تی وی تو

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا ‌

پورتو بنفیکا

شنبه ۲۷ دی ۰۰:۳۰

لیگ پرتغال

پخش زنده بازی پورتو بنفیکا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو بنفیکا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو بنفیکا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ پرتغال

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پورتو – بنفیکا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو بنفیکا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پورتو بنفیکا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو بنفیکا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو بنفیکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو بنفیکا- ۴ دی ۹۹

دیدار سوپر جام باشگاه‌های پرتغال بین تیم‌های پورتو و بنفیکا آغاز شد و پورتو به برتری ۲ بر صفر دست یافت.تقابل تیم‌های پورتو و بنفیکا که رقیبان سنتی فوتبال پرتغال هستند همواره از حساسیت بالایی برخوردار است که این بازی هم اهمیت زیادی داشت. بازی در حالی آغاز شد که مهدی طارمی همچون دیدارهای اخیر در ترکیب اصلی پورتو قرار داشت و همراه با موسی مارگا زوج خط حمله این تیم پرافتخار را تشکیل می‌داد. طارمی در دقیقه ۲۵ در آستانه گلزنی با خطای واضح دروازه‌بان بنفیکا سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. با این اوصاف روند پنالتی گرفتن طارمی برای پورتو همچنان ادامه یافت. سرجیو اولیویرا پشت توپ ایستاد و از این بخت طلایی استفاده کرد تا پورتو به گل نخست دست یابد. مهاجم ایرانی تیم پورتو در دقیقه ۷۷ تعویض شد و جای خود را به «لوییس دیاز» داد که همین بازیکن موفق شد در دقیقه ۹۰ گل دوم پرتو را به ارمغان آورد.

 

 

پورتو  بنفیکا 
۴۸% مالکیت ۵۲%
۵ شوت در چارچوب  ۲
۶ شوت خارج از چارچوب ۱
۲ مهار دروازه بان ۳
۳۷۸ تعداد پاس ۴۱۱
۲۶۳ پاس صحیح ۳۰۶
۱۲ سانتر ۴
۶ کرنر ۲
۲۰ خطا ۱۷
۱ آفساید ۳
۳ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی پورتو بنفیکا- ۱۲ مرداد ۹۹

دو تیم پورتو و بنفیکا در چارچوب فینال سوپرجام پرتغال به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به نفع میزبان به اتمام رسید. در نیمه ی نخست این دیدار ، دیاز با دریافت دو کارت زرد از زمین اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره به این رقابت ادامه دهد. اما پورتو ی ۱۰ نفره در نیمه ی دوم عملکردی بسیار عالی داشت. آن ها در دقیقه ی ۴۷ و ۵۸ با ضربه ی امپمبا به برتری ۲-۰ رسیدند. در جواب تمام تلاش های بنفیکا برای جبران این اختلاف ، دروازه ی پورتو در دقیقه ی ۸۴ با ضربه ی ایستگاهی وینیسیوس باز شد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برد پورتو به پایان برسد.

 

بنفیکا  پورتو 
۶۲% مالکیت ۳۸%
۲ شوت در چارچوب  ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۱
۲ مهار دروازه بان ۱
۴۵۸ تعداد پاس ۲۸۳
۳۷۵ پاس صحیح ۱۸۸
۳۹ سانتر ۱۴
۴ کرنر ۶
۱۹ خطا ۱۸
۴ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

 

پخش زنده بازی پورتو بنفیکا-  ۲۰ بهمن ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و بنفیکا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با گل اولیویرا در دقیقه ی ۱۰ آغاز شد البته طولی نکشید که این برتری به تساوی بدل شد ، زیرا که در دقیقه  ی ۱۸ وینیسیوس ضربه اش را وارد دروازه ی پورتو کرد. ۲۰ دقیقه ی بعد اشتباه بنفیکایی ها به پورتو یک ضربه ی ایستگاهی داد که  تلیس در دقیقه ی ۳۸ آن را به گل دوم تیمش بدل کرد. بعد از ایم گل ، استرس بازیکنان بنفیکا زیاد شد و همین موضوع به ضرر آنها تموم شد.

زیرا که در دقیقه ی ۴۴ با اشتباه دیاس ، دروازه ی خودی باز شد و گل سوم به نفع پورتو به ثبت رسید. با آغاز نیمه ی دوم بازی ، شاهد افزایش حملات از سوی بنفیکا بودیم . این حملات در دقیقه ی  ۵۰ نتیجه داد و وینیسیوس موفق شد برای بار دوم برای تیمش گلزنی کند. اما در ادامه ی بازی حمله ی موفقی از دو تیم رخ نداد تا با پایان زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۳-۲ و برد پورتو به پایان برسد.

 

 

پورتو  بنفیکا 
۴۳% مالکیت ۵۷%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۲
۳۰۶ تعداد پاس ۳۹۹
۲۳۸ پاس صحیح ۳۲۱
۲۱ سانتر ۱۵
۴ کرنر ۴
۱۲ خطا ۱۹
۴ کارت زرد ۵

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن