تی وی تو
پورتو
اتلتیکو مادرید

سه‌شنبه ۱۶ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو اتلتیکو مادرید را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پورتو اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پورتو اتلتیکو مادرید را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید، شما می توانید پخش آنلاین بازی پورتو اتلتیکو مادرید را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو اتلتیکو مادرید را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

در گروه B لیگ قهرمانان اروپا موسوم به گروه مرگ، زور اتلتیکو مادرید و پورتو به یکدیگر نرسید. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند اما در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود مناسب ، شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا با پایان گزارش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

پورتو در دقیقه ۸۰ توسط مهدی طارمی، گلزن ایرانی خود به گل رسید اما بررسی VAR، گل مهدی طارمی را به دلیل خطا مردود اعلام کرد اما صحنه، کاملا مشکوک بود و بابت مردود شدن این گل، ابهاماتی برای هواداران به وجود آمد. در ضمن امبمبا در دقیقه ی ۹۵ با کارت قرمز اخراج شد.

 

پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید

 

اتلتیکو مادریدپورتو 
۵۶%مالکیت۴۴%
۲شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۴۲۸تعداد پاس۳۴۳
۳۵۶پاس صحیح۲۶۸
۱۵سانتر۸
۴کرنر۲
۱۴خطا۲۱
۵آفساید۰
۳کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید

 

پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید – ۲۰ آذر ۹۲

تیم های اتلتیکو مادرید و پورتو در استادیوم ویسنته کالدرون شهر مادرید به مصاف هم رفتند که در انتها اسپانیایی ها با دو گل از سد حریف خود گذشتند. بازی در حالی شروع شد که اتلتیکو از صعود خود مطمئن بود و پورتو نیم نگاهی به دیگر بازی گروه داشت. در دقیقه ۱۵ بازی اتلتیکو موفق شد توسط گارسیا به گل برسد. او پس از دریافت پاس از اینسوآ، از سمت چب محوطه جریمه با شوت پای چپ دروازه پورتو را باز کرد.

پورتو که بیشتر توپ و زمین را در اختیار داشت موقعیت های نصف و نیمه ای روی دروازه اتلتیکو ایجاد کرد تا موفق شد در دقیقه ۲۸ صاحب یک ضربه پنالتی شود، اما ژوسوئه این ضربه پنالتی را نتوانست به گل تبدیل کند.در ادامه بازی با هم اتلتیکو موفق به گلزنی شد و اختلاف را به عدد ۲ رساند. دیگو کاسنا مهاجم آماده این روزهای اتلتیکو زننده این گل بود.در پایان نیمه نخست اتلتیکو مادرید با همین نتیجه بازی را به سود خود به پایان رساند.

در نیمه دوم پخش زنده بازی پورتو اتلتیکو مادرید بازی با دو تعویض برای دو تیم شروع شد. اتلتیکو که از صعود خود مطمئن بود و با دو گل هم جلو بود، در نیمه دوم زیاد به آب و آتش نزد و سعی در کنترل بازی داشت. پورتو در نیمه دوم با افزایش فشار توانست سه بار توپ را به تیر دروازه بزند ولی موفق به گلزنی نشد. سیمئونه با تعویض های مکرر به بازیکنان کلیدی خود استراحت می داد تا اینکه بازی با همان دو گل نیمه اول به پایان رسید.

با این نتیجه اتلتیکو با اقتدار به عنوان سرگروه صعود کرد و پورتو راهی لیگ اروپا شد.

پخش زنده فوتبال پورتو اتلتیکو مادرید – تی وی تو

 

اتلتیکو مادرید پورتو 
۳۹%مالکیت۶۱%
۵شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۴کرنر۱۳
۲۰ضربه ایستگاهی۲۰
۱۷خطا۱۹
۳آفساید۱
۳کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال پورتو اتلتیکو مادرید – تی وی تو