تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال پرسپولیس گوا

پرسپولیس
گوا

جمعه ۳ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده بازی پرسپولیس گوا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس گوا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس گوا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرسپولیس – گوا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس گوا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پرسپولیس گوا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس گوا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس گوا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس گوا – ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پرسپولیس و گوا در سومین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۱ پرسپولیس به پایان رسید. در این بازی ابتدا گوا در دقیقه ۱۲ گلزنی کرد اما مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی و سیدجلال حسینی با ضربه سر در دقایق ۱۸ و ۲۵ دو گل به ثمر رساندند تا پرسپولیس این بازی را ۲ بر ۱ پیروز شود. همچنین در این بازی محمدحسین کنعانی زادگان یک پنالتی را خراب کرد و عیسی آل کثیر نیز یک گل زد که آفساید اعلام شد. سرخ ها در این بازی چندین موقعیت دیگر نیز داشتند که هیچکدام راهی به دروازه نداشتند.پرسپولیس با این پیروزی ۹ امتیازی شد و بالاتر از الوحده ۴ امتیازی، گوای ۲ امتیازی و الریان ۱ امتیازی در صدر جدول گروه قرار گرفت.

 

 

پرسپولیس  گوا 
۶۳% مالکیت ۳۷%
۷ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۰
۱ مهار دروازه بان ۵
۵۰۷ تعداد پاس ۲۹۸
۴۵۰ پاس صحیح ۲۴۸
۱۰ سانتر ۲
۷ کرنر ۰
۱۰ خطا ۱۱
۲ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۳

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت