تی وی تو
پورتو
بنفیکا

شنبه ۱۷ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو بنفیکا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو بنفیکا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو بنفیکا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پورتو و بنفیکا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو بنفیکا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو بنفیکا را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو بنفیکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پورتو و بنفیکا

در حساس ترین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌ های پرتغال، پورتو در ورزشگاه‌ دراگائو میزبان بنفیکا بود و رقیب دیرینه اش را سه بر یک شکست داد.

مهدی طارمی از ابتدا در ترکیب پورتو حضور داشت و عملکرد درخشانی از خود بر جای گذاشت.

گل نخست این تیم در دقیقه  ۳۴ و با پاس‌ طارمی و ضربه ویه‌را به دست آمد. سپس در دقیقه ی  ۳۷ په په موفق شد گل دیگری را به نام پورتو به ثبت برساند تا این تیم با برتری ۲-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه ی دوم یارمچوک‌ با گل خود اختلاف امتیاز را کمتر کرد اما این تیم‌ مجبور شد از دقیقه ۴۹ با اخراج‌ آلمیدا با یک بازیکن به کار ادامه دهد.

طارمی در دقیقه ۶۸ بین مدافعان بنفیکا صاحب توپ‌ شد و موفق به گلزنی‌ شد تا به هفته‌ها ناکامی‌ در امر گلزنی پایان دهد.

در پایان پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا و با کسب این پیروزی ، پورتو با ۴۴ امتیاز در صدر قرار گرفت و بنفیکا هم ۳۷ امتیازی باقی ماند.

 

پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا

 

پورتو بنفیکا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۴۳۹تعداد پاس۳۵۸
۳۷۴پاس صحیح۲۹۱
۱۰سانتر۱۹
۵کرنر۷
۱۳خطا۱۳
۳آفساید۱
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا

 

پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا

تیم های پورتو و بنفیکا در مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی پرتغال در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار برخلاف نیمه ی دوم بسیار پر هیجان سپری شد. ستارگان پورتو با در دست گرفتن بازی و خلق موقعیت ها مناسب موفق شدند ۳ بار دروازه ی حریف را باز کنند.

اوانیلسون در دقیقه ی ۱ و ۳۱ و فریرا در دقیقه ی ۷  گلزنان این تیم بودند تا با گذشت تنها ۳۰ دقیقه از ابتدای بازی برتری ۳-۰ را برای این تیم رقم زنند. البته پورتو کاملا نیز در این نیمه خوش شانس نبود. نیلسون ستاره ی این تیم در وقت اضافه ی نیمه ی نخست با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره به این دیدار ادامه دهد.

در نیمه ی دوم شاهد یک بازی دفاعی از دو تم دو سوی میدان بودیم و تنها اتفاق مهم این نیمه ، اخراج اوتامندی در دقیقه ی ۹۵ بود که دو تیم را ردر شرایط نسبتا یکسانی قرار داد. در نهایت با اتمام پخش زنده بازی پورتو بنفیکا پورتو به برتری ۳-۰ رسید.

پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا

 

پورتو بنفیکا 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۸
۸شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۳
۲۵۶تعداد پاس۴۲۱
۱۷۲پاس صحیح۳۵۰
۵سانتر۴۰
۴کرنر۱۰
۱۶خطا۱۰
۵آفساید۵
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا

 

پخش بازی زنده پورتو و بنفیکا

در مهم‌ترین مسابقه هفته سی و یکم لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال پورتو با بهره‌مندی از مهدی طارمی در لیست نفراتش، در ورزشگاه دا لوز لیسبون به مصاف تیم رده سومی بنفیکا و رقیبش در راه رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا رفت و در پایان به تساوی یک بر یک رضایت داد. در نیمه اول پخش زنده بازی پورتو بنفیکا ابتدا این تیم رتبه سومی بنفیکا بود که با ضربه اورتون به گل برتری دست یافت و با همین نتیجه هم ۴۵ دقیقه اول خاتمه پیدا کرد. 

