تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پورتو
ریو آوه

دوشنبه ۶ شهریور ۲۲:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه، امروز دوشنبه ۶ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر پرتغال و از ساعت ۲۲:۴۵ تیم های پورتو و ریو آوه بازی خواهند داشت. پورتو مقابل ریو آوه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه

۳۰ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و یکم لیگ برتر پرتغال، تیم های پورتو و ریو‌آوه با هم دیدار کردند. نیمه نخست یان دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل رو به پایان بود که مارتینز موفق شد با استفاده از یک موقعیت عالی در واپسین لحظات نیمه نخست، دروازه ریو را در هم بکوبد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه، بازی در میانه میدان در جریان بود و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا که در نهایت پورتو با همان تک گل، به پیروزی برسد.

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه

پورتو ریو‌آوه 
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۲
۴۶۳تعداد پاس۳۱۳
۳۸۳پاس صحیح۲۴۸
۲۸سانتر۱۱
۸کرنر۲
۱۹خطا۱۶
۲آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه

پخش زنده فوتبال پورتو مقابل ریو آوه

۷ شهریور ۱۴۰۱

پورتو در هفته چهارم لیگ پرتغال برابر تیم ریوآوه با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد تا نخستین باخت این فصل خود را تجربه کند. ریو آوه در نیمه ی نخست این دیدار غوغا کرد و با دبل عزیز و تک گل آمارال به برتری ۳-۰ رسید. مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو از ابتدا در ترکیب تیمش بود اما نتوانست گلزنی کند.

طارمی در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه حتی یک ضربه پنالتی را از دست داد. تک گل پورتو در وقت اضافه ی نیمه ی دوم و توسط مارتینز به ثبت رسید تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به پایان برسد.

پخش زنده بازی پورتو ریو آوه

ریوآوه پورتو 
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۲شوت خارج از چارچوب۱۰
۹مهار دروازه بان۱
۲۶۵تعداد پاس۵۷۵
۱۷۸پاس صحیح۴۷۷
۱۱سانتر۳۶
۲کرنر۷
۱۱خطا۸
۰آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه

 

پخش زنده بازی پورتو ریو آوه

۲۵ آذر ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته ی سوم لیگ کاپ پرتغال ، تیم های پورتو و ریواوه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند اما ناگهان با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه ورق برگشت و په په موفق شد با استفاده از یک فرصت مناسب برتری ۱-۰ را به تیمش هدیه دهد.

پخش زنده بازی پورتو ریو آوه

پورتو ریو آوه
۶۵%مالکیت۳۵%
۷شوت در چارچوب ۱
۱۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۷کرنر۶
۲۱خطا۱۱
۳آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی پورتو ریو آوه

پخش آنلاین فوتبال پورتو ریو آوه

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و سوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و ریو آوه با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش پورتو همراه بود ، بازیکنان این تیم موفق شدند از فرصت های طلایی استفاده کرده و ۳ بار دروازه ی حریف را باز کنند.

نیمه ی نخست اما با تساوی بدون گل به پایان رسید و در نیمه ی دوم مارتینز در دقیقه ی ۵۹ ، دیاز در دقیقه ی ۵۹ و اولیویرا در دقیقه ی ۶۸ سه بازیکنی بودند که دروازه ی حریف را در هم کوبیدند تا با پایان پخش آنلاین بازی ریو  پورتو ریو آوه ریو را با شکست ۳-۰ راهی رختکن کنند.

پخش زنده بازی پورتو ریو آوه

ریو آوه پورتو 
۳۳%مالکیت۶۷%
۲شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۲
۲۴۷تعداد پاس۵۰۷
۱۷۷پاس صحیح۴۲۳
۱۵سانتر۱۵
۵کرنر۵
۱۷خطا۲۳
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی پورتو ریو آوه

 

گزارش فوتبال زنده پورتو مقابل ریو آوه

۱۳ بهمن ۱۳۹۹

پورتو و ریو آوه در هفته شانزدهم لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۰ پورتو به پایان رسید.

ریوه آوه موفق شد تا دقیقه ۴۴ بازی مقابل حملات پورتو به خوبی دفاع کند، حملاتی که طارمی در اغلب آنها نقش پررنگی داشت و طراح بیشتر حرکات پورتو در زمین حریف و گشودن راهی برای نفوذ بین مدافعان ریوآوه بود. تنها لحظاتی مانده تا به صدا درآمدن سوت پایان نیمه نخست بازی، مهدی طارمی که همیشه به خوبی از قدرت بدنی خود استفاده می کند، با یک حرکت ناگهانی لوییز دیاز را صاحب توپ کرد؛ توپ ارسالی از جناح چپ با مهار سینه‌ای که لوئیز دیاز انجام داد، به مهدی طارمی رسید، شوت محکم ستاره ایرانی توسط دروازه‌بان ریو آوه برگشت داده شد و با ضربه دیاز تبدیل به اولین گل پورتو شد.

نیمه دوم بازی زنده پورتو ریو آوه با نمایش بهتر ریو آوه آغاز شد و این تیم توانست خطراتی روی دروازه پورتو ایجاد کند. پورتو بدون تغییر ترکیب خود از رختکن به زمین آمده بود، اما سعی داشت با سرعتی متفاوت و آرام تر بازی کند. فشار ریوآوه روی دروازه پورتو ادامه یافت اما از شدت برخوردها کاسته شده بود. گلسون دالا در دقیقه ۵۰ و پس از او مارگا در دقیقه ۶۰ خطراتی را روی دروازه‌ها ایجاد کردند که هر دو بی‌ثمر بود. از این لحظه به بعد سرعت بازی باز هم کمتر شد و تیم ها شروع به تعویض بازیکنان کردند.

در دقیقه ۷۴ پخش بازی زنده پورتو ریو آوه اما باز هم این تیم پورتو بود که روی خلاقیت و حرکت دیدنی مهدی طارمی توانست به گل برسد و با تاثیرگذاری این مهاجم ایرانی مقابل تیم سابقش، گل دوم را هم بزند. طارمی دفاع ریوآوه را رد هم شکست و با پاسی دیدنی اوانیلسون را که در دقیقه ۶۶ به جای مارگا به زمین آمده بود، صاحب توپ کرد و مهاجم پورتو چاره ای جز گل کردن پاس عالی طارمی نداشت.بازی می‌توانست پس از گل دوم پورتو تمام شود، ریو آوه دیگر نای دویدن نداشت و پورتو نیز با تعویض های پیاپی اجازه داد تا بازیکنانش استراحت کنند.

در دقیقه ۹۳ پخش زنده پورتو ریو آوه سوت پایان بازی به صدا درآمد و پورتو با ۲ گل برنده ۳ امتیاز این بازی شد. و ریوآوه به لطف درخشش مهدی طارمی نتوانست با مربی جدید به نتیجه ای جز شکست برسد.

 مهدی طارمی با وجودی که در دیدار پورتو موفق به گلزنی نشد، اما نقشی انکار نشدنی در برد ۲-۰ این تیم برابر ریو آوه داشت و مورد ستایش رسانه های پرتغالی قرار گرفت و آبزرواتور از او به عنوان ترانه سرای پیروزی پورتو نام برده است.

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه – تی وی تو

پورتو  ریو آوه 
۵۷%مالکیت۴۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۴۳۷تعداد پاس۳۳۱
۳۷۲پاس صحیح۲۴۹
۲۸سانتر۱۶
۷کرنر۸
۱۹خطا۱۱
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه – تی وی تو

پورتو مقابل ریو آوه از اینترنت

۱۸ اسفند ۱۳۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و  چهارم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و ریو آوه با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار برخلاف نیمه ی دوم ، از جذابیت بیشتری برخوردار بود. ابتدا ، در دقیقه ی ۱۸ امبمبا موفق شد اولین گل این یدار را به ثبت رساند و پورتو را به برتری ۱-۰ برساند. اما این برتری مدت زمان زیادی به طول نکشید زیرا که در دقیقه ی ۳۲ بازی زنده پورتو ریو آوه این طارمی ، بازیکن ایرانی ریو بود که با گل خود حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کرد.

در نیمه ی دوم ، روند سریع بازی کاهش پیدا کرد و تیم ها سبک دفاعی را برگزیدند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه – تی وی تو

پورتو  ریو آوه
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب ۳
۱۳شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۵۶۹تعداد پاس۴۲۶
۴۷۶پاس صحیح۳۲۶
۳۷سانتر۶
۹کرنر۳
۱۰خطا۹
۱آفساید۲
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه – تی وی تو

پخش آنلاین بازی پورتو ریو آوه

۷ مهر ۱۳۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی هفتم لیگ برتر پرتغال ، دو تیم ریو آوه و پورتو با یکدیگر دیدار کردند. در کمال ناباوری در دقیقه ی ۱۲ دروازه ی ریو با ضربه ی مارگا باز شد تا پورتو این نیمه را با برتری ۱-۰ به رختکن بازگردد.

در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ف ریو تمام تلاشش را برای جبران این اختلاف امتیاز به کار گرفت . آن ها نهایتا موفق شدند چندین بار تیرک دروازه ی پورتو را بلرزانند اما شکستن قفل دروازه ی این تیم اصلا کار ساده ای نبود. با پایان زمان بازی ف پورتو با نتیجه ی ۱-۰ تیم پیروز میدان شد.

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه – تی وی تو

ریو آوهپورتو 
۵۰%مالکیت۵۰%
۱شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۴۲۰تعداد پاس۴۰۷
۳۲۵پاس صحیح۳۲۵
۱۶سانتر۲۸
۰کرنر۶
۱۵خطا۱۵
۲آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه – تی وی تو

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

تیم های پورتو و ریو آوه در چارچوب رقابت های هفته ی سی و یکم لیگ برتر پرتغال ، به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست پورتو کاملا بازی را در دست داشت و موفق شد با برتری ۲-۰ به رختکن بازگردد. گل های این تیم در دقیقه ی ۱۸ با ضربه ی براهیمی و در دقیقه ی ۲۲ پخش زنده پورتو و ریو آوه با ضربه ی مارگا به ثبت رسیدند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم این رقابت ، همانطور که انتظار می رفت ، ریو پیش کشید و موفق شد با استفاده از موقعیت های طلایی پیش آمده این اختلاف امتیاز را جبران کرده و کار را به تساوی ۲-۲ بکشاند. سانتوس و جرونیمو دو ستاره ی ریو بودند. البته در دقایق آخر ریو بدشانسی آورد و جمبور را با کارت قرمز از دست داد .

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه – تی وی تو

ریو آوهپورتو 
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۲
۳۶۲تعداد پاس۴۲۱
۲۷۵پاس صحیح۳۳۱
۳سانتر۴
۳کرنر۴
۱۴ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۴
۴آفساید۲
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال پورتو ریو آوه – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : آگوست 28, 2023