تی وی تو
پرسپولیس
فولاد خوزستان

جمعه ۳۰ مهر ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی پرسپولیس فولاد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس فولاد خوزستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایران از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس فولاد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال پرسپولیس و فولاد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس تهران فولاد خوزستان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید گزارش فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که بازی فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان زنده را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس فولاد ۱۵ تیر ۱۴۰۰

در آخرین دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر ایران، فولاد خوزستان میزبان پرسپولیس بود .فولاد خوزستان در دقایق ابتدایی به دنبال تحت فشار قرار دادن پرسپولیس بود و سه کرنر متوالی را به دست آورد، اما در ادامه بازی پایاپایی از دو تیم شکل گرفت. تقابل تاکتیکی دو تیم در نیمه اول بیشتر به بازی فیزیکی و پرس همراه شد تا موقعیت جذابی را روی دروازه‌ها شاهد نباشیم و در نهایت بازی با تساوی بدون گل در ۴۵ دقیقه ابتدایی به پایان برسد.

شوت امید عالیشاه که با اختلاف کمی از دروازه فولاد راهی اوت شد و ضربه نه چندان خطرناک پریرا در اواسط نیمه اول، موقعیت‌های قابل مشاهده نیمه اول بود که برای این بازی و دستیابی به گل توسط دو تیم، کافی نبود.

شرایط بازی در نیمه دوم تغییر چندانی نداشت؛ بازیکنان فولاد و پرسپولیس گام به گام همدیگر در میانه میدان تلاش می‌کردند، اما دروازه‌های طرفین کمتر مورد تهدید قرار می‌گرفت. دو ضربه از محمد آبشک و فرشاد احمدزاده نیز ثمری نداشت و این بازی حساس در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل انجامید . با پایان گزارش زنده بازی پرسپولیس فولاد و با این نتیجه پرسپولیس فرصت افزایش اختلاف با سپاهان را از دست داد ولی با ۵۵ امتیاز در صدر جدول باقی ماند. فولاد هم ۳۶ امتیاز تا رده هفتم جدول سقوط کرد.

 

گزارش زنده بازی پرسپولیس فولاد

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس فولاد ۲۹ دی ۹۹

پرسپولیس و فولاد در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۲ بر ۱ پرسپولیس به پایان رسید.در نیمه اول ارائه بازی احتیاط آمیز از سوی بازیکنان دو تیم کاملا مشهود بود و همه اتفاقات مهم این نیمه در ۲ دقیقه خلاصه شد. ابتدا فولادی‌ها در دقیقه ۲۷ در آستانه گشودن دروازه پرسپولیس بودند که ضربه سر موسی کولیبالی به تیر افقی دروازه قرمزپوشان خورد و در دقیقه ۲۹ مهدی عبدی مهم‌ترین فرصت گلزنی پرسپولیس را تبدیل به گل کرد.

در نیمه دوم، بازی سرعت مطلوبی به خود گرفت، پس از اینکه شوت دقیقه ۵۱ از پخش زنده فوتبال پرسپولیس و فولاد احسان پهلوان و ضربه سر دقیقه ۵۸ لوسیانو پریرا از دست رفتند، تیم فولاد خوزستان در دقیقه ۶۴ با ضربه پنالتی لوسیانو پریرا نتیجه را مساوی کرد. شاگردان نکونام با این گل روحیه گرفتند و برای دقایقی بر جریان بازی مسلط شدند، اما باز هم این پرسپولیسی‌ها بودند که از تیم میهمان پیش افتادند و در دقیقه ۷۷ ضربه نوراللهی تبدیل به گل دوم قرمز پوشان تهرانی شد.

فولاد خوزستان در دقایق باقی مانده از پخش بازی فوتبال پرسپولیس و فولاد برای جبران دومین گل حریف جلو کشید و دست به تغییراتی در ترکیب تیمش زد، پرسپولیس هم ناچار شد دو مدافع میانی‌اش را به دلیل مصدومیت تعویض کند. در دقیقه ۳+۹۰ بهترین موقعیت برای زدن گل مساوی نصیب فولاد خوزستان شد اما ساسان انصاری این فرصت طلایی را با ضربه‌ای بی‌دقت به بالای دروازه پرسپولیس زد و با از دست رفتن این موقعیت بازی هم با نتیجه ۲ بر یک به نفع پرسپولیس تهران تمام شد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس فولاد – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس فولاد – تی وی تو

 

گزارش زنده بازی پرسپولیس فولاد ۲۸ تیر ۹۹

تیم فوتبال پرسپولیس در این دیدار که آخرین بازی از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر ایران بود به مصاف فولاد خوزستان در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی رفت که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی به اتمام رسید. شاگردان یحیی گل محمدی بر خلاف بازی‌های قبلی نتوانستند حملات پردامنه ای را در دقایق ابتدایی این دیدار روی دروازه فولاد ایجاد کنند تا احسان مرادیان که در محرومیت شهاب گردان درون دروازه فولاد قرار داشت کار چندان دشواری نداشته باشد. بازیکنان فولاد که در هفته‌های گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته و بردهای متوالی همچون سرخپوشان پایتخت کسب کرده بودند گزارش زنده پرسپولیس فولاد را با اعتماد به نفس قابل توجهی آغاز کردند.

همین امر سبب شد تا مدافعان پرسپولیس بارها به زحمت افتاده و مجبور به ارسال‌های مستقیم برای مهاجمان خود شوند تا از زیر فشار خارج شوند.بازی فشرده هافبک‌های فولاد نیز کار را برای مردان میانی گل محمدی در نیمه اول سخت کرده بود تا جایی که آنها در دقیقه پایانی نیمه اول دو موقعیت مسلم گلزنی کسب کنند که با عملکرد درخشان رادو در درون دروازه سرخ‌ها تبدیل به گل نشد.نیمه دوم شکلی نسبتا متفاوت به خود گرفت. میزبان با سرعت بالای هافبک های خود توانست خط دفاعی فولاد را عقب بکشد تا هافبک‌های این تیم اهوازی نیز برای کمک به آنها مجبور به حضور در یک سوم دفاعی خود شوند.

در ادامه گزارش بازی پرسپولیس و فولاد زنده دوندگی بالای بشار رسن، سیامک نعمتی و مهدی ترابی باعث شد تا فولادی ها بر خلاف نیمه اول نتوانند حملات زیادی را روی دروازه صدرنشین لیگ برتر ایجاد کنند.مصدومیت ترابی در دقیقه ۵۹ سبب شد تا وحید امیری پس از هفته ها دوری از میدان وارد زمین شود و سرعت سرخ ها را در انتقال توپ از میانه میدان به خط حمله بیش از پیش کند. حملات متوالی شاگردان گل محمدی بالاخره در دقیقه ۶۸ با شوت سیامک نعمتی نتیجه داد تا توپ این بازیکن پس از برخورد به فرزاد جعفری تغییر جهت داده و درون دروازه احسان مرادیان در فولاد قرار بگیرد.

پس از این گل نکونام با تعویض های خود سعی کرد بازی مستقیم را در دستور کار قرار دهد اما دفاع کم اشتباه پرسپولیس مانع از باز شدن دروازه رادوشوویچ شد. همچنین بازیکنان پرسپولیس نیز که اعتماد به نفس خود را در نیمه دوم به دست آورده بودند دست از حمله کردن برنداشتند تا در پنج دقیقه پایانی این بازی، سه موقعیت خطرناک گلزنی ایجاد کنند اما درخشش مرادیان مانع از باز شدن دوباره دروازه فولاد شد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس فولاد – تی وی تو

  

پخش زنده فوتبال پرسپولیس فولاد ۱۳ آبان ۹۸

از سری رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه شهدای شهر اهواز به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل مهدی ترابی که از روی نقطه پنالتی در دقیقه ی ۸  به ثمر رساند به سود پرسپولیس به پایان رسید. دو تیم در نیمه ی دوم چند بار دیگر تلاش کردند تا نتیجه را تغییر دهند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. در نهایت با پایان زمان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ پرسپولیسی ها به پایان رسید.پرسپولیس ۱۹ امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد. در پایان پخش زنده فوتبال پرسپولیس فولاد فولاد هم با همان ۱۶ امتیاز در رده ششم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس فولاد

گزارش زنده بازی پرسپولیس فولاد ۲۱ بهمن ۹۷

 تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم  رفتند که این بازی با برتری ۲ بر یک شاگردان قطبی به پایان رسید.پرسپولیس در روزی که برای حفظ صدرنشینی راهی اهواز شده بود در همان آغاز بازی توسط تیم سخت‌کوش افشین قطبی غافلگیر شد و در همان نیمه اول دو گل دریافت کرد تا با شرایطی نه چندان خوب راهی رختکن شود. در دقیقه ی ۲۵ از گزارش زنده بازی پرسپولیس فولاد ارسال بیت سعید با اثرگذاری بیرانوند به کوروشی رسید که ضربه این بازیکن را مدافعین پرسپولیس برگشت دادند هر چند در ریباند مهدی زبیدی دروازه پرسپولیس را باز کرد.

در وقت اضافه نیز میرزایی در محوطه جریمه پرسپولیس توسط نادری متوقف شد و داور بازی این صحنه را پنالتی تشخیص داد. لوسیانو پریرا این ضربه را برخلاف جهت حرکت بیرانوند درون دروازه پرسپولیس قرار داد. در نیمه دوم گزارش زنده پرسپولیس و فولاد نیز حملات پرتعداد پرسپولیس راه به جایی نبرد و با وجود این که اختلاف در آخرین دقایق به یک گل رسید . در دقیقه ی ۸۶ ارسال بازیکنان پرسپولیس از راست با ضربه سر کمال کامیابی‌نیا تبدیل به گل نخست پرسپولیس شد اما در نهایت این فولاد بود که با پیروزی از زمین بازی خارج شد تا فولاد با قطبی در ۳ بازی ۷ امتیاز کسب کرده باشد و نخستین شکست پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر در اهواز رقم بخورد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس فولاد