تی وی تو
پورتو
المپیاکوس

چهارشنبه ۱۹ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی پورتو المپیاکوس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو المپیاکوس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو المپیاکوس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پورتو – المپیاکوس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو المپیاکوس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پورتو المپیاکوس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو المپیاکوس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو المپیاکوس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو المپیاکوس – ۶ آبان ۹۹

پورتو و المپیاکوس در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند . در این دیدار پورتو موفق شد با نتیجه ی ۲-۰ المپیاکوس را از سر راه بردارد تا در شبی که مهدی طارمی در ترکیب پورتو قرار نداشت این تیم در جدول رده بندی بالاتر از این تیم قرار گیرد. در دقیقه ی ۱۱ بود که اشتباه کاپیتان المپیاکوس موجب شد یاران پورتو در محوطه جریمه صاحب توپ شوند، توپ را این بار یان ام ویلا به طور ناقص دفع کرد و فابیو ویرا از فرصت پیش آمده استفاده کرد و با یک شوت دروازه میهمان را گشود. نیمه ی نخست با این گل به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم باز هم این پورتو بود که در دقیقه ی ۸۵ به گل دوم رسید. باز هم از دست دادن توپ توسط بازیکنان المپیاکوس در میانه میدان موجب شد یاران پورتو تدارک یک حمله را ببینند. موسی مارگا در داخل محوطه جریمه توپ را ارسال کرد و سرجیو اولیویرا با یک ضربه گل دوم را به ثمر رساند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با پیروزی پورتو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پورتو المپیاکوس – تی وی تو

 

پورتوالمپیاکوس 
۴۳%مالکیت۵۷%
۶شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۴
۴۳۷تعداد پاس۵۴۲
۳۴۸پاس صحیح۴۴۶
۱۵سانتر۳۴
۴کرنر۹
۱۳خطا۱۷
۰آفساید۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پورتو المپیاکوس – تی وی تو