تی وی تو
پرسپولیس
نفت مسجد سلیمان

دوشنبه ۸ آذر ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن گزارش بازی زنده پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس نفت مسجد سلیمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان ۲۸ اسفند ۹۹

تیم پرسپولیس در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجدسلیمان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید. مهدی ترابی در دقیقه ی ۳۲ و وحید امیری در دقیقه ی ۶۸ برای پرسپولیس گلزنی کردند و میثم تهیدست در دقیقه ی ۵۳ موفق به گلزنی برای نفت شد.

با نزدیک شدن به پایان پخش بازی زنده پرسپولیس نفت مسجد سلیمان پرسپولیس در این بازی یک پنالتی را در دقیقه ۸ با امید عالیشاه از دست داد و سیامک نعمتی نیز در دقیقه ۷۷ از زمین مسابقه اخراج شد تا تیم یحیی با دو تلفات ۳ امتیاز این بازی را بگیرد.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران نفت مسجد سلیمان

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران نفت مسجد سلیمان

 

پخش زنده بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان – ۶ آذر ۹۹

پرسپولیس که در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان یحیی گل محمدی را به دلیل محرومیت روی نیمکت نداشت در مقایسه با سایر بازی هایش در این اواخر با دو تغییر عمده برابر نفت مسجد سلیمان به میدان رفت. در ترکیب اولیه پرسپولیس وحید امیری و احسان پهلوان نیمکت نشین شدند تا امید عالیشاه و سیامک نعمتی به جایشان در زمین بازی کنند. پرسپولیس در نیمه اول موقعیت‌های زیادی خلق نکرد، ولی حرکت ترکیبی چندین بازیکنش منجر به پاس فوق العاده مهدی عبدی برای بشار رسن در محوطه جریمه نفت شد.

دروازه بان نفت مسجد سلیمان بشار رسن را سرنگون کرد و پرسپولیس صاحب ضربه پنالتی شد. پنالتی پرسپولیس را، اما سیامک نعمتی در دقیقه ۳۹ بازی به تیر کوبید تا پرسپولیس از این فرصت هم نتواند بهره‌ای ببرد. در نیمه دوم یحیی گل محمدی از همان ابتدا سه تعویض در ترکیبش کرد و امیری، پهلوان و کامیابی نیا را وارد زمین کرد، ولی ماحصل این تغییرات هم دستاوری در پی نداشت تا پرسپولیس بدون گل به کارش در این بازی ادامه دهد. این دومین مساوی بدون گل پرسپولیس در سه دیدار برگزار شده شان در لیگ است.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس نفت مسجد سلیمان – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان – ۳ مرداد ۹۹

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به مصاف نفت مسجد سلیمان  رفت که با پیروزی دو بر یک شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید. علی علیپور(۳۹) و مهدی عبدی (۵۸) برای پرسپولیس و حسین ابراهیمی (۷۱- پنالتی) برای نفت مسجد سلیمان گلزنی کردند . احمد الجبوری در دقیقه ۲۴ ضربه‌ای زیبا را به سمت دروازه پرسپولیس زد اما رادو با واکنش خود مانع از گلزنی این بازیکن شد. پس از این صحنه، شاگردان یحیی گل محمدی به سرعت خود افزودند تا بتوانند از کناره‌ها با سانترهای مهدی شیری و بشار رسن علی علیپور را صاحب موقعیت کنند که این تاکتیک پاسخ داد و سرخ‌ها در دقیقه ۳۹ با ضربه سر دقیق علیپور به گل رسیدند.

نیمه دوم پخش زنده بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در حالی آغاز شد که پرسپولیس توانست توپ و میدان را در اختیار بگیرد و خیلی زود گل دوم خود را توسط مهدی عبدی به ثمر برساند. پس از این گل، تیم میزبان کمی تهاجمی تر از قبل شد تا بتواند با سانتر از جناحین دروازه رادو را تهدید کند. نفت مسجدسلیمان در نهایت توانست در دقیقه ۷۱ روی خطای هند سیدجلال حسینی صاحب پنالتی شده تا حسین ابراهیمی بتواند دروازه رادو را پس از مدت ها کلین شیت باز کند. برد امشب سرخپوشان باعث شد تا این تیم قهرمانی زودهنگام خود در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران را جشن بگیرد. پرسپولیس با این قهرمانی تبدیل به نخستین باشگاه فوتبال ایران شد که در تاریخ رقابت های لیگ برتر موفق به کسب چهار قهرمانی متوالی شده است.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس نفت مسجد سلیمان – تی وی تو

پخش زنده بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان – ۱ آذر ۹۸

در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت که این مسابقه با یک گل به سود نفت تمام شد. پرسپولیس، نیمه نخست را هجومی آغاز کرد. در دقیقه ۴، علی علیپور در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان صاحب موقعیت شد و ضربه‌ای را به سمت دروازه این تیم روانه کرد، اما سوشا مکانی به راحتی توپ را مهار کرد.سپس پرسپولیس در دقایق ۱۹ و ۲۶ باری دیگر موقعیت گلزنی داشت که متاسفانه بی ثمر ماند.در این نیمه اتفاق خاصی نیفتاد و هر دو تیم با تساوی ۰-۰ راهی رختکن شدند.

  در نیمه دوم پخش بازی زنده پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان ، پرسپولیس بازی را با حملات گسترده آغاز کرد اما بازیکنان نفت مسجد سلیمان آرایش دفاعی به خود گرفتند. بعد از اینکه سرخپوشان چندین موقعیت گلزنی را از دست دادند، سرانجام در دقیقه ۷۶، کرنر خوب بازیکن نفت مسجدسلیمان روی تیر اول با ضربه سر علیرضا علیزاده قطع شد تا دروازه پرسپولیس به این شکل باز شود و بدین صورت، پرسپولیس در روزی که میزبان نفت مسجدسلیمان بود با نتیجه یک بر صفر مقابل میزبان خود تن به شکست داد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس نفت مسجد سلیمان – تی وی تو

پخش زنده بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان – ۴ اسفند ۹۷

از هفته ۱۹ لیگ برتر خلیج فارس تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در استادیوم شهید بهنام محمدی، میزبان تیم فوتبال پرسپولیس مدعی قهرمانی بود.  و موفق شد با نتیجه ۰ – ۰ این تیم مدعی قهرمانی در آسیا در متوقف کند و گاهی نیز فرصت های خطرناک روی دروازه پرسپولیس خلق کند. نفت در دقایق ابتدایی بازی بهتر از پرسپولیس ظاهر شد و در همان دقایق ابتدایی می‌توانست روی ضربه آزاد دیدنی عسگری به گل نیز برسد. با این حال هر چه از زمان آغاز بازی گذشت تب و تاب بازی کمتر شد و در نیمه چندان شاهد ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه‌ها نبودیم بازی در اواخر نیمه نخست و در

آغاز نیمه دوم پخش بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان زنده با خشونت بالایی دنبال شد و خطاهای متعدد و مصدومیت بازیکنان دو تیم سبب وقفه‌های متعددی در جریان این بازی شد. وقفه‌های متوالی در جریان نیمه دوم بازی سبب شد تا شاهد بازی زیبایی از سوی دو تیم نباشیم و در نهایت نیز این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا سرخ‌ها به رده دوم جدول برسند و با سپاهان صدرنشین هم‌امتیاز شوند. طلسم پرسپولیس مقابل مسجدسلیمان باز شکسته نشد و این دو تیم برای چهارمین بار متوالی در دیدارهای رو در رو در ادوار لیگ برتر با تساوی از زمین خارج شدند.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس نفت مسجد سلیمان – تی وی تو