تی وی تو
فوتبال  پورتو آنتورپ زنده

فوتبال پورتو آنتورپ زنده

پورتو
آنتورپ

سه‌شنبه ۱۶ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال پورتو آنتورپ، امروز سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های پورتو و رویال آنتورپ بازی خواهند داشت. پورتو مقابل آنتورپ را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده پورتو و آنتورپ و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پورتو آنتورپ را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده بازی پورتو آنتورپ

۳ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های پورتو و رویال آنتورپ با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل یوسف در دقیقه ۳۷ و برتری ۱-۰ رویان به پایان رسید. در نیمه دوم اما شاهد درخشش چشمگیر بازیکنان پورتو بودیم.

اوانیلسون در دقیقه ۴۶ و  ۸۴ و ۶۹ برای تیمش گلزنی کرد و همچنین استفن اوستاکیو نیز در دقیقه ۵۴ پخش زنده فوتبال پورتو آنتورپ، یکی از گلزنان پورتو در این دیدار بود. ریال که توان مقابله با حملات پورتو را نداشت، به ناچار به دفاع مشغول شد و در نهایت نیز، بازی را با نتیجه ۴-۱ به پورتو واگذار کرد.

پخش زنده بازی پورتو رویال آنتورپ

رویال آنتورپپورتو 
۵۵%مالکیت۴۵%
۲شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۱
۴۵۷تعداد پاس۳۸۳
۳۷۰پاس صحیح۳۱۱
۲۰سانتر۷
۶کرنر۴
۱۲خطا۸
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی پورتو رویال آنتورپ

پخش زنده فوتبال پورتو رویال آنتورپ

۳ آبان ۱۴۰۲

تیم های رویال آنتورپ و پورتو برای اولین بار و در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که پورتو در ۷ و رویال آنتورپ در ۳ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند. با توجه به سایر آمار این بازی‌ها که در زیر مشاهده می‌کنید، پورتو شرایط بهتری نسبت به حریف خود، رویال آنتورپ دارد ولی باید دید که بازیکنان این تیم چگونه خود را برای این دیدار آماده کرده‌اند.

در پخش زنده فوتبال پورتو آنتورپ با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال پورتو آنتورپ