با شروع نیمه دوم در دقیقه ۶۹ بود که کادر فنی پورتو برای تغییر نتیجه دست به تعویض دو بازیکن به صورت همزمان داد و ژائو ماریو و مارتینز تونی به جای سانوسی و ماره گا وارد زمین شدند. ۶ دقیقه بعد این تغییرات جواب داد و آبی و سفید پوشان پورتو که در این مسابقه مهمان بودند موفق شدند با پاس ماریو بازیکن سابق اینتر و ضربه اوریبه به گل تساوی دست پیدا کنند.

مهدی طارمی که همراه با پورتو دو بار مقابل بنفیکا قرار گرفته بود و دیدارهای خاطره انگیزی همراه با پاس گل و گرفتن پنالتی داشت، امیدوار بود در این دیدار هم ستاره تیمش باشد ولی این بازیکن تا دقیقه ۸۳ در زمین مسابقه بود و سپس جای خود را در این دقیقه به اوانیلسون داد. 

در پایان پخش زنده فوتبال پورتو و بنفیکا تیم فوتبال پورتو در حال حاضر با ۷۱ امتیاز و چهار امتیاز بیشتر نسبت به تیم رده سومی بنفیکا در این دیدار ۶۷ امتیازی شد، در جایگاه دوم جدول لیگ برتر پرتغال قرار گرفته که تساوی در این دیدار ، یاران طارمی را در آستانه کسب سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان اروپا قرار داد.

پخش زنده بازی پورتو بنفیکا

 

بنفیکا پورتو 
۴۴%مالکیت۵۶%
۳شوت در چارچوب ۲
۰شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۲
۳۱۳تعداد پاس۳۸۷
۲۲۰پاس صحیح۲۹۷
۱۳سانتر۲۳
۷کرنر۱۱
۲۰خطا۱۳
۳آفساید۴
۸کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی پورتو بنفیکا

 

پخش زنده فوتبال پورتو و بنفیکا از اینترنت

پورتو و بنفیکا با تساوی در دیدار هفته ۱۴ هر دو ۳۲ امتیازی شدند و به ترتیب در رده دوم و سوم و با اختلافی ۴ امتیازی نسبت به اسپورتینگ صدرنشین قرار گرفتند.ارسال توپ از سمت چپ به داخل محوطه و پاس بغل پای تک ضرب سفروویچ به الخاندرو گریمالدو، این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد تا با یک ضربه چیپ دقیق دروازه پورتو در دقیقه ’۱۷ باز شود. سپس  در دقیقه ’۲۵ مهدی طارمی گل تساوی را به ثمر رساند؛ نفوذ اوریبه از سمت چپ به داخل محوطه، سر توپ و پاس او به مهدی طارمی رسید تا مهاجم ایرانی با یک ضربه بغل پا توپ را به گوشه پایین دروازه بنفیکا بفرستد.

نیمه ی نخست پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا با تساوی ۱-۱ به پایان رسید . در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم اما ، در دقیقه ’۷۰ مهدی طارمی با تکل بدی که روی پای اوتامندی رفت، کارت زرد گرفت که پس از بازبینی VAR کارت زرد به کارت قرمز تغییر کرد تا شب خوب مهاجم ایرانی به شکلی عجیب عوض شود و  بازی بعدی تیمش را از دست بدهد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا – تی وی تو

 

پورتو بنفیکا 
۳۶مالکیت۶۴
۴شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۲۸۶تعداد پاس۴۸۰
۱۹۶پاس صحیح۳۸۶
۱۱سانتر۲۸
۱کرنر۳
۱۷خطا۲۶
۱آفساید۰
۴کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پورتو و بنفیکا

دیدار سوپر جام باشگاه‌های پرتغال بین تیم‌های پورتو و بنفیکا آغاز شد و پورتو به برتری ۲ بر صفر دست یافت.تقابل تیم‌های پورتو و بنفیکا که رقیبان سنتی فوتبال پرتغال هستند همواره از حساسیت بالایی برخوردار است که این بازی هم اهمیت زیادی داشت. بازی در حالی آغاز شد که مهدی طارمی همچون دیدارهای اخیر در ترکیب اصلی پورتو قرار داشت و همراه با موسی مارگا زوج خط حمله این تیم پرافتخار را تشکیل می‌داد. طارمی در دقیقه ۲۵ بازی زنده پورتو و بنفیکا در آستانه گلزنی با خطای واضح دروازه‌بان بنفیکا سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

با این اوصاف روند پنالتی گرفتن طارمی برای پورتو همچنان ادامه یافت. سرجیو اولیویرا پشت توپ ایستاد و از این بخت طلایی استفاده کرد تا پورتو به گل نخست دست یابد. مهاجم ایرانی تیم پورتو در دقیقه ۷۷ تعویض شد و جای خود را به «لوییس دیاز» داد که همین بازیکن موفق شد در دقیقه ۹۰ پخش آنلاین بازی پورتو و بنفیکا گل دوم پرتو را به ارمغان آورد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا – تی وی تو

 

پورتو بنفیکا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۳۷۸تعداد پاس۴۱۱
۲۶۳پاس صحیح۳۰۶
۱۲سانتر۴
۶کرنر۲
۲۰خطا۱۷
۱آفساید۳
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا – تی وی تو

پخش فوتبال زنده پورتو و بنفیکا امشب

دو تیم پورتو و بنفیکا در چارچوب فینال سوپرجام پرتغال به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به نفع میزبان به اتمام رسید. در نیمه ی نخست این دیدار ، دیاز با دریافت دو کارت زرد از زمین اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره به این رقابت ادامه دهد. اما پورتو ی ۱۰ نفره در نیمه ی دوم پخش زنده پورتو و بنفیکا عملکردی بسیار عالی داشت. آن ها در دقیقه ی ۴۷ و ۵۸ با ضربه ی امپمبا به برتری ۲-۰ رسیدند. در جواب تمام تلاش های بنفیکا برای جبران این اختلاف ، دروازه ی پورتو در دقیقه ی ۸۴ با ضربه ی ایستگاهی وینیسیوس باز شد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برد پورتو به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا – تی وی تو

 

بنفیکا پورتو 
۶۲%مالکیت۳۸%
۲شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۱
۴۵۸تعداد پاس۲۸۳
۳۷۵پاس صحیح۱۸۸
۳۹سانتر۱۴
۴کرنر۶
۱۹خطا۱۸
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا

در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و بنفیکا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با گل اولیویرا در دقیقه ی ۱۰ آغاز شد البته طولی نکشید که این برتری به تساوی بدل شد ، زیرا که در دقیقه  ی ۱۸ وینیسیوس ضربه اش را وارد دروازه ی پورتو کرد. ۲۰ دقیقه ی بعد اشتباه بنفیکایی ها به پورتو یک ضربه ی ایستگاهی داد که  تلیس در دقیقه ی ۳۸ آن را به گل دوم تیمش بدل کرد. بعد از ایم گل ، استرس بازیکنان بنفیکا زیاد شد و همین موضوع به ضرر آنها تموم شد.

زیرا که در دقیقه ی ۴۴ با اشتباه دیاس ، دروازه ی خودی باز شد و گل سوم به نفع پورتو به ثبت رسید. با آغاز نیمه ی دوم بازی ، شاهد افزایش حملات از سوی بنفیکا بودیم . این حملات در دقیقه ی  ۵۰ نتیجه داد و وینیسیوس موفق شد برای بار دوم برای تیمش گلزنی کند. اما در ادامه ی بازی حمله ی موفقی از دو تیم رخ نداد تا با پایان زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۳-۲ و برد پورتو به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا – تی وی تو

 

پورتو بنفیکا 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۳۰۶تعداد پاس۳۹۹
۲۳۸پاس صحیح۳۲۱
۲۱سانتر۱۵
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۹
۴کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال پورتو بنفیکا – تی وی تو