورتو سانتا کلارا – تی وی تو