تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پرسپولیس
ملوان بندر انزلی

یکشنبه ۷ آبان ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و ملوان انزلی . امروز یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۶:۰۰ تیم های پرسپولیس و ملوان انزلی بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل ملوان انزلی را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی پرسپولیس ملوان بندر انزلی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده پرسپولیس و ملوان بندر انزلی را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال پرسپولیس ملوان بندر انزلی، شما می توانید بازی پرسپولیس و ملوان بندر انزلی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پرسپولیس ملوان انزلی

۱۷ فروردین ۱۴۰۲

تیم های پرسپولیس و ملوان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران در مقابل هم صف آرایی کردند. پرسپولیسی ها در نیمه نخست بسیار خوب عمل کردند و در دقیقه ۳۷ و ۴۰ با ضربات صادقی و ترابی به برتری ۲-۰ رسیدند.

در نیمه دوم اما بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و حملات ملوای ها برای باز کردن دروازه حریف کافی نبود. در نهایت با ضربه پریا در دقیقه ۸۷ پخش زنده فوتبال پرسپولیس ملوان انزلی پرسپولیس به نتیجه ۳-۰ رسید و پیروزمندانه راهی رختکن شد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ملوان بندر انزلی

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ملوان انزلی

۲۸ مهر ۱۴۰۱

مصاف تیم های ملوان پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد و با برتری سرخپوشان پایتخت به اتمام رسید. ملوانی‌ها در نیمه اول خطرناک‌تر از حریف خود در میدان مسابقه حاضر شدند و نکته جالب‌توجه اینکه هر ۲ شوت در چارچوب در نیمه نخست سهم شاگردان مازیار زارع بود که درخشش علیرضا بیرانوند مانع فروپاشی دروازه پرسپولیس شد و دروازه‌بان ملی‌پوش سرخ‌پوشان پایتخت اجازه غافلگیری تیمش را نداد تا در یک بازی کم‌افت‌وخیز در نیمه اول، ۲ تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که در دقیقه ی ۷۸ پخش زنده بازی پرسپولیس ملوان بندر انزلی ، حرکت ترکیبی عالی سرخ‌ها از خود لوکادیا به سمت راست برای سعید صادقی شروع شد، صادقی توپ را به دانیال اسماعیلی‌فر رساند و مدافع راست سرخ‌ها پاس در عرض داد و لوکادیا با ضربه تک ضرب دروازه ایمان صادقی را فرو ریخت .

شاگردان مازیار زارع بعد از دریافت گل در ۱۰ دقیقه پایانی پخش زنده بازی پرسپولیس ملوان بندر انزلی در تلاش بودند تا بتوانند به گل تساوی دست پیدا کنند اما تلاش بازیکنان ملوان بی‌ثمر بود. مهم‌ترین موقعیت ملوانی‌ها در دقیقه ۸۱ به‌دست آمد که مهدی مومنی درون محوطه جریمه پرسپولیس شبیه‌سازی کرد و ناکام در کسب پنالتی بود تا بهترین فرصت برای رسیدن به گل تساوی برای شاگردان زارع از دست برود. در اوقات تلف شده مسابقه، سرمربی ملوان به شدت نسبت به تصمیمات علی صفایی اعتراض کرد و با کارت قرمز داور از کنار زمین اخراج شد. سرخ‌پوشان پایتخت با تک‌گل لوکادیا توانستند در انزلی به ۳ امتیاز دیدار بیرون از خانه دست پیدا کنند.

بدین ترتیب پرسپولیس ۲۱ امتیازی شد و طبق جدول بازیهای لیگ برتر صدرنشین رقابت های لیگ برتر باقی ماند.

پخش زنده بازی پرسپولیس ملوان بندر انزلی

آخرین بروز رسانی : اکتبر 28, 2023