تی وی تو
پرسپولیس
پدیده

شنبه ۱۸ دی ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی پرسپولیس و پدیده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس و پدیده را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس و پدیده امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرسپولیس و شهرخودرو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس و پدیده را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس و پدیده را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس و پدیده را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس و پدیده

تیم های پدیده و پرسپولیس در چارچوب بازی های هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. در دقیقه ی ۱+۴۵ ، روی حرکتی از سمت راست، توپ به امین قاسمی نژاد رسید و او نیز توپ را به گل تبدیل کرد. و سپس در دقیقه ی ۶۹  میلاد سرلک توپ ریباند شده را با یک شوت خوب به گل تبدیل کرد تا بازی به تساوی ۱-۱ برسد

در پایان پخش زنده بازی پرسپولیس و پدیده و با کسب این نتیجه ، پرسپولیس ۳۸ امتیازی و موقتا با یک امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان، صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر ایران شد. پدیده خراسان هم ۲۴ امتیازی شد و در رتبه دهم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران شهرخودرو

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران شهرخودرو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و پدیده

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شهر خودروی خراسان در چارچوب دیداری از هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی ۳ بر صفر تیم پرسپولیس خاتمه یافت.در ١۵ دقیقه ابتدایی این دیدار تقریبا هیچ فرصت گلی روی دروازه‌ها خلق نشد با این حال در بیشتر لحظات توپ در اختیار قرمز پوشان زمین بود. شاگردان گل‌محمدی که راه‌های نفوذ را بسته می‌دیدند سعی داشتند با پرس روی حریف و حضور در زمین شهر خودرو فرصت گلزنی ایجاد کنند اما موفق نبودند. در دقیقه ٢٧، امید عالیشاه از سمت چپ وارد محوطه جریمه شهر خودرو شد و با یک پاس بلند توپ را به سیامک نعمتی رساند اما ضربه سر سیامک نعمتی به گل تبدیل نشد.در دقیقه ٣۴، روی اشتباه دروازه‌بان شهرخودرو، آرمان رمضانی دوران محوطه جریمه صاحب توپ شد و در حالی که مقابل دروازه خالی قرار داشت، توپ را به اوت زد.در دقیقه ۴١، روی یک ضربه ایستگاهی سعید آقایی توپ را روی دروازه شهر خودرو ارسال کرد و سپس جلال حسینی با یک ضربه سر دروازه را باز کرد.

در آغاز نیمه دوم پرسپولیس باز هم سعی داشت با پرس روی مدافعان حریف از آنها توپگیری کنند که خیلی موفق نبودند.در دقیقه ۵٠، روی یک پاس در عمق، آرمان رمضانی با دروازه‌بان حریف تک به تک شد و در حالی که فرصت خوبی برای گلزنی داشت، شوت او با اختلاف زیادی از بالای دروازه به اوت رفت.در ادامه این دیدار باز هم بازی در میانه میدان در جریان بود اما این بار سفیدپوشان میدان بهتر عمل می‌کردند و با فشار روی دروازه پرسپولیس سعی داشتند فرصت گلزنی خلق کنند. در دقیقه ٧٣، با اشتباه عجیب میلاد فراهانی، بشار رسن پشت محوطه جریمه شهرخودرو در حالی که دروازه خالی از دروازه‌بان بود صاحب توپ شد اما ضربه چیپ این بازیکن را مدافع حریف برگرداند تا به گل تبدیل نشود.

در دقیقه ٨۴، شاگردان گل‌محمدی با انجام یک کار ترکیبی به گل رسیدند. کمال کامیابی‌نیا درون محوطه جریمه با یک پاس زیبا توپ را به احمد نوراللهی رساند و این بازیکن هم با یک شوت پای راست گل دوم تیمش را به ثمر رساند.در دقیقه ٨٩، میلاد سرلک از پشت محوطه جریمه شهر خودرو دروازه این تیم را هدف قرار داد و توپ پس از برخورد به تیر عمودی دروازه، به گل سوم پرسپولیس تبدیل شد.دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان با حضور در ورزشگاه آزادی این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. تیم پرسپولیس با این پیروزی هشت امتیازی شد و موقتاً به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس شهرخودرو ‌ – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس شهرخودرو ‌ – تی وی تو

پخش بازی پرسپولیس و پدیده زنده

تیم های پرسپولیس و شهرخودرو در دیداری دوستانه از هفته بیست و یکم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند. هنوز ۱۰ دقیقه از شروع نیمه نخست نگذشته بود که وحید امیری روی پاس زیبای ترابی دروازه شهر خودرو را گشود. بازیکنان شهر خودرو در شوک گل خورده بودند که در دقیقه ۱۶، بشار رسن دومین گا را برای سرخ پوشان به ثمر رساند و این دیدار در نیمه نخست با نتیجه دو بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. شهر خودرو نیمه دوم را هجومی آغاز کرد. در دقیقه ۵۲، روح‌الله سیف‌اللهی با پاس زیرکانه ای که برای فرشاد فرجی توانست تک گل این بازی ثبت کند. حملات بازیکنان شهر خودرو ادامه داشت و پرسپولیس حلقه دفاعی را محکم تر کرد. این بار ترابی بود که ماهرانه از فرصت استفاده کرد و برای سومین بار دوازه میزبان را در هم کوبید تا  شاگردان گل محمدی با برتری ۳ بر صفر پیروز این بازی شوند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس شهرخودرو ‌ – تی وی تو

پرسپولیسشهرخودرو
۴شوت در چارچوب۵
۲شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۴کرنر۵
۱۵ضربه ایستگاهی۲۴
۲۴خطا۱۵
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پرسپولیس شهرخودرو ‌ – تی وی تو

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و پدیده

تیم های پرسپولیس و شهرخودرو در هفته ششم بازی های لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا به دیدار هم رفتند. نیمه اول این بازی نه چندان جذاب با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. البته ناگفته نماند که هر دو تیم چند موقعیت گلزنی داشتند که به ثمر نرسید.  در نیمه دوم هم اتفاق خاصی نیفتاد، برخلاف انتظار همه، سرخپوشان آرایش دفاعی گرفته بودند اما در این نیمه شاهد چند حمله از سمت بازیکنان شهر خودرو بودیم. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد تا اینکه در وقت اضافه در دقیقه ۹۳، بخت با مشهدی ها یاری کرد و فرشاد فرجی روی پاس امین قاسمی‌نژاد تک گل این بازی را از آن خود کرد. و در نهایت پرسپولیس با نتیجه ۱-۰  مقابل شهر خودرو مغلوب شد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس شهرخودرو ‌ – تی وی تو

پخش فوتبال پرسپولیس و پدیده زنده

 در دیداری دوستانه، در حاشیه بازی های جام حذفی، دو تیم پرسپولیس و شهر خودرو به مصاف هم رفتند. ۱۰ دقیقه اول بازی اتفاق خاصی نیفتاد تا اینکه در دقیقه ۱۲، مهدی مهدی‌خانی ت گل شهر خودرو را به ثبت رساند و به برتری رسید اما دیری نپایید که سرخپوشان در دقیقه ۲۰ گل خورده را جبران کردند و هر دو تیم با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند. در نیمه دوم این بازی نه چندان جذاب شاهد تغویض های متعدد هر دو تیم با امید تغییر نتیجه بودیم که موفقیت آمیز نبود. در ادامه پرسپولیس چند موقعیت گلزنی را از دست داد و حملات شهر خودرو هم به ثمر نرسید در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.