تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پورتو
آروکا

یکشنبه ۱۲ شهریور ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال پورتو و آروکا . امروز یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر پرتغال و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های پورتو و آروکا بازی خواهند داشت. پورتو مقابل آروکا را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پورتو آروکا

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و یکم لیگ برتر پرتغال، تیم های آروکا و پورتو به مصاف هم رفتند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل رو به پایان بود تا این که مارکانو در دقیقه ۴۴ با باز کردن دروازه آروکا، پورتو را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال پورتو آروکا، شاهد تلاش آروکا و دفاع بازیکنان پورتو بودیم و در نهایت قفل دروازه ها بسته ماند تا پورتو با همان تک گل نیمه نخست، به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی پورتو آروکا

آروکا پورتو 
۴۲%مالکیت۵۸%
۱شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۱
۳۸۴تعداد پاس۵۱۸
۲۹۵پاس صحیح۴۳۰
۱۲سانتر۱۸
۱کرنر۸
۱۶خطا۱۲
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی پورتو آروکا

پخش زنده بازی پورتو آروکا

۲۲ دی ۱۴۰۱

در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال پرتغال، تیم پورتو در دیداری خانگی که مهدی طارمی را از ابتدا در ترکیب داشت، به مصاف تیم آروکا رفت و میهمان خود را با نتیجه ۴ بر صفر شکست داد.

در این بازی گالنو در دقیقه ۳۱، تونی مارتینس سه بار در دقایق ۵۴ ، ۵۷ و ۳+۹۰ پخش زنده بازی پورتو آروکا گلزنی کردند. طارمی پاس‌های گل اول و دوم پورتو را در این بازی داد.

مهدی طارمی حالا تنها به عنوان مهاجم تیم مطرح نیست. گلزنی مهدی بر همه بازیکنان و کارشناسان فوتبال ثابت شده است. او در فصل قبل پورتو و تیم ملی ایران ۲۱ گل زده است. علاوه بر اینکه گلزن خوبی است به عنوان ارتباط دهنده بین خط هافبک و حمله نیز شناخته می شود.

همیشه در زمان انجام بازی تا محوطه جریمه به عقب برمیگردد تا توپ را بگیرد. در عین اینکه مهاجم قدرتمندی است. از او به عنوان مدافع ماهر نیز یاد می کنیم و در پرس کردن حریف نیز عالی عمل می کند.

پخش زنده بازی پورتو آروکا

 

پخش زنده بازی پورتو آروکا

پخش آنلاین بازی پورتو آروکا

۸ دی ۱۴۰۱

تیم فوتبال پورتو در دیداری دوستانه و در حضور مهدی طارمی، مهاجم ایرانی خود مقابل آروکا قرار گرفت و توانست حریف خود را شکست دهد. در این مسابقه که مهدی طارمی ۹۰ دقیقه در ترکیب تیم خود حضور داشت، تیم پورتو با نتیجه ۵ بر یک از سد حریف خود گذشت.

در پخش زنده بازی پورتو آروکا با ما همراه باشید تا این بازی جذاب را با هم به تماشا بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم

پخش زنده بازی پورتو آروکا

پخش فوتبال پورتو مقابل آروکا

۶ شهریور ۱۴۰۰

در هفته چهارم لیگ پرتغال، پورتو و آروکا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۰ پورتو به پایان رسید. بازیکنان پورتو در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشیدند و  با نتیجه ی ۲-۰ از حریف پیش افتادند. مهدی طارمی موفق شد در دقیقه ی ۳۴ گل دوم تیمش را به ثمر برساند.  دیگر گل های پورتو را ماتئوس اوریبه در دقیقه ی ۲۴  و ایوان مارکانو در دقیقه ی ۶۳ به ثمر رساندند.تلاش بازیکنان آروکا برای جبران این گل ها بی نتیجه ماند و آن ها بازی را با نتیجه ی ۳-۰ به حریف واگذار کردند.

در پایان پخش زنده بازی پورتو آروکا و با کسب این نتیجه پورتو با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.

پخش زنده بازی پورتو آروکا

 

پورتو آروکا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱
۴۷۷تعداد پاس۳۲۲
۳۸۵پاس صحیح۲۳۹
۸سانتر۹
۴کرنر۵
۱۶خطا۱۴
۲آفساید۱
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی پورتو آروکا

 

پخش بازی زنده پورتو و آروکا

۲۱ اسفند ۱۳۹۵

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر پرتغال ، دو تیم پورتو و آروکا به مصاف هم رفتند. بازیکنان پورتو موفق شدند ضمن ارائه ی یک بازی جذاب ، حریف خود را با نتیجه ی ۴-۰ شکست دهند. در نیمه ی نخست این دیدار ، پریرا در دقیقه ی ۱۵ و سوارز در دقیقه ی ۲۵ دو بار دروازه ی آروکا را باز کردند تا تیمشان با برتری ۲-۰ به رختکن باز گردد.

در نیمه ی دوم نوبت ژوتا بود که در دقیقه ی ۷۱ گل سوم این دیدار را به ثبت برساند و پس از او ، سوارز بار دیگر در دقیقه ی ۸۶ دروازه ی حریف را در هم کوبید. تلاش آروکایی ها برای حفظ دروازه ی خود از این حملات سنگین بی فایده ماند.

 

پخش زنده فوتبال پورتو آروکا – تی وی تو

 

آروکا پورتو 
۳۷%مالکیت۶۳%
۰شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۰
۲۹۸تعداد پاس۴۸۷
۲۰۱پاس صحیح۴۱۹
۴سانتر۸
۲کرنر۶
۱۷ضربه ایستگاهی۱۵
۲۸خطا۱۸
۱آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پورتو آروکا – تی وی تو

مکان تماشای پورتو مقابل آروکا

۱ آبان ۱۳۹۵

تیم های پورتو و آروکا در هفته ی هشتم لیگ برتر پرتغال ، به دیدار هم رفتند. تک گل نیمه ی نخست ، در دقیقه ی ۴۳ و با ضربه ای از سیلوا به ثبت رسید. در نیمه ی دوم ، پورتو باز هم تیم غالب میدان بود. این تیم با حملات شدید خود اجازه ی جبران اختلاف امتیاز را به حریف نمی داد. سیلوا در دقیقه ی ۷۸ برای پورتو دبل کرد و گل سوم نیز با ضربه ی براهیمی در وقت اضافه بدست آمد تا در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۳-۰ پورتو به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو آروکا – تی وی تو

 

پورتو آروکا 
۶۶%مالکیت۳۴%
۷شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۵۶۷تعداد پاس۲۹۳
۴۷۸پاس صحیح۱۹۲
۹سانتر۲
۹کرنر۱
۱۱ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۱
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پورتو آروکا – تی وی تو