تی وی تو
بازی زنده  پرسپولیس شمس آذر

بازی زنده پرسپولیس شمس آذر

پخش زنده بازی پرسپولیس و شمس آذر امروز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های پرسپولیس و شمس آذر بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل شمس آذر را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده پرسپولیس و شمس آذر و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی
پرسپولیس
شمس آذر

سه‌شنبه ۸ خرداد ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی پرسپولیس و شمس آذر امروز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های پرسپولیس و شمس آذر بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل شمس آذر را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده پرسپولیس و شمس آذر و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پرسپولیس شمس آذر را از تی وی تو تماشا کنید

در پایان زنده بازی پرسپولیس شمس آذر، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده پرسپولیس و شمس آذر را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس شمس آذر

۳ دی ۱۴۰۲

در جریان رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس ۲ بر یک شمس آذر را شکست داد. گیورگی گولسیانی در دقیقه ۴۵+۲ سرخ پوشان پایتخت را پیش انداخت. حسین گودرزی در دقیقه ۴۷ بازی را به تساوی کشاند.

در نهایت گیورگی گولسیانی در دقیقه ۸۱ پخش زنده فوتبال پرسپولیس شمس آذر روی ضربه پنالتی کار را تمام کرد. بدین ترتیب پرسپولیس با ۲۵ امتیاز پس از استقلال ۲۹ امتیازی و سپاهان ۲۷ امتیازی در رده سوم لیگ قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس شمس آذر