تی وی تو
پورتو
استوریل پرایا

شنبه ۲۴ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و استوریل پرایا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی پورتو و استوریل پرایا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پورتو و استوریل پرایا

اگر برای دیدن فوتبال زنده پورتو و استوریل پرایا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پورتو استوریل پرایا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی پورتو استوریل پرایا را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی پورتو استوریل پرایا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده پورتو و استوریل پرایا را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال پورتو استوریل پرایا، شما می توانید بازی پورتو و استوریل پرایا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

در هفته هفدهم رقابت های لیگ پرتغال، دو تیم پورتو و استوریل به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پورتو به پایان رسید.

استوریل ابتدا در دقایق ۳۸ و ۴۳ دو گل زد و ۲ بر ۰ پیش افتاد.

در شرایطی که میزبان در این دیدار با دو گل در نیمه نخست به برتری رسیده بود اما این یاران طارمی بودند که توانستند کامبک رویایی داشته باشند. مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو که پس از مدتها روند گلزنی‌ خود را از سر گرفته در این دیدار در دقیقه ۴۹ گلزنی کرد تا اختلاف به حداقل برسد.

در  دقایق پایانی پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا  لوییز دیاز روی پاس طارمی گل دوم پورتو را به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود و سرانجام فرانسیسکو کونسیسائو فرزند سرمربی پورتو ناجی پدر شد و در دقیقه ۹۰ گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا کامبک پورتو به بهترین شکل تکمیل شده باشد.

در پایان پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا پورتو با این برتری ۴۷ امتیازی شد و بالاتر از اسپورتینگ در صدر جدول ماند.استوریل هم با ۲۵ امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

 

استوریل پرایاپورتو 
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۱۰
۲شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۰
۲۸۲تعداد پاس۵۱۲
۱۹۵پاس صحیح۴۱۸
۱۱سانتر۱۷
۲کرنر۷۱۵
۱۵خطا۱۸
۲آفساید۲
۵کارت زرد۲

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

 

پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا

در ادامه ی بازی های هفته ی هجدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و استوریل پرایا در مقابل هم صف آرایی کردند. ادواردو در دقیقه ی ۱۷ دروازه ی حریف را باز کرد و استوریل را با نتیجه ی ۱-۰ راهی رختکن کرد. در نیمه ی دوم پورتو با کامبکی دیدنی نه تنها این اختلاف امتیاز را جبران کرد بلکه موفق شد جام برتری را از حریف خود بگیرد. تلیس در دقیقه ی ۵۳ و سوارز با دبل خود در دقیقه ی ۵۹ و ۶۷ بازیکنانی بودند که ۳ بار دروازه ی استوریل را باز کردند تا پخش زنده بازی پورتو و استوریل پرایا با برتری ۳-۱ پورتو به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو و استوریل پرایا

 

استوریل پرایاپورتو 
۴۵%مالکیت۵۵%
۱شوت در چارچوب ۱۱
۱شوت خارج از چارچوب۵
۸مهار دروازه بان۱
۹۸تعداد پاس۱۱۹
۶۴پاس صحیح۸۵
۴سانتر۵
۴کرنر۵
۱۱ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو و استوریل پرایا