تی وی تو
پرسپولیس
پیکان

چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۲۰:۴۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده پرسپولیس پیکان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس پیکان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس پیکان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس پیکان را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس پیکان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس پیکان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و پیکان

از دیدارهای هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس از ساعت ۱۶:۰۰ امروز مهمان تیم پیکان بود.در نیمه نخست این دیدار، مهدی عبدی موفق شد در دقیقه ۱۸ دروازه پیکان را باز کند و این نیمه با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه دوم، عیسی آل کثیر که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، موفق شد در دقیقه ۶۴ دروازه پیکان را برای بار دوم باز کند و اختلاف را به ۲ گل برساند.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۰ بازی، روی خطای حامد لک یک پنالتی برای پیکان بدست آمد که علیرضا کوشکی پشت توپ ایستاد و با ضربه چیپ دروازه پرسپولیس را باز کرد تا حساب کار ۲ بر یک شود.

بازی تا دقایق پایانی پخش بازی زنده پرسپولیس پیکان با همین نتیجه دنبال شد اما علی شجاعی موفق شد در دقیقه ۹۰، روی پاس زیبای وحید امیری بار دیگر دروازه پیکان را باز کند تا درنهایت حساب کار ۳ بر یک شود.

بدین ترتیب شاگردان گل‌محمدی موفق شدند یک ۳ امتیاز شیرین کسب کنند و فاصله خود را از صدر جدول به تنها یک امتیاز برسانند.

 

پخش بازی زنده پرسپولیس پیکان

 

پخش زنده بازی پرسپولیس پیکان

پیکان و پرسپولیس در چارچوب رقابت های لیگ برتر ایران و در هفته سی ام به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۰ پرسپولیس به پایان رسید تا سرخ ها قهرمان لیگ برتر ایران شوند.

در پخش بازی زنده پرسپولیس پیکان مهدی عبدی و احمد نوراللهی موفق شدند گل های پرسپولیس را به ثمر برسانند. پرسپولیس با این پیروزی ۶۷ امتیازی شد و قهرمان لیگ برتر ایران شد. این پنجمین قهرمانی پیاپی سرخ ها در لیگ برتر است. سرخ ها یک سال پس از پوکر قهرمانی به گلات قهرمانی رسیدند.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس پیکان

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و پیکان

تیم پرسپولیس در آخرین دیدار هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان رفت و با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. احمد نوراللهی در دقیقه ۵۴ تک گل این بازی را به ثمر رساند و با یک برد اقتصادی دیگر ۲۷ امتیازی شد و از استقلال عبور کرد و به رتبه دوم جدول رسید. پیکانی‌ها نیز که با تاکتیک اوت دستی به مصاف پرسپولیس آمده بودند و شاگردان یحیی گل‌محمدی را با این تاکتیک آزار دادند، به جایی نرسیدند و با شکست بدرقه شدند تا تاکتیک تارتار، «اوت» شود.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پرسپولیس پیکان  از اینترنت

در شرایطی که قبل از بازی هم می‌شد تصور یک بازی آسان برای شاگردان یحیی گل محمدی در جدال با قعرنشین را داشت، اما عبدالله ویسی با ادعاهای خود در نشست خبری نگرانی را در بین هواداران سرخپوش شکل داد. آیا پیکان در چهار ماه تعطیلی لیگ متفاوت ظاهر خواهد شد؟ این ادعای عبدالله ویسی اما خیلی زود توسط شاگردان یحیی گل محمدی نقض شد و آنها با در اختیار گرفتن بازی در نیمه اول و در شرایطی که مالکیت زمین را اختیار داشتند، با تک گل علیپور در دقیقه ی ۲۱  راهی رختکن شدند تا مهاجم پرسپولیس جدال آقای گلی را به سود خود کند.

در نیمه دوم اما پیکان برای جبران نتیجه وارد زمین شده بود و فاصله طولی میان بازیکنان آنها بهترین فرصت را نصیب سرخ‌ها کرد تا در ضد حملات شکاف ایجاد شده را مورد هدف قرار دهند و اگر فرصت سوزی علیپور، عالیشاه و البته مهدی عبدی نبود، شاید نتیجه از چیزی که ثبت شد هم پرگل تر رقم می‌خورد.مهدی عبدی که به واسطه مصدومیت وحید امیری وارد زمین شده بود، خیلی زود مدافعان پیکان را وارد شوک کرد و ضربه خود را با دبل در دقیقه ی ۷۶ و ۸۳ برای این تیم به عبدالله ویسی و تیمش وارد کرد.

در ادامه نیز پرسپولیس برای حفظ نتیجه وارد فاز دفاعی شد که اشتباه بیرانوند باعث اعلام پنالتی علیه این تیم شد تا شهریار مغانلو حداقل مغلوب خوشحال در این بازی لقب گیرد و با گلی که در دقیقه ی ۸۳ به ثمر رساند در صدر جدول گلزنان قرار گیرد.

 

پیکان پرسپولیس 
۲شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۵کرنر۳
۱۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۷
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

پخش فوتبال زنده پرسپولیس و پیکان

دو تیم پرسپولیس و پیکان در هفته هفتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر به مصاف هم رفتند که در پایان بازی با نتیجه دو بر یک به سود میزبان به پایان رسید. مهدی ترابی در دقیقه ی ۱۹ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما واسعی در دقیقه ی ۳۶ حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، پرسپولیس بازی را در دست گرفت و در دقیقه ی ۸۲ با ضربه ی نوراللهی به گل دوم رسید. اما در دقیقه ی ۸۳ مهدی عبدی را با کارت قرمز از دست داد تا این بازی را ۱۰ نفره اما با برتری ۲-۱ به پایان ببرد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

پخش بازی پرسپولیس و پیکان زنده

در چارچوب بازی های هفته ی بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر ایران ، تیم های پرسپولیس و پیکان به دیدار هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار شاهد حضور قدرتمند تیم پرسپولیس بودیم . ضربه ی علیپور در دقیقه ی ۲۰ از کنار تیرک به بیرون رفت تا آه از نهاد طرفداران این تیم بلند کند اما در دقیقه  ۴۵ بود که نعمتی حمله ی موفقی به دروازه ی حریف داشت و گل اول این دیدار را به ثبت رساند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار بازی همچنان در دستان پرسپولیسی ها بود . علی علیپور در دقیقه ی ۸۹ موفق شد اشتباه خود را در نیمه ی نخست جبران کند و گل دوم پرسپولیس را به ثبت برساند. در نهایت ، این دیدار با برتری ۲-۰ پرسپولیسی ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو