تی وی تو
فوتبال  پرسپولیس هوادار زنده

فوتبال پرسپولیس هوادار زنده

پرسپولیس
هوادار

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۸:۲۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۸:۲۰ تیم‌های پرسپولیس و هوادار بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل هوادار را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده فوتبال پرسپولیس هوادار را از تی وی تو مشاهده کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار

۱۸ آذر ۱۴۰۲

پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر ایران میزبان هوادار بود که این دیدار با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

در همان دقایق ابتدایی نیمه نخست بود که دروازه خودی وادار با شتباه محبی باز شد و پرسپولیس ۱-۰ به پیش افتاد. در ادامه پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار شاهد حملات خوبی از سمت دو تیم بودیم که با خشونت زیادی هم همراه بود اما این ضربات منجر به باز شدن دروازه ها نشد و به این ترتیب میزبان این دیدار تیم پرسپولیس بود.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار

پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار

۴ خرداد ۱۴۰۲

در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر، پرسپولیس مقابل هوادار تهران قرار گرفت.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار محمد جواد محمدی در دقیقه ۸۸ تک گل میهمان را به ثمر رساند .

پرسپولیس با این باخت ۳۹ امتیازی ماند و همچنان در رده دوم جدول حضور دارد، آن هم در حالی که هوادار ۲۵ امتیازی شد.

پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس مقابل هوادار

۱۴ شهریور ۱۴۰۱

در یکی از دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، تیم پرسپولیس به مصاف تیم هوادار رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به سود پرسپولیس ‏‬به پایان رسید.

عطش سرخ‌ها برای رسیدن به گل در این نیمه بیشتر هم شد و سرانجام سعید صادقی که یکی از مهمترین خریدهای تابستانی پرسپولیس بود با حرکت پا به توپ و دریبل بی نظیر دروازه هوادار را برای بار دوم باز کرد.

در نیمه دوم هوادار انتحاری‌ شروع کرد و برای جبران گل‌های خورده خود جلو کشید اما این پرسپولیس بود که روی توپ گیری و انتقال مناسب توپ به خط حمله با شوت چشم نواز سعید صادقی به گل سوم رسید.

در ادامه پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار هوادار برای کم کردن فاصله تلاش زیادی کرد که خطای پنالتی برای هوادار موجب شد دروازه بیرانوند با شوت داریوش شجاعیان از روی نقطه پنالتی فرو بریزد. اخراج مدافع چپ هوادار در دقیقه نود به دلیل جلوگیری کردن از موقعیت عالی گلزنی محمد عمری از دیگر اتفاقات مهم این بازی جذاب بود.

پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و هوادار

۱۵ فروردین ۱۴۰۱

تیم‌های فوتبال هوادار و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه دستگردی مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.

قرمزپوشان که در پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار یحیی گل‌محمدی، سرمربی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتند همچون بازی رفت مقابل هوادار متوقف شدند تا هوادار گربه‌سیاه جدید قرمزها لقب بگیرد. با این نتیجه پرسپولیس با ۵۰ امتیاز همچنان در رده دوم جدول رده‌‌بندی باقی ماند. هوادار هم جمع امتیازهای خود را به عدد ۲۸ رساند و بدون تغییر در رده یازدهم ایستاد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار

 

مکان تماشای بازی پرسپولیس مقابل هوادار

پرسپولیس تهران و هوادار تهران در هفته نهم رقابت های لیگ برتر ایران، جام خلیج فارس به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

هوادار از همان ابتدای بازی تیم شایسته‌ای نشان داد و با پرس از جلو و دوندگی زیاد نمایش خوبی از خود نشان داد.

پس از گذشت چند دقیقه از پخش فوتبال پرسپولیس هوادار تیم یحیی سوار بر بازی شد و چهار موقعیت بسیار خوب به دست آورد که با هنرنمایی و ایستادگی بشاگردی، گلر هوادار، توپ‌ها یکی پس از دیگری به کرنر فرستاده می‌شد. در شرایطی که هواداران پرسپولیس انتظار گل زدن تیم‌شان را می‌کشیدند این هوادار بود که روی ارسال از یک موقعیت ایستگاهی توسط محمد حسینی جلو افتاد.

سرخ‌ها این گل را سه دقیقه بعد روی سانتر ترابی از روی نقطه کرنر و ضربه سر تمام کننده فرجی پاسخ دادند. نیمه دوم اما برای پرسپولیس بد شروع شد و با مصدومیت ترابی سیستم و برنامه‌های یحیی به هم ریخت و جسارت هوادار سبب شد اتفاقی غیر منتطره در این مسابقه رقم بخورد.

پرسپولیسی‌ها در شرایطی که فکرش را هم نمی‌کردند روی یک ضربه کرنر برای بار دوم دروازه خود را باز شده دیدند. سانتر دقیق معین عباسیان و فرصت طلبی جواد محمدی در میان غفلت خط دفاعی و گلر پرسپولیس عدد ۲ را روی اسکوربرد جلوی نام هوادار به ثبت رساند.

قرمزها پس از دریافت گل بیش از ۴۰ دقیقه مکان تماشای زنده بازی پرسپولیس هوادار برای جبران گل خورده تلاش کردند و سرانجام سیامک نعمتی تعویض طلایی و ناجی پرسپولیس شد. سیامک با شوت تماشایی‌اش کرنر گفت و همان کرنر با سانتر عالیشاه و ضربه سر نعمتی به گل تبدیل شد. البته هد نعمتی در میانه راه به عبدی، مدافع هوادار، برخورد کرد تا بشاگردی نتواند توپ را جمع کند.

پرسپولیس در روز بسیار خوب بشاگردی و بی دقتی در زدن ضربات آخر توسط مهاجمانش یک امتیاز را در شرایطی کسب کرد که تا آستانه شکست هم پیش رفته بود. البته از هم گسیختگی خط دفاع پرسپولیس و تعلل در زدن توپ‌های درون محوطه جریمه می‌توانست تاوان بزرگی برای پرسپولیس داشته باشد. شاگردان یحیی با این یک امتیاز ۱۶ امتیازی شدند و در روز پیروزی پرسپولیس و استقلال از قافله مدعیان جا ماندند. هوادار نیز که پیروزی بزرگی را از دست داد با این امتیاز ارزشمند شش امتیازی شد و فعلا تا رتبه سیزدهم بالا آمد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس هوادار