پلیس با طرفداران پرسپولیس در اراک درگیر شد

دسامبر 28, 2021

نیروی انتظامی برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و کنترل اتفاقات قبل از بازی پرسپولیس و سپاهان، به دنبال متفرق کردن ۲۰۰ تا۳۰۰ تماشاگر حاضر در مقابل هتل امیرکبیر اراک است.

به گزارش تی وی تو و به نقل از ایسنا، در مهم‌ترین دیدار از هفته دوازدهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس و سپاهان ، با حکم کمیته انضباطی و در زمین بی طرف و در اراک به میدان خواهند رفت. این دیدار فردا ساعت ۱۶ برگزار می‌شود.

کاروان تیم پرسپولیس با وجود مسافت کوتاه تهران تا اراک، برخلاف گذشته با استفاده از هواپیما مسیر هوایی تا محل مسابقه را طی کردند تا بازیکنان این تیم در مسیر زمینی خسته نشوند.

هم‌چنین سرخپوشان در هتل امیر کبیر اراک اقامت خواهند داشت که از دو روز قبل کاروان سپاهان هم در همیم هتل اسکان یافته تا برخلاف پروتکل‌های قبل از مسابقه، هر دو تیم در کنار همدیگر باشند.

پرواز تیم پرسپولیس با تاخیر و ساعت ۱۸ به اراک رسید تا یحیی گل‌محمدی با ساعتی تاخیر در نشست خبری قبل از مسابقه حاضر شود.

حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هوادار اراکی علاقه‌مند به تیم پرسپولیس قبل از حضور پرسپولیس در هتل امیر کبیر، مقابل این هتل تجمع کرده‌اند و تیم محبوب خود را تشویق می‌کنند. با این حال پلیس در تلاش است این هواداران را برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و برهم خوردن نظم قبل از مسابقه، متفرق کند.

 

پست پیشنهادی : پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان