تی وی تو
فوتبال  پرسپولیس پیکان زنده

فوتبال پرسپولیس پیکان زنده

پرسپولیس
پیکان

یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۸:۴۵

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۸:۴۵ تیم‌های پرسپولیس و پیکان بازی خواهند داشت. بازی پرسپولیس و پیکان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان

۲۷ مهر ۱۴۰۲

تیم های پیکان و پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر ایران با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل زاهدی در دقیقه ۱۳ و برتری ۱-۰ پرسپولیسی ها به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان پاکدل کار را به تساوی کشاند اما با غفلت بازیکنان پیکان از زاهدی این بازیکن دو بار دیگر در دقیقه ۷۲ و ۸۰ دروازه این تیم را باز کرد تا نتیجه ۳-۱ را برای این بازی رقم زده باشد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان

پخش زنده بازی پرسپولیس پیکان

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران، تیم های پیکان و پرسپولیس با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی، پرسپولیس با ضربه مهدی ترابی حساب کار را ۱-۰ کرد و پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و پیکان

۴ دی ۱۴۰۱

در دیداری از هفته سیزدهم لیگ برتر، پرسپولیس و پیکان مقابل هم قرار گرفتند.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی ، پخش زنده بازی پرسپولیس و پیکان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده بازی پرسپولیس و پیکان

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و پیکان

۱۴ اردبهشت ۱۴۰۰

پرسپولیس و پیکان از هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۰ پرسپولیس خاتمه یافت.

پرسپولیس در شرایطی این دیدار را آغاز کرد که می دانست استقلال برابر سپاهان به تساوی یک به یک رسیده و کسب سه امتیاز از پیکان می توانست فاصله با صدرنشین را برای شاگردان گل محمدی به چهار امتیاز کاهش دهد.

گل محمدی که به دلیل محرومیت این بازی را از روی سکوها دنبال می کرد برای جدال با پیکان حامد لک، سید جلال حسینی، علی نعمتی، سعید آقایی(۹۴ علی شجاعی)، رامین رضائیان، رضا اسدی(۸۵ کمال کامیابی نیا)، میلاد سرلک، احسان پهلوان(۹۴ محمد شریفی)، امید عالیشاه، شیرزد تمیروف و حامد پاکدل( ۵۸ علی ابراهیمی) را به میدان فرستاد.

پرسپولیس از توقف استقلال برابر سپاهان بهترین استفاده را برد و در پایان پخش زنده بازی پرسپولیس و پیکان با پیروزی برابر پیکان فاصله اش با صدرنشین را به ۴ امتیاز کاهش داد و با ۵۳ امتیاز در رده دوم ایستاد.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس و پیکان

پخش زنده بازی پرسپولیس و پیکان

 

بازی پرسپولیس مقابل پیکان زنده

۲۴ آذر ۱۴۰۰

از دیدارهای هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس از ساعت ۱۶:۰۰ امروز مهمان تیم پیکان بود.در نیمه نخست این دیدار، مهدی عبدی موفق شد در دقیقه ۱۸ دروازه پیکان را باز کند و این نیمه با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه دوم، عیسی آل کثیر که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، موفق شد در دقیقه ۶۴ دروازه پیکان را برای بار دوم باز کند و اختلاف را به ۲ گل برساند.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۰ بازی، روی خطای حامد لک یک پنالتی برای پیکان بدست آمد که علیرضا کوشکی پشت توپ ایستاد و با ضربه چیپ دروازه پرسپولیس را باز کرد تا حساب کار ۲ بر یک شود.

بازی تا دقایق پایانی پخش بازی زنده پرسپولیس پیکان با همین نتیجه دنبال شد اما علی شجاعی موفق شد در دقیقه ۹۰، روی پاس زیبای وحید امیری بار دیگر دروازه پیکان را باز کند تا درنهایت حساب کار ۳ بر یک شود.

بدین ترتیب شاگردان گل‌محمدی موفق شدند یک ۳ امتیاز شیرین کسب کنند و فاصله خود را از صدر جدول به تنها یک امتیاز برسانند.

 

پخش بازی زنده پرسپولیس پیکان

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان

۸ مرداد ۱۴۰۰

پیکان و پرسپولیس در چارچوب رقابت های لیگ برتر ایران و در هفته سی ام به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۰ پرسپولیس به پایان رسید تا سرخ ها قهرمان لیگ برتر ایران شوند.

