تی وی تو
بازی زنده  پورتو براگا

بازی زنده پورتو براگا

پخش زنده بازی پورتو و براگا امروز شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های پورتو و براگا بازی خواهند داشت. پورتو مقابل براگا را آنلاین تماشا کنید. بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو براگا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی پورتو و براگا
پورتو
براگا

شنبه ۲۹ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی پورتو و براگا امروز شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های پورتو و براگا بازی خواهند داشت. پورتو مقابل براگا را آنلاین تماشا کنید.

بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو براگا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی پورتو و براگا زنده به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی پورتو براگا را از تی وی تو دنبال کنید.

 پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا

در هفته هشتم رقابت‌های لیگ پرتغال تیم‌های پورتو و براگا مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه ۴ بر یک به سود پورتو خاتمه پیدا کرد.

در این بازی مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو از ابتدا در زمین بود و عملکرد تاثیرگذاری در این تیم داشت. گل‌های اول و دوم پورتو روی حرکات مهاجم ایرانی پایه گذاری شد. گل سوم هم روی پاس مستقیم طارمی به دست آمد.

در یک نگاه ، گل‌های پورتو در این مسابقه را اوانیلسون (۳۲)، استفان اوستاکویو (۳۴)، په په (۶۳) و گالنو (۹۰+۶) به ثمر رساندند و تک گل براگا را هم په په در دقیقه ی  (۵۵)  پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا  مدافع پورتو با اشتباه وارد دروازه تیم خود کرد.

 پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا

پورتو براگا 
۴۹%مالکیت۵۱%
۷شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۸
۰مهار دروازه بان۳
۴۰۹تعداد پاس۴۱۷
۳۱۸پاس صحیح۳۳۶
۱۵سانتر۲۳
۶کرنر۵
۱۴خطا۱۷
۴آفساید۲
۲کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا

 

 پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا

بازی دو تیم پورتو و براگا در چارچوب مسابقات هفته چهاردهم لیگ پرتغال با نتیجه یک بر صفر به نفع میزبان به اتمام رسید.تک گل پورتو را در این بازی لوئیز دیاز در دقیقه ی  ۲۲ به ثمر رساند تا پورتو با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم اما شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم.

مهدی طارمی در این بازی، ابتدا نیمکت نشین بود اما دقیقه ۶۹ وارد میدان شد.

در پایان   پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا و با کسب این نتیجه ، پورتو ۳۸ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به اسپورتینگ لیسبون در صدر جدول قرار گرفت.

 

  پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا

 

پورتو براگا 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۳
۴۴۷تعداد پاس۴۲۱
۳۴۵پاس صحیح۳۱۳
۲۰سانتر۱۱
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۱
۳کارت زرد۳

  پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا

 

پخش زنده فوتبال پورتو و براگا

پورتو و براگا در مرحله نیمه نهایی جام حذفی و در دور برگشت به مصاف هم رفتند که براگا با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد و با توجه به تساوی ۱-۱ بازی رفت، در مجموع ۴-۳ پیروز شد و راهی فینال شد. در این بازی که مهدی طارمی از دقیقه ۲۳ آن به جای شانسل امبمبا به میدان رفت، اما نتوانست برای تیمش گلزنی کند.

آبل رویز دو بار در دقایق ۹ و ۱۴ و لوکاس پیازون در دقیقه ۲۸ برای براگا گلزنی کردند. اوتاویو در دقیقه ۳۰ یکی از گل‌های خورده را برای پورتو جبران کرد و بعد از او هم موسی مارگا در دقیقه ۷۵ دومین گل را برای تیم مهدی طارمی به ثمر رساند. پورتو در حالی این بازی را باخت که براگا از دقیقه ۳۴ با اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره به کار خود ادامه داد.

در پایان  پخش زنده بازی زنده پورتو و براگا با این نتیجه و با توجه به تساوی یک – یک دو تیم در بازی رفت، پورتو در مجموع با نتیجه ۴ بر ۳ به براگا باخت و از رسیدن به فینال جام حذفی پرتغال باز ماند.

پخش زنده بازی پورتو براگا

 

پورتو براگا 
۷۱%مالکیت۲۹%
۸شوت در چارچوب ۵
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۵۲۵تعداد پاس۲۲۸
۴۴۵پاس صحیح۱۵۱
۴۶سانتر۳
۲۳کرنر۱
۱۶خطا۱۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی پورتو براگا

 

پخش زنده بازی پورتو و براگا

پورتو و براگا در هفته نخست رقابت های لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به سود پورتو به پایان رسید. مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو در این بازی از دقیقه ۸۷ وارد میدان شد و در دقیقه ۸۸ بازی زنده پورتو و براگا یک پنالتی گرفت. در این بازی ابتدا آندره کاسترو برای براگا در دقیقه ۲۱ گلزنی کرد و در ادامه در وقت های اضافه نیمه اول، سرجیو اولیویرا و الکس تلس(پنالتی) برای پورتو گلزنی کردند.همچنین ملو داسیلوا در دقیقه ۷۵ از بازی اخراج شد. گل سوم پورتو را هم الکس تلس باز هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این پنالتی را مهدی طارمی، یک دقیقه بعد از ورودش به زمین بازی گرفت.

طارمی که فصل گذشته ۷ بار در ریو آوه پنالتی گرفته و در لیگ برتر پرتغال بهترین عملکرد را از این نظر داشت، برخلاف سال قبل که پنالتی‌های تیمش را می‌زد، مقابل براگا پنالتی‌زن اول تیمش نبود تا الکس تلیس که گل دوم پورتو را به ثمر رسانده بود، پنالتی این تیم را با شوت به سمت راست و دور از دستان دروازه‌بان حریف تبدیل به گل کند.بدون تردید شروع فوق‌العاده‌ای که طارمی پس از یک دقیقه ورود به زمین با گرفتن پنالتی مقابل براگا داشت، می‌تواند او را امیدوار کند تا از هفته دوم و دیدار مقابل بواویستا از ابتدا در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

پخش زنده فوتبال پورتو براگا | تی وی تو

 

پورتو براگا 
۵۳%مالکیت۴۷%
۴شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۴۵۸تعداد پاس۴۰۴
۳۷۰پاس صحیح۳۲۱
۱۵سانتر۱۴
۵کرنر۱
۱۸خطا۱۸
۴آفساید۳
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پورتو براگا | تی وی تو

 

پخش بازی زنده پورتو و براگا

دو تیم پورتو و براگا  در براگا ی پرتغال به مصاف هم رفتند . از ابتدای بازی ، براگا تیمی تهاجمی ظاهر شد و ۱۷ خطا ی آن ها بر بازیکنان پورتو ، ۶ کارت زرد را برایشان به همراه داشت. از آن سو ، تیم پورتو با ۴۶۹ پاس دقیق ( ۲برابر براگا ) محتاط تر به نظر می رسید.در نیمه ی اول این بازی ، تیم پورتو با تک گل متئوس اوریبه از براگا پیش بود اما با شروع نیمه ی دوم روند بازی تغییر کرد ، تیم براگا بر شدت حملات خود افزود و سرانجام با گل زنی ریکاردو هورتا و فرانسرژیو توانست ۲ بر ۱ پیروز میدان شود.

پخش زنده فوتبال پورتو براگا | تی وی تو

 

پورتوبراگا
۶۱%مالکیت۳۹%
۶٫۶۹نمره۶٫۷۷
۱۰شوت۱۱
۵شوت در چارچوب۵
۴شوت خارج محوطه۶
۱ایجاد موقعیت خطرناک۲
۵۴۵تعداد پاس۳۴۵
۴۶۹پاس صحیح۲۶۷
۱۱سانتر۱۷
۳کرنر۸
۱۳خطا۱۷
۱آفساید۰
۳کارت زرد۶

پخش زنده فوتبال پورتو براگا | تی وی تو

 

برچسب‌ها: