تی وی تو

پخش زنده فوتبال پرسپولیس پاختاکور

پرسپولیس تهران پاختاکور

چهارشنبه ۹ مهر ۲۱:۱۵

لیگ قهرمانان آسیا

دنبال یه سایت پیش بینی معتبر هستی؟

میخوای از واریز جایزه هات مطمئن باشی؟

معتبرترین سایت پیش بینی از دیدگاه کاربران
گارانتی بالاترین ضریب بازیها
پشتیبانی ویژه برای کاربران تی وی تو
واریز جوایز ریالی صددرصد بصورت پایا
بهترین نمره عملکرد از سایتهای نقد و بررسی مانند پلیس بت و ...
همین حالا ثبت نام کنید

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران پاختاکور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس تهران پاختاکور را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس تهران پاختاکور امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرسپولیس تهران – پاختاکور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس تهران پاختاکور را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پرسپولیس تهران پاختاکور را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس تهران پاختاکور را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس تهران پاختاکور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران پاختاکور-۱۶ اردیبهشت ۹۸

در حاشیه ی هفته ی پنجم لیگ قهرمانان آسیا ، دو تیم پرسپولیس و پاختاکور از گروه دی در ورزشگاه پاختاکور به مصاف هم رفتند. میتوان گفت هر دو تیم عملکرد جذابی در نیمه ی اول داشتند اما هیچکدام موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند تا نیمه ی نخست این رقابت با نتیجه ی مساوی ۰-۰ به پایان برسد. با آغاز نیمه ی دوم بازی ، پرسپولیس حملات گسترده به خط دفاعی پاختاکور داشت و پاختاکوری ها نیز فشار را بر دروازه ی حریف بیشتر کرده بودند . سرانجام در دقیقه ی ۸۶ بازی ، سرگیف با دریافت پاس چران ، ضربه ی محکمی بر توپ زد تا آن را در گوشه ی دروازه ی بیرانوند بنشاند. با این اتفاق نتیجه ی بازی به ۱-۰ تغییر پیدا کرد و تا پایان بازی نیز هیچیک از تیم ها موفق به کسب امتیاز دیگری نشدند. بدین ترتیب تیم میزبان با نتیجه ی ۱-۰ پیروز این رقابت شد. 

پاختاکور پرسپولیس
۵۵% مالکیت ۴۵%
۴ شوت در چارچوب  ۲
۷ شوت خارج از چارچوب ۷
۲ مهار دروازه بان ۳
۴۱۰ تعداد پاس ۳۴۰
۳۳۸ پاس صحیح ۲۵۲
۳ سانتر ۷
۲ کرنر ۶
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۹
۲۰ خطا ۱۲
۰ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۰

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران پاختاکور-۱۴ اسفند ۹۷

استادیوم آزادی در ۱۴ اسفند ماه ۹۷ شاهد رقابت دو تیم پرسپولیس و پاختاکور بود. نیمه ی نخست این بازی به شدت جذاب شروع شد. هر دو تیم عملکرد قدرتمندانه ای از خود به نمایش گذاشتند و توانستند نیمه ی اول این رقابت را با نتیجه ی ۱-۱ به پایان ببرند. در این نیمه بیکمائف در دقیقه ی ۵ برای پاختاکور و بودیمیر در دقیقه ی ۲۵ برای پرسپولیس امتیاز کسب کردند. در نیمه ی دوم اما شاهد بازی محتاط تری از هر دو تیم بودیم ، تعداد حملات در مقایسه با نیمه ی اول بسیار کمتر بود و تیم ها با وجود چندین موقعیت طلایی برای کسب امتیاز ، آن را از دست دادند تا نیمه ی دوم نیز با نتیجه ی ۱-۱ و تساوی دو تیم به پایان برسد. 

پرسپولیس پاختاکور
۵۸% مالکیت ۴۲%
۴ شوت در چارچوب  ۵
۵ شوت خارج از چارچوب ۳
۴ مهار دروازه بان ۳
۴۴۲ تعداد پاس ۳۱۶
۳۵۴ پاس صحیح ۲۲۳
۵ سانتر ۴
۷ کرنر ۵
۲۶ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۰ خطا ۲۶
۲ آفساید ۴
۲ کارت زرد ۳

بازیهای یکشنبه ۴ آبان

بازیهای دوشنبه ۵ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان