تی وی تو
پرسپولیس
گل گهر سیرجان

شنبه ۱۵ آبان ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرسپولیس و گل گهر سیرجان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس گل گهر سیرجان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان ۹ تیر ۱۴۰۰

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان گل‌گهر سیرجان بود که با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. در دقیقه ی اول تیم گل‌گهر خیلی زود و غافلگیرکننده توسط یونس شاکری به گل رسید، اما حضور این بازیکن در آفساید باعث مردود اعلام شدن گل گل‌گهر شد. در دقیقه ی ۱۲ و ۲۷ مهدی ترابی موفق شد دروازه ی حقیقی را باز کند تا این که شاکری در دقیقه ی ۳۸ موفق شد کمی از این اختلاف بکاهد. نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسید .

در نیمه ی دوم سرعت بازی کاهش یافت و در دقیقه ی ۸۴ احمد نوراللهی با شوتی ناگهانی از پشت محوطه جریمه، علیرضا حقیقی را غافلگیر کرد که تلاش دروازه‌بان گل‌گهر برای مهار توپ ناموفق بود تا برای سومین بار دروازه این تیم باز شود. در پایان گزارش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان پرسپولیس با برتری ۳-۱ به رختکن بازگشت.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان

 

پخش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان

 

پخش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان ۱ اسفند ۹۹

در آخرین دیدار هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر، گل گهر سیرجان در ورزشگاه خانگی و تازه تاسیس خود، پذیرای پرسپولیس بود. این بازی به قضاوت پیام حیدری با همراهی فرهاد فرهادپور و سعید علی نژاد در شهر سیرجان برگزار شد. سرخ پوشان در این دیدار خارج از خانه و در یک بازی طوفانی و درخشان موفق شدند با ۵ گل از سد شاگردان امیر قلعه نویی عبور کنند.

سرخ پوشان در این دیدار بسیار خوب و هماهنگ ظاهر شدند. در دقیقه ۳۰ بازی این تیم مزد بازی خوب خود را گرفت. ارسال خوب سعید آقایی روی دفع ناقص مدافع گل گهر به احمد نوراللهی رسید و این بازیکن گل اول بازی را به ثمر رساند. با این گل، نوراللهی با زدن ۶ گل به بهترین گلزن پرسپولیس در نیم فصل اول تبدیل شد. بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان گل محمدی خاتمه پیدا کرد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان ، و در دقیقه ۶۰ امید عالیشاه روی یک فرار تماشایی و سریع توانست گل دوم پرسپولیس را وارد دروازه گل گهر کند. شاگردان قلعه نویی که چیزی برای از دست دادن نداشتند درصدد جبران نتیجه برآمدند. اما در دقیقه ۶۸ این پرسپولیس بود که توسط مهدی شیری به گل سوم دست پیدا کرد. ضربه محکم نعمتی پس از دفع توپ توسط بشاگردی به مهدی شیری رسید و او با یک ضربه دقیق گل سوم سرخ پوشان را به ثمر رساند.

حملات پرسپولیس همچنان ادامه پیدا کرد تا در نهایت در دقیقه ۷۲ پخش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان ، این تیم روی اشتباه مدافع گل گهر به گل چهارم دست یافت. حرکت سریع مهدی شیری از سمت راست و ارسال او را احمد زنده روح به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. در ادامه و در دقیقه ۸۵ سیامک نعمتی گل پنجم را وارد دروازه بشاگردی کرد تا شاگردان قلعه نویی یک شکست تلخ و سنگین را در تاریخ لیگ برتر تجربه کنند.

پرسپولیس با کسب این پیروزی دلچسب و شیرین ۳۰ امتیازی شد و به تنهایی در صدر جدول رده بندی لیگ بیستم قرار گرفت. همچنین، با کسب این پیروزی شاگردان گل محمدی موفق به کسب عنوان قهرمانی نیم فصل شدند. گل گهر نیز با این شکست و با همان ۲۲ امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت.ناگفته نماند که در این دیدار گل گهر با اخراج بهنام برزای در دقیقه ۸۴، ده نفره بازی را ادامه داد. همچنین، امیر قلعه نویی به علت چهار اخطاره بودن و گادوین منشا با حکم کمیته انضباطی از حضور در این دیدار محروم بودند.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان

 

 

پخش زنده بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان – ۲۵ مرداد ۹۹

در جریان هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه امام علی(ع) میزبان پرسپولیس‌ که این دیدار در نهایت با تساوی سه بر سه به پایان رسید. جدال پرسپولیس و گل گهر بعد از شکست هفته پیش سرخپوشان و پیروزی شاگردان مجید جلالی با حملات بی جان گل گهر در دقایق ابتدایی آغاز شد، حملاتی که هیچکدام جایی نبرد و این پرسپولیس بود که روی سانتر مهدی شیری و ضربه سر علیپور اولین خطر بازی را روی دروازه فراهانی ایجاد کرد.

