تی وی تو
پرسپولیس
صنعت نفت آبادان

چهارشنبه ۳ آذر ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرسپولیس تهران – صنعت نفت آبادان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان ۱۶ اسفند ۹۹

دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در هفته چهارم لیگ برتر در تهران به مصاف هم رفتند. پرسپولیس که در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان یحیی گل محمدی را به دلیل محرومیت روی نیمکت نداشت در مقایسه با سایر بازی هایش در این اواخر با دو تغییر عمده برابر نفت مسجد سلیمان به میدان رفت. در ترکیب اولیه پرسپولیس وحید امیری و احسان پهلوان نیمکت نشین شدند تا امید عالیشاه و سیامک نعمتی به جایشان در زمین بازی کنند.

پرسپولیس در نیمه اول موقعیت‌های زیادی خلق نکرد، ولی حرکت ترکیبی چندین بازیکنش منجر به پاس فوق العاده مهدی عبدی برای بشار رسن در محوطه جریمه نفت شد. دروازه بان نفت مسجد سلیمان بشار رسن را سرنگون کرد و پرسپولیس صاحب ضربه پنالتی شد. پنالتی پرسپولیس را، اما سیامک نعمتی در دقیقه ۳۹ بازی به تیر کوبید تا پرسپولیس از این فرصت هم نتواند بهره‌ای ببرد.

در نیمه دوم از گزارش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان یحیی گل محمدی از همان ابتدا سه تعویض در ترکیبش کرد و امیری، پهلوان و کامیابی نیا را وارد زمین کرد، ولی ماحصل این تغییرات هم دستاوری در پی نداشت تا پرسپولیس بدون گل به کارش در این بازی ادامه دهد. این دومین مساوی بدون گل پرسپولیس در سه دیدار برگزار شده شان در لیگ است.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان

 

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان – ۱ آذر ۹۹

پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی، در روز آخر از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان بود و موفق شد رقیب را از پیش رو ببرد. سرخ‌های تهرانی که در هفته اول موفق نشده بودند سه امتیاز را به دست بیاورند در این هفته، اولین سه امتیاز فصلشان را گرفتند. آن‌ها در دیدار هفته نخست برابر سایپا به تساوی بدون گل رسیده بودند، ولی سیامک نعمتی در دیدار برابر صنعت نفت از روی نقطه پنالتی موفق شد اولین گل فصل پرسپولیس را بزند. شاگردان یحیی گل محمدی حالا با کسب سه امتیاز بازی برابر صنعت نفت آبادان، از دو بازی ۴ امتیازی و به صدر جدول نزدیک‌تر شده اند.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس صنعت نفت آبادان ‌ – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس صنعت نفت آبادان ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان – ۱۲ بهمن ۹۸

در ادامه رقابت‌های هفته هجدهم نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر ، تیم فوتبال صنعت نفت در ورزشگاه تختی آبادان میزبان تیم پرسپولیس بود که این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان گل محمدی به پایان رسید. احمد نوراللهی در دقیقه ی  ۳۲ برای پرسپولیس گل زد تا این تیم به امتیاز ۴۰ در لیگ نوزدهم دست پیدا کند.صنعت نفت آبادان که در دیدار نیم فصل اول با یک گل مغلوب پرسپولیس شده بود، این بار برای جبران شکست در آزادی در حضور بیش از هشت هزار هوادار به میدان آمده بود. نیمه اول این دیدار تا دقیقه ۳۰ پایاپای پیش رفت اما در دقیقه ۳۲ روی خطایی بازیکن نفت، تیم پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد احمد نوراللهی توانست دروازه سالاری را باز کند. به این ترتیب شاگردان یحیی گل محمدی توانستند نیمه اول را با پیروزی به رختکن بروند.در نیمه دوم، دو تیم حملاتی را بر روی دروازه های یکدیگر طراحی کردند اما هیچ کدام منجر به گل نشد و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید تا نفتی ها اولین شکست خانگی خود را در لیگ نوزدهم تجربه کرده باشند.از حواشی این دیدار می توان به خالی بودن جایگاه هواداران تیم پرسپولیس اشاره کرد. همچنین شجاع خلیل زاده با دریافت کارت زرد در این دیدار با صنعت نفت، رقابت دربی را از دست داد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس صنعت نفت آبادان ‌ – تی وی تو

 

نفت آبادانپرسپولیس
۳شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۳
۱کرنر۴
۱۸ضربه ایستگاهی۱۸
۱۸خطا۱۸
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس صنعت نفت آبادان ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان – ۵ آذر ۹۸

 در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، پرسپولیس در روزی که میزبان نفت آبادان بود موفق شد این تیم را شکست دهد.نفت بازی را بهتر از پرسپولیس آغاز کرد و از همان دقایق ابتدایی موقعیت‌های خطرناکی را روی دروازه پرسپولیس به وجود آورد. آل‌کثیر ستاره خط حمله این تیم حتی در یک صحنه تیرک دروازه پرسپولیس را هم به لرزه درآورد با این حال این حملات منجر به گل نشد. پرسپولیس نیز پس از شوک آغاز بازی به مرور کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت و به دروازه نفت نزدیک‌تر شد. تراکم بازیکنان طلایی‌پوش در یک سوم دفاعی نفت کار را برای یاران کالدرون دشوار کرده بود و به جز ارسال از کناره‌ها و ضربات کم‌رمق بازیکنان این تیم از پشت محوطه، سرخ‌ها کار خاصی در نیمه نخست انجام ندادند و بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.برخلاف نیمه نخست، این بار پرسپولیس نیمه دوم را با حملات متعدد آغاز کرد. سرخ‎ها روی یک شوت از راه دور، که در نیمه نخست نیز در دستور کار این تیم بود، توسط مهدی ترابی به گل رسیدند و در اواسط نیمه دوم شدت حملات این تیم اوج گرفت. در دقایق پایانی بازی از فشار حملات پرسپولیس کاسته شد و بازیکنان این تیم سعی در کنترل جریان بازی داشتند. اسکوچیچ نیز با به میدان فرستادن جهانی و رحمانی سعی در به تساوی کشاندن بازی داشت. تلاش بازیکنان نفت برای به ثمر رساندن گل تساوی در دقایق پایانی بازی سودی برای این تیم نداشت و بازی در نهایت با برتری یک گله پرسپولیس به پایان رسید.

 

پرسپولیسنفت آبادان
۴۸%مالکیت۵۲%
۷شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۴
۴کرنر۵
۷ضربه ایستگاهی۱۲
۲۴خطا۷
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران صنعت نفت آبادان – ۲۵ شهریور ۹۸

تیم فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در رقابت های هفته سوم لیگ برتر نوزدهم فوتبال دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع شاگردان گابریل کالدرون به پایان رسید.بازی را پرسپولیسی ها هجومی تر آغاز کردند اما کم کم فشار اولیه پرسپولیس کم شد و بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود. دقیقه ۲۳ طالب ریکانی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که شوت وی از کنار دروازه عبور کرد. نفتی ها در اواسط بازی کمی بهتر از پرسپولیس بودند و سرخپوشان را توانستند تحت فشار قرار دهند. دقیقه ۴۴ نفت آبادان پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که بوژیدار رادوشوییچ شوت محکم و زمینی طالب ریکانی را با کف دست جمع کرد و در مرحله دوم توپ را در آغوش گرفت تا دروازه تیمش را نجات دهد. در نهایت در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول پایان یابد. در نیمه دوم هم بازی متعادل آغاز شد، اما پرسپولیسی ها روی یک شوت توانستند گل برتری به ثمر برسانند. دقیقه ۵۷ محمدحسین کنعانی زادگان از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که محمد دریس نتوانست آن را مهار کند تا توپ وارد دروازه شود. پس از گل بازی دوباره متعادل شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود.