تی وی تو
پورتو
بواویشتا

دوشنبه ۱ فروردین ۰۰:۱۵

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و بواویشتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو بواویشتا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو بواویشتا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال پورتو و بواویشتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو بواویشتا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو بواویشتا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو بواویشتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

در هفته دهم لیگ پرتغال، دو تیم پورتو و بواویستا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۴ بر ۱ پورتو به پایان رسید. در این بازی اوانیلسون دو بار، لوئیز دیاز و دنی لوادر هر کدام یک بار دروازه بوآویستا را باز کردند و هاماچی نیز تک گل بوآویستا را به ثمر رساند.

مهدی طارمی در این بازی از ابتدا تا دقیقه ۷۱ بازی کرد و ۲ پاس گل برای اوانیلسون فرستاد. همچنین گلر بوآویستا در این بازی علیرضا بیرانوند بود.

در پایان پخش زنده بازی پورتو بواویشتا و با کسب این نتیجه پورتو ۲۶ امتیازی شد و دوباره به صدر جدول رسید و بوآویستا نیز با ۱۱ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

 

پورتو بواویستا 
۷۲%مالکیت۲۸%
۱۱شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۷
۶۰۴تعداد پاس۲۲۲
۵۳۴پاس صحیح۱۵۰
۱۸سانتر۹
۴کرنر۶
۸خطا۱۰
۳آفساید۴
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

 

پخش زنده فوتبال پورتو بواویشتا

در هفته نوزدهم لیگ برتر پرتغال دو تیم پورتو و بواویستا به مصاف هم رفتند که این مسابقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید . جکسون پروزو مدافع اکوادوری بواویستا گل اول این تیم را در دقیقه ۸ وارد دروازه پورتو کرد . آلبرت الیس در شروع نیمه دوم و در دقیقه ۴۶ گل دوم بواویستا را به ثمر رساند و میزبان با دو گل از پورنو پیش افتاد .

در دقیقه ۵۴ مهدی طارمی مهاجم ملی پوش ایرانی پورتو یکی از گلهای خورده را جبران کرد و اختلاف را به یک گل رساند . سرجیو اولیویرا هافبک بیست و نه ساله پورتو از روی نقطه پنالتی و در دقیقه ۸۲ حساب کار را به تساوی کشاند . اولیویرا و پورتو چهار دقیقه بعد هم دوباره به ضربه پنالتی رسیدند اما آن را از دست دادند و در نهایت با پایان پخش زنده بازی پورتو بواویشتا این دیدار با همان تساوی دو بر دو به پایان رسید .

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

 

پورتوبواویستا
۷۴مالکیت۲۶
۶شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۴
۶۰۲تعداد پاس۲۱۱
۵۱۰پاس صحیح۱۳۴
۳۴سانتر۷
۷کرنر۲
۱۴خطا۲۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

 

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا امشب

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و بواویستا به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با درخشش ستارگان پورتو همراه بود ، این تیم موفق شد با نتیجه ی ۵-۰ بواویستا را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد حضور قوی و پرقدرت پورتو ای ها بودیم. آن ها با در دست گرفتن بازی ، اجازه ی حمله به رقیب نمی دادند. در دقیقه ی ۴۷ کرونا اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و پس از او اولیورا در دقیقه ی ۵۹ دروازه ی بواویستا را باز کرد.

کمی بعد ، مارگا با دبل خود در دقیقه ی ۶۷ و ۷۱ گزارش زنده بازی پورتو بواویشتا ، حساب کار را ۴-۰ کردند تا بواویستا کاملا روحیه ی خود را ببازد. در دقیقه ی ۲ وقت اضافه بود که ضربه ی دیاز برای بار پنجم در دروازه ی بواویستا جای گرفت تا این دیدار با برتری ۵-۰ پورتو به پایان رسید.

گزارش زنده بازی پورتو بواویشتا

 

بواویشتاپورتو 
۴۰%مالکیت۶۰%
۴شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۳۲۶تعداد پاس۴۷۵
۲۴۷پاس صحیح۳۹۱
۱۱سانتر۱۵
۳کرنر۲
۱۹خطا۱۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

 

پخش آنلاین فوتبال پورتو بواویشتا

تیم های پورتو و بواویستا تیم های ناآشنایی برای هم نیستند ، این دو تیم چندین و چند بار در سال های اخیر به مصاف هم رفته اند اما نکته ی قابل توجه این دیدار ها پیروزی همیشگی پورتو بر بواویستا است. در تاریخ ۴ تیر ۹۹ ورزشگاه دراگو ی پورتو شاهد رقابت این دو تیم با یکدیگر بود. در این بازی ستارگان پورتو ، بازی درخشانی از خود به نمایش گذاشتند و موفق شدند با نتیجه ی ۴-۰ از سد تیم بواویستا عبور کنند. نیمه ی اول این دیدار بدون گل به پایان رسید اما اولیویرا و مونتیرو از تیم پورتو و پائولینهو از بواویستا کارت زرد دریافت کردند. پس از سوت آغاز نیمه ی دوم ، کونسسائو دو بازیکن خود مانافا و اوریبه را وارد میدان کرد .

بوآویستایی ها تا دقیقه ی ۵۳ پخش زنده فوتبال پورتو بواویشتا ، توانستند مقابل حملات سنگین پورتو ایستادگی کنند اما سرانجام در دقیقه ی ۵۳ ضربه ی مارگا قفل این دروازه را شکست و نتیجه را به ۱-۰ تغییر داد. گل دوم به فاصله ی کمی از گل اول به ثمر رسید ، ضربه ی تلیس در دقیقه ی ۶۰ توپ را برای دوم وارد دروازه ی بواویستا کرد. سرمربی بواویستا سریعا خط دفاع تیمش را تقویت کرد اما از دقیقه ی ۶۰ به بعد کاملا ساختار منسجم بواویستا بهم خورد و پورتویی ها با استفاده از این مسئله ، دو ضد حمله تشکیل دادند ،  سرجیو اولیویرا ( در دقیقه ی ۷۰) و موسی مارگا ( در دقیقه ی ۸۴ ) دو بازیکنی بودند که گل سوم و چهارم پورتو را به ثبت رساندند تا این تیم ، قاطعانه پیروز میدان گردد.

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

پورتوبواویستا
۷۰%مالکیت۳۰%
۷شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۵۸۵تعداد پاس۲۴۶
۵۰۷پاس صحیح۱۸۰
۲۱سانتر۱۰
۱۷خطا۱۹
۲آفساید۱
۶کرنر۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال پورتو بواویشتا

پخش آنلاین بازی پورتو بواویشتا

در خلال مسابقات لیگ برتر پرتغال ، دو تیم پورتو و بواویستا ۲۰ آبان ۹۸ در ورزشگاه بسا ی پورتو با یکدیگر دیدار کردند. در همان دقایق ابتدایی بازی ، الکس تلیس دروازه ی بواویستا را گشود تا نتیجه ۱-۰ به نفع پورتو تغییر کند. با شروع نیمه ی دوم ، مهاجمان پورتو فشار را بر دروازه ی حریف بیشتر کردند اما مدافعان این تیم هر بار توپ را دور می کردند. هر چقدر به پایان بازی نزدیکتر می شدیم شاهد سبک فیزیکی تری از بازی از سوی پورتویی ها بودیم تا جایی که سه بازیکن این تیم ، لیسمن ، دولانتو و مارلون هریک یک کارت زرد از داور مسابقه دریافت کردند. نیمه ی دوم این مسابقه  ، پس از ۳ دقیقه وقت اضافه ، بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پورتو بواویشتا – تی وی تو

بواویستاپورتو
۳۹مالکیت۶۱
۱شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۲
۲۵۴تعداد پاس۳۹۶
۱۶۲پاس صحیح۲۹۸
۱۴سانتر۱۹
۳کرنر۶
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پورتو بواویشتا – تی وی تو

پخش بازی پورتو بواویشتا زنده

تیم پورتو در ورزشگاه دراگو خود در تاریخ ۱۷ فروردین ۹۸ میزبان تیم بواویستا بود. در نیمه ی اول این بازی اشتباه بواویستایی ها یک ضربه ی ایستگاهیی به پورتو داد که سوارس آن را به گل نشاند. در نیمه ی دوم بواویستا هنوز فرصت زیادی برای جبران این گل داشت اما پاس کورونا و دریافت توپ توسط مونتیرو ، گل دوم را نیز برای پورتو به همراه داشت . این گل ، جبران نتیجه را برای بوآویستا سخت تر کرد.

لیتو ویجیگال خوب می دانست که روحیه ی بازیکنانش ضعیف شده و اگر غفلت کند پورتویی ها دوباره دروازه ی بواویستا را باز می کنند از این رو تصمیم گرفت آرایش دفاعی تیمش را حفظ کند. این تصمیم او اگرچه کمکی به کسب امتیاز و کمتر کردن فاصله ی دو تیم نکرد اما سبب شد تا فشار پورتویی ها بر دروازه کمتر شود. این بازی در نیمه ی دوم با نتیجه ی ۰-۲ به نفع پورتو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پورتو بواویشتا – تی وی تو

پورتوبواویستا
۶۷مالکیت۳۳
۷شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۵۵۸تعداد پاس۲۷۱
۴۷۰پاس صحیح۱۸۴
۴سانتر۲
۸کرنر۰
۱۵خطا۱۷
۱آفساید۱
۱۷ضربه ایستگاهی۱۵
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پورتو بواویشتا – تی وی تو