تی وی تو
پورتو
توندلا

یکشنبه ۹ مرداد ۰۰:۱۵

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و توندلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو توندلا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو توندلا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده پورتو و توندلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو توندلا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو توندلا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو توندلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو و توندلا

پورتو و توندلا در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۰ پورتو به پایان رسید.تونی مارتینز در دقیقه ۱۹برای تیمش گلزنی کرد تا پورتو با برتری ۱-۲ راهی رختکن شود. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم توپ در میانه ی میدان در حرکت بود تا این که  مهدی طارمی بازیکن ایرانی پورتو ، در دقیقه ۸۳ پورتو را به برتری ۲-۰ رساند. البته طارمی در این بازی نیمکت نشین بود و در دقیقه ۷۴ وارد میدان شد و خیلی برای تیمش گلزنی کرد.

با پایان پخش زنده بازی پورتو توندلا پورتو ۶۰ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت و توندلا نیز با این شکست ۲۸ امتیازی ماند و دهم شد.

پخش زنده بازی پورتو توندلا

 

توندلا پورتو 
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۳۲۳تعداد پاس۵۷۹
۲۳۰پاس صحیح۴۹۰
۱۷سانتر۱۴
۱کرنر۶
۱۹خطا۲۱
۰آفساید۲
۴کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی پورتو توندلا

 

پخش زنده فوتبال پورتو و توندلا

پورتو و توندلا در جام حذفی پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود پورتو به پایان رسید.طارمی گل نخست این ملاقات را در دقیقه چهارم برای میزبان به ارمغان آورد. ابتدا ضربه او را دروازه بان توندلا در مصاف تک به تک دفع کرد اما در ادامه و در حالی که طارمی روی زمین افتاده بود توپ پس از برخورد به این مهاجم و به طرز عجیبی وارد دروازه میهمان شد و موسی مارگا نیز در دقیقه ۲۴ گل دوم را به ثمر رساند.

تک گل حریف در دقیقه ی ۲۰ پخش زنده بازی پورتو توندلا توسط مندز به ثبت رسید تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم علی رغم تلاش های بازیکنان شاهد حمله ی موفقی بر دروازه ها نبودیم .

 

گزارش زنده فوتبال پورتو توندلا

 

 

پخش زنده بازی پورتو توندلا

 

پخش زنده بازی پورتو و توندلا امشب

در حاشیه بازی های لیگ برتر پرتغال دو تیم پورتو و توندلا به دیدار هم رفتند. در نیمه نخست شاهد اتفاق خاصی نبودیم جز چند حمله ناموفق و از دست دادن چندین موقعیت گل  توسط هر دو تیم. در نهایت این نیمه کسل کننده با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه دوم اما ورق برگشت. پورتو هجومی بازی کرد و در همان دقایق ابتدایی، دنیلو پریرا با پاسی که از الکس تلیس، گرفت دروازه توندلا را گشود.

پورتو بازی را در دست گرفته بود چند موقعیت گلزنی داشت که به ثمر نرسید اما در دقیقه ۶۴، خسوس کورونا پاس زیرکانه ای برای موسی مارگا ارسال کرد و او با یک ضربه زیبا گل دوم را وارد دروازه میزبان کرد. پورتو با نتیجه ۲-۰ پیشی گرفته بود و توندلا در تلاش برای جبران گل های خورده بود تا اینکه در دقیقه ۷۷ پخش زنده بازی پورتو توندلا تک گل توندلا به ثبت رسید اما پورتو دست از حمله برنداشت  و در وقت تلف شده سومین گل را توسط بازیکن تازه نفس فابیو ویرا، به ثبت رساند تا بازی با نتیجه ۱-۳ با برتری پورتو خاتمه یابد. 

گزارش زنده بازی پورتو توندلا

توندلاپورتو
۳۹٪مالکیت۶۱٪
۲شوت در چارچوب۴
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱
۳۰۳تعداد پاس۴۷۵
۲۰۷پاس صحیح۳۹۱
۱۸سانتر۲۱
۳کرنر۳
۱۵خطا۱۷
۰آفساید۳
۳کارت زرد۴

گزارش زنده فوتبال پورتو توندلا

پخش زنده فوتبال پورتو و توندلا از اینترنت

در هفته چهاردهم بازی های لیگ برتر پرتغال پورتو در استادیوم دراگو به مصاف توندلا رفت. فقط ۱۰ دقیقه از شروع بازی گذشته بود که خسوس کورونا پاسی برای فرانسیسکو سوارز ارسال کرد و او با یک ضربه جانانه اولین گل بازی را ثبت کرد. بازی ادامه داشت. پورتو آرایش دفاعی به خود گرفته بود و توندلا سعی داشت گل خورده را جبران کند.

در دقیقه ۲۵ پخش زنده بازی پورتو توندلا پدرو می توانست گل تساوی را ثبت کند اما شوت از کنار تیرک گذشت به همین ترتیب توندلا چند موقعیت گلزنی را از دست داد. این پورتو بود که در دقیقه ۳۲، از موقعیت استفاده کرد و دومین گل را توسط فرانسیسکو سوارز به ثمر رساند. در نتیجه بازیکنان با نتیجه ۰-۲ راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم هم پورتو بازی را در دست گرفته بود. در دقیقه ۵۱، خسوس کورونای زیرک پاس گل را برای اتاویو مونتیرو ارسال کرد و نتیجه را به ۳-۰ تغییر داد. در ادامه پخش زنده بازی پورتو و توندلا شاهد تعویض های متعدد هر دو تیم بودیم و در نهایت پورتو با نتیجه ۳-۰ پیروز میدان شد.

پخش زنده بازی پورتو توندلا

پورتوتوندلا
۶۴٪مالکیت۳۶٪
۶شوت در چارچوب۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۶۴۸تعداد پاس۳۷۱
۵۸۹پاس صحیح۲۹۹
۲۴سانتر۴
۸کرنر۰
۱۷خطا۸
۱آفساید۳

پخش زنده فوتبال پورتو توندلا – تی وی تو

پخش آنلاین بازی پورتو توندلا

در چهارچوب بازی های لیگ برتر پرتغال،توندلا به مصاف پورتو رفت. ۱۰ دقیقه اول بازی بدون اتفاق خاصی سپری شد تا اینکه در دقیقه ۱۱، په په دروازه توندلا را گشود. بعد از این  گل، توندلا حمله را آغاز کرد اما نتوانست دروازه پورتو را بگشاید.

در نهایت نیمه پخش زنده فوتبال پورتو توندلا نخست با نتیجه ۱-۰ به پایان رسید. در نیمه دوم، ابتدا الیور تورس دروازه میزبان را باز کرد، سپس شاهد تعویض های هر دو تیم بودیم و حالا نوبت  یاسین براهیمی تازه نفس بود که با یک پاس گل زیبا برای  هکتور هررا سومین گل را به ثمر برساند و بازی را با نتیجه ۳-۰ به سود پورتو تمام کند.

پخش زنده فوتبال پورتو توندلا – تی وی تو

توندلاپورتو
۴۳٪مالکیت۵۷٪
۲شوت در چارچوب۵
۷شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۲
۳۴۶تعداد پاس۴۵۰
۲۳۸پاس صحیح۳۴۲
۴سانتر۶
۳کرنر۶
۲۵ضربه ایستگاهی۱۳
۱۳خطا۲۵
۳آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پورتو توندلا – تی وی تو