در دامه پخش آنلاین بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان ، با اخراج کمال کامیابی نیا روی خطای او شاگردان جلالی کم و بیش صاحب توپ و میدان شد و نتیجه آن گلزنی علیرضا ابراهیمی روی کرنر احمدرضا زنده روح بود.بعد از گلزنی ابراهیمی از حملات سیرجانی‌ها کاسته شد و این پرسپولیس بود که با وجود ۱۰ نفره شدن توانست حملاتی را روی دروازه گل گهر ایجاد کند. در حالی که پرسپولیس در حال پایه‌ریزی گل تساوی بود احمدرضا زنده روح با پاس زیبا خود موسوی را در موقعیت تک به تک با رادوشوویچ قرار داد که بازیکن گل گهر موفق شد از این موقعیت نهایت استفاده را ببرد و اختلاف را به عدد دو برساند.

نیمه دوم پخش آنلاین بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان ، با حملات پر تعداد پرسپولیس آغاز شد و سرخ‌پوشان خیلی زود مزد بازی تهاجمی خود را گرفتند و علی علیپور در دقیقه ۴۹ روی برگشت شوت نعمتی موفق شد برای اولین بار دروازه فراهانی را باز کند. زدن گل تساوی از شدت حملات پرسپولیس کم نکرد و سرخ‌پوشان با ادامه دادن حملات خود سعی در مساوی کردن نتیجه بازی داشتند.اشتباه عجیب فراهانی روی سانتر نعمتی منجر به دومین گل پرسپولیس شد که این گل تا حد زیادی از شدت حملات سرخ‌پوشان کم کرد اما با این وجود پنالتی سرخ پوشان در وقت‌های اضافه نتیجه بازی را به سود پرسپولیس رقم زد اما با این وجود گل دقایق پایانی سیرجانی‌ها بازی را با نتیجه مساوی به پایان رساند.

 

گل‌گهر سیرجانپرسپولیس 
۲شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۰
۴کرنر۵
۱۷ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۷
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس گل گهر سیرجان ‌ – تی وی تو

پخش بازی زنده پرسپولیس گل گهر سیرجان ۱۹ آذر ۹۸

در دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر، پرسپولیس در روزی که میزبان گل‌گهر سیرجان بود موفق به کسب پیروزی ۲ بر ۱ شد.پرسپولیس با دو تغییر نسبت به بازی با ذوب‌آهن در این دیدار به میدان رفته بود و بیرانوند و کنعانی‌زادگان به ترتیب جایگزین رادوشویچ و حسینی در ترکیب اصلی شده بودند. سرخ‌ها با آرایش ۲-۴-۴ خطی بازی را آغاز کردند و باز هم حملات سریع در دستور کار این تیم بود. گل‌گهر نیز با آرایش تدافعی ۱-۴-۵ به میدان رفت و با دفاع فشرده قصد داشت از این بازی امتیاز بگیرد.

پخش بازی زنده پرسپولیس گل گهر سیرجان ، با حملات پرسپولیس آغاز شد هر چند دفاع فشرده گل‌گهر اجازه نزدیک شدن سرخ‌ها به دروازه این تیم را نمی‌داد. به رغم مالکیت توپ ۸۱ درصدی در نیمه نخست، پرسپولیس تنها یک موقعیت گل خطرناک داشت که آن هم روی شوت از راه دور انصاری حاصل شد. بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش بازی زنده پرسپولیس گل گهر سیرجان ، حملات پرسپولیس با تمرکز روی ضربات از راه دور ادامه داشت و در نهایت نیز سرخ‌ها روی شوت از راه دور و زیبای مهدی ترابی موفق به گلزنی شدند. این پایان کار نبود و پرسپولیسی‌ها یک بار دیگر توسط علی علیپور موفق شدند دروازه گل‌گهر را برای بار دوم باز کنند. پس از دریافت گل دوم جلالی دست به تغییراتی در ترکیب و نوع بازی سیرجانی‌ها زد و آبی‌پوشان گل‌گهر چند دقیقه پس از این تغییرات یکی از گل‌های خورده را توسط علیرضا ابراهیمی جبران کردند.

بازی در نهایت با برتری دو بر یک پرسپولیس به پایان رسید. با سه امتیاز این بازی پرسپولیس ۲۵ امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان رده دومی و با یک بازی کمتر نسبت به استقلال صدرنشین در رده سوم قرار گرفت. گل‌گهر نیز برای هفتمین بار در فصل جاری با شکست از زمین خارج شد تا همچنان با ۶ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول حضور داشته باشد.

 

پرسپولیس گل‌گهر سیرجان
۳شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۱
۵کرنر۲
۱۸ضربه ایستگاهی۱۳
۱۳خطا۱۸
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس گل گهر سیرجان ‌ – تی وی تو