تی وی تو
پرسپولیس
نساجی مازندران

چهارشنبه ۵ آبان ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی پرسپولیس نساجی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس نساجی مازندران را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال لیگ برتر ایران از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس نساجی مازندران امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس نساجی مازندران را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس نساجی مازندران را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس نساجی مازندران را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس نساجی – ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

از هفته نوزدهم از لیگ برتر ایران جدال دو تیم نساجی مازندران و پرسپولیس با برتری دو بر صفر شاگردان گل محمدی همراه بود . گل اول پرسپولیس را حسین کنعانی زادگان مدافع پیش تاخته روی ارسال مهدی ترابی وارد دروازه نساجی کرد . در دقیقه ۹۱ هم عیسی آل کثیر روی پاس امید عالیشاه گل دوم را به ثمر رساند ودر پایان گزارش زنده بازی پرسپولیس نساجی پرسپولیس توانست سه امتیاز بازی را کسب کند

 

پخش زنده بازی پرسپولیس نساجی

 

 

پخش زنده بازی پرسپولیس نساجی

 

پخش زنده بازی پرسپولیس نساجی ۵ دی ۹۹

تیم‌های فوتبال نساجی و پرسپولیس در چارچوب دیداری معوقه از هفته پنجم لیگ برتر در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی یک – یک دو تیم خاتمه یافت.در این دیدار ابتدا مجتبی بیژن در دقیقه ۴۱ تیم نساجی را پیش انداخت اما در ادامه سیامک نعمتی کار را برای سرخپوشان به تساوی کشاند.تیم پرسپولیس با این تساوی ۹امتیازی شد و به رده دهم جدول رسید و تیم نساجی هم با هشت امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفت.

 

گزارش زنده بازی پرسپولیس نساجی

 

پخش بازی پرسپولیس نساجی زنده ۱۱ مرداد ۹۹

پرسپولیس و نساجی مازندران در چارچوب رقابت های لیگ برتر و در هفته بیست و هفتم از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. در این بازی ابتدا نساجی در دقیقه ۵ روی شوت زیبای روح الله باقری از پشت محوطه جریمه به گل رسید اما طولی نکشید تا در دقیقه ۱۸ علی علیپور از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر برساند. با این تساوی، پرسپولیس که قهرمانی اش مسجل شده است، ۶۳ امتیازی شد و نساجی نیز به امتیاز ۳۳ رسید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس نساجی ۶ دی ۹۸

در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر پرسپولیس در روزی که میزبان نساجی بود موفق به کسب پیروزی شد.بازی با حملات پرسپولیس آغاز شد هر چند تراکم بازیکنانی نساجی در یک سوم خودی باعث شد تا سرخ‌ها موقعیت خطرناک چندانی نداشته باشند. نساجی نیز روی ضربات از راه دور و توانایی عباس‌زاده در محوطه جریمه به دنبال باز کردن دروازه پرسپولیس بود.

پرسپولیسی‌ها روی یک حمله سریع با محوریت ترابی و علیپور و با ضربه دقیق امیری به گل رسیدند و بازی در نیمه نخست با برتری یک گله این تیم به پایان رسید.شاگردان کالدرون در نیمه دوم احتیاط را چاشنی کار کردند و نساجی روند تهاجمی‌تر به خود گرفت. پس از اخراج محسن ربیع‌خواه در دقیقه ۵۸، پرسپولیس عقب‌نشینی کرد و نساجی کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت.

در ادامه گزارش زنده بازی پرسپولیس نساجی تعویض‌های تدافعی کالدرون و تهاجمی نساجی شدت حملات نساجی را بیش از پیش کرد با این حال این تدابیر مهاجری نیز سودی برای نساجی نداشت تا بازی در نهایت با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان برسد.این یازدهمین پیروزی فصل پرسپولیس در لیگ برتر بود و با سه امتیاز این بازی مجموع امتیازات این تیم به پرسپولیسی‌ها ۳۴ امتیازی شدند و در صدر جدول قرار گرفتندو نساجی نیز با ۱۶ امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس نساجی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس نساجی – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس نساجی ۱۷ اسفند ۹۷

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ برتر ایران تیم های پرسپولیس و نساجی به مصاف هم رفتند. نیمه  ی نخست این دیدار با تک گل نظری در دقیقه ی ۲۱ و برتری ۱-۰ نساجی به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم شاخ افزایش حملات از سوی پرسپولیس بودیم .

بازیکنان این تیم که تمام تلاش خود را برای جبران اختلاف امتیاز به کار گرفته بودند در دقیقه ی ۶۳ با ضربه ی رفیعی حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کردند. در ادامه اما حملات دو تیم بی فایده بود و در نهایت ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس نساجی