در پخش بازی زنده پرسپولیس پیکان مهدی عبدی و احمد نوراللهی موفق شدند گل های پرسپولیس را به ثمر برسانند. پرسپولیس با این پیروزی ۶۷ امتیازی شد و قهرمان لیگ برتر ایران شد. این پنجمین قهرمانی پیاپی سرخ ها در لیگ برتر است. سرخ ها یک سال پس از پوکر قهرمانی به گلات قهرمانی رسیدند.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس پیکان

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و پیکان

۲۶ بهمن ۱۳۹۹

تیم پرسپولیس در آخرین دیدار هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان رفت و با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. احمد نوراللهی در دقیقه ۵۴ تک گل این بازی را به ثمر رساند و با یک برد اقتصادی دیگر ۲۷ امتیازی شد و از استقلال عبور کرد و به رتبه دوم جدول رسید. پیکانی‌ها نیز که با تاکتیک اوت دستی به مصاف پرسپولیس آمده بودند و شاگردان یحیی گل‌محمدی را با این تاکتیک آزار دادند، به جایی نرسیدند و با شکست بدرقه شدند تا تاکتیک تارتار، «اوت» شود.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پرسپولیس پیکان  از اینترنت

در شرایطی که قبل از بازی هم می‌شد تصور یک بازی آسان برای شاگردان یحیی گل محمدی در جدال با قعرنشین را داشت، اما عبدالله ویسی با ادعاهای خود در نشست خبری نگرانی را در بین هواداران سرخپوش شکل داد. آیا پیکان در چهار ماه تعطیلی لیگ متفاوت ظاهر خواهد شد؟ این ادعای عبدالله ویسی اما خیلی زود توسط شاگردان یحیی گل محمدی نقض شد و آنها با در اختیار گرفتن بازی در نیمه اول و در شرایطی که مالکیت زمین را اختیار داشتند، با تک گل علیپور در دقیقه ی ۲۱  راهی رختکن شدند تا مهاجم پرسپولیس جدال آقای گلی را به سود خود کند.

در نیمه دوم اما پیکان برای جبران نتیجه وارد زمین شده بود و فاصله طولی میان بازیکنان آنها بهترین فرصت را نصیب سرخ‌ها کرد تا در ضد حملات شکاف ایجاد شده را مورد هدف قرار دهند و اگر فرصت سوزی علیپور، عالیشاه و البته مهدی عبدی نبود، شاید نتیجه از چیزی که ثبت شد هم پرگل تر رقم می‌خورد.مهدی عبدی که به واسطه مصدومیت وحید امیری وارد زمین شده بود، خیلی زود مدافعان پیکان را وارد شوک کرد و ضربه خود را با دبل در دقیقه ی ۷۶ و ۸۳ برای این تیم به عبدالله ویسی و تیمش وارد کرد.

در ادامه نیز پرسپولیس برای حفظ نتیجه وارد فاز دفاعی شد که اشتباه بیرانوند باعث اعلام پنالتی علیه این تیم شد تا شهریار مغانلو حداقل مغلوب خوشحال در این بازی لقب گیرد و با گلی که در دقیقه ی ۸۳ به ثمر رساند در صدر جدول گلزنان قرار گیرد.

 

پیکان پرسپولیس 
۲شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۵کرنر۳
۱۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۷
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

پخش فوتبال زنده پرسپولیس و پیکان

دو تیم پرسپولیس و پیکان در هفته هفتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر به مصاف هم رفتند که در پایان بازی با نتیجه دو بر یک به سود میزبان به پایان رسید. مهدی ترابی در دقیقه ی ۱۹ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما واسعی در دقیقه ی ۳۶ حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، پرسپولیس بازی را در دست گرفت و در دقیقه ی ۸۲ با ضربه ی نوراللهی به گل دوم رسید. اما در دقیقه ی ۸۳ مهدی عبدی را با کارت قرمز از دست داد تا این بازی را ۱۰ نفره اما با برتری ۲-۱ به پایان ببرد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

پخش بازی پرسپولیس و پیکان زنده

در چارچوب بازی های هفته ی بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر ایران ، تیم های پرسپولیس و پیکان به دیدار هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار شاهد حضور قدرتمند تیم پرسپولیس بودیم . ضربه ی علیپور در دقیقه ی ۲۰ از کنار تیرک به بیرون رفت تا آه از نهاد طرفداران این تیم بلند کند اما در دقیقه  ۴۵ بود که نعمتی حمله ی موفقی به دروازه ی حریف داشت و گل اول این دیدار را به ثبت رساند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار بازی همچنان در دستان پرسپولیسی ها بود . علی علیپور در دقیقه ی ۸۹ موفق شد اشتباه خود را در نیمه ی نخست جبران کند و گل دوم پرسپولیس را به ثبت برساند. در نهایت ، این دیدار با برتری ۲-۰ پرسپولیسی ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پیکان – تی وی تو

برچسب‌ها: