تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پورتو
استوریل پرایا

جمعه ۱۲ آبان ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال پورتو استوریل پرایا . امروز جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۴۵ تیم های لیدزیونایتد و استوریل پرایا بازی خواهند داشت. لیدزیونایتد مقابل استوریل پرایا را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی پورتو استوریل پرایا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده پورتو و استوریل پرایا را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال پورتو استوریل پرایا، شما می توانید بازی پورتو و استوریل پرایا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پورتو استوریل پرایا

۱۹ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و چهارم لیگ برتر پرتغال، تیم های استوریل پرایا و پورتو در مقابل هم صف آرایی کردند در نیمه نخست این دیدار شاهد حملات خوب و جایگیری درست بازیکنان بودیم که نشان دهنده آمادگی کامل دو تیم برای این دیدار بود. گرویچ و فرانکو برای پورتو و گویا برای استوریل در این نیمه گلزنی کردند تا دو تیم با نتیجه ۲-۱ راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم کمی از فشار حملات کاسته شده بود اما همچنان دو تیم بازی جذابی را پیش میبردند. در دقیقه ۶۷ با خطای په‌په، ژرالدس پشت توپ قرار گرفت و حساب کار را ۲-۲ کرد اما پورتو که به شدت از این تساوی بیزار بود، با ضربه دیدنی طارمی در دقیقه ۷۳ دوباره به برتری ۳-۲ رسید در ادامه پخش زنده بازی پورتو استوریل پرایا تلاش های بازیکنان استوریل نتیجه ای جز اخراج ژرالدس با کارت زرد دوم در پی نداشت.

پخش زنده فوتبال پورتو استوریل پرایا

پورتو  استوریل پرایا 
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۵۴۹تعداد پاس۳۰۲
۴۸۴پاس صحیح۲۳۳
۱۸سانتر۹
۶کرنر۳
۲۲خطا۱۱
۳آفساید۰
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال پورتو استوریل پرایا

پخش زنده فوتبال پورتو و استوریل پرایا

۲۶ شهریور ۱۴۰۱

در چارچوب هفته هفتم لیگ پرتغال، پورتو به مصاف استوریل رفت و در لحظات پایانی به تساوی یک بر یک دست یافت.

در این بازی طارمی در ترکیب اصلی پورتو حضور داشت و ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد.

تک گل پورتو را طارمی در دقیقه ۹+۹۰ پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا این تیم یک امتیاز مهم خارج از خانه را بدست آورد.

پورتو با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت.

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

استوریل پرایاپورتو 
۳۷%مالکیت۶۳%
۴شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۳
۲۹۳تعداد پاس۴۸۹
۲۰۸پاس صحیح۴۰۱
۹سانتر۳۱
۴کرنر۱۱
۱۲خطا۱۹
۱آفساید۳
۸کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

 

پخش آنلاین بازی پورتو و استوریل پرایا

۲۴ اردبهشت ۱۴۰۱

دیدار تیم‌های فوتبال پورتو و استوریل پرایا در چارچوب هفته سی و چهارم لیگ برتر پرتغال در ورزشگاه دراگو برگزار شد و در نهایت تیم پورتو موفق شد با نتیجه دو بر صفر حریف خود را شکست دهد.

جوازینیو بازیکن تیم حریف در دقیقه ۴۸ پخش آنلاین بازی پورتو و استوریل پرایا گل به خودی زد تا پورتو یک بر صفر پیش بیفتد. فرناندو نیز در دقیقه ۸۸ موفق شد گل دوم تیمش را بزند.

مهدی طارمی در این دیدار ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد. پورتو با این پیروزی ۹۱ شد. تیم فوتبال پورتو پیش از این قهرمانی خود را در لیگ پرتغال قطعی کرده بود.

 

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

 

پورتو  استوریل پرایا
۶۵%مالکیت۳۵%
۵شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۵۴۰تعداد پاس۲۹۹
۴۸۰پاس صحیح۲۴۵
۳۰سانتر۱۴
۱۲کرنر۶
۱۱خطا۱۱
۰آفساید۴

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

 

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا از اینترنت

در هفته هفدهم رقابت های لیگ پرتغال، دو تیم پورتو و استوریل به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پورتو به پایان رسید.

استوریل ابتدا در دقایق ۳۸ و ۴۳ دو گل زد و ۲ بر ۰ پیش افتاد.

در شرایطی که میزبان در این دیدار با دو گل در نیمه نخست به برتری رسیده بود اما این یاران طارمی بودند که توانستند کامبک رویایی داشته باشند. مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو که پس از مدتها روند گلزنی‌ خود را از سر گرفته در این دیدار در دقیقه ۴۹ گلزنی کرد تا اختلاف به حداقل برسد.

در  دقایق پایانی پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا  لوییز دیاز روی پاس طارمی گل دوم پورتو را به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود و سرانجام فرانسیسکو کونسیسائو فرزند سرمربی پورتو ناجی پدر شد و در دقیقه ۹۰ گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا کامبک پورتو به بهترین شکل تکمیل شده باشد.

در پایان پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا پورتو با این برتری ۴۷ امتیازی شد و بالاتر از اسپورتینگ در صدر جدول ماند.استوریل هم با ۲۵ امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

 

استوریل پرایاپورتو 
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۱۰
۲شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۰
۲۸۲تعداد پاس۵۱۲
۱۹۵پاس صحیح۴۱۸
۱۱سانتر۱۷
۲کرنر۷۱۵
۱۵خطا۱۸
۲آفساید۲
۵کارت زرد۲

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

 

پخش زنده فوتبال پورتو و استوریل پرایا امشب

در ادامه ی بازی های هفته ی هجدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و استوریل پرایا در مقابل هم صف آرایی کردند. ادواردو در دقیقه ی ۱۷ دروازه ی حریف را باز کرد و استوریل را با نتیجه ی ۱-۰ راهی رختکن کرد. در نیمه ی دوم پورتو با کامبکی دیدنی نه تنها این اختلاف امتیاز را جبران کرد بلکه موفق شد جام برتری را از حریف خود بگیرد. تلیس در دقیقه ی ۵۳ و سوارز با دبل خود در دقیقه ی ۵۹ و ۶۷ بازیکنانی بودند که ۳ بار دروازه ی استوریل را باز کردند تا پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا با برتری ۳-۱ پورتو به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو و استوریل پرایا

 

استوریل پرایاپورتو 
۴۵%مالکیت۵۵%
۱شوت در چارچوب ۱۱
۱شوت خارج از چارچوب۵
۸مهار دروازه بان۱
۹۸تعداد پاس۱۱۹
۶۴پاس صحیح۸۵
۴سانتر۵
۴کرنر۵
۱۱ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو و استوریل پرایا

آخرین بروز رسانی : نوامبر 2, 2023