تی وی تو
پرسپولیس
هوادار

دوشنبه ۱۵ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده فوتبال پرسپولیس هوادار امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی پرسپولیس و هوادار را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و هوادار

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال پرسپولیس و هوادار به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پرسپولیس هوادار را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی پرسپولیس هوادار را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار، شما می توانید بازی پرسپولیس و هوادار زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی پرسپولیس هوادار، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال پرسپولیس و هوادار را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار

پرسپولیس تهران و هوادار تهران در هفته نهم رقابت های لیگ برتر ایران، جام خلیج فارس به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

هوادار از همان ابتدای بازی تیم شایسته‌ای نشان داد و با پرس از جلو و دوندگی زیاد نمایش خوبی از خود نشان داد.

پس از گذشت چند دقیقه از پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار تیم یحیی سوار بر بازی شد و چهار موقعیت بسیار خوب به دست آورد که با هنرنمایی و ایستادگی بشاگردی، گلر هوادار، توپ‌ها یکی پس از دیگری به کرنر فرستاده می‌شد. در شرایطی که هواداران پرسپولیس انتظار گل زدن تیم‌شان را می‌کشیدند این هوادار بود که روی ارسال از یک موقعیت ایستگاهی توسط محمد حسینی جلو افتاد.

سرخ‌ها این گل را سه دقیقه بعد روی سانتر ترابی از روی نقطه کرنر و ضربه سر تمام کننده فرجی پاسخ دادند. نیمه دوم اما برای پرسپولیس بد شروع شد و با مصدومیت ترابی سیستم و برنامه‌های یحیی به هم ریخت و جسارت هوادار سبب شد اتفاقی غیر منتطره در این مسابقه رقم بخورد.

پرسپولیسی‌ها در شرایطی که فکرش را هم نمی‌کردند روی یک ضربه کرنر برای بار دوم دروازه خود را باز شده دیدند. سانتر دقیق معین عباسیان و فرصت طلبی جواد محمدی در میان غفلت خط دفاعی و گلر پرسپولیس عدد ۲ را روی اسکوربرد جلوی نام هوادار به ثبت رساند.

قرمزها پس از دریافت گل بیش از ۴۰ دقیقه پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار برای جبران گل خورده تلاش کردند و سرانجام سیامک نعمتی تعویض طلایی و ناجی پرسپولیس شد. سیامک با شوت تماشایی‌اش کرنر گفت و همان کرنر با سانتر عالیشاه و ضربه سر نعمتی به گل تبدیل شد. البته هد نعمتی در میانه راه به عبدی، مدافع هوادار، برخورد کرد تا بشاگردی نتواند توپ را جمع کند.

پرسپولیس در روز بسیار خوب بشاگردی و بی دقتی در زدن ضربات آخر توسط مهاجمانش یک امتیاز را در شرایطی کسب کرد که تا آستانه شکست هم پیش رفته بود. البته از هم گسیختگی خط دفاع پرسپولیس و تعلل در زدن توپ‌های درون محوطه جریمه می‌توانست تاوان بزرگی برای پرسپولیس داشته باشد. شاگردان یحیی با این یک امتیاز ۱۶ امتیازی شدند و در روز پیروزی سپاهان و استقلال از قافله مدعیان جا ماندند. هوادار نیز که پیروزی بزرگی را از دست داد با این امتیاز ارزشمند شش امتیازی شد و فعلا تا رتبه سیزدهم بالا آمد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار