تی وی تو
پرسپولیس
سپاهان

چهارشنبه ۸ دی ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده پرسپولیس و سپاهان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس سپاهان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایران از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس سپاهان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پرسپولیس و سپاهان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس و سپاهان را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید بازی پرسپولیس و سپاهان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس سپاهان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان

تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک – یک خاتمه یافت.در این دیدار تیم پرسپولیس ابتدا با گل دقیقه ۵۵ عیسی آل‌کثیر از حریف خود پیش افتاد، اما در دقایق پایانی بازی تیم سپاهان با شوت محمد محبی بازی را به تساوی کشاند.

در پایان پخش زنده  بازی پرسپولیس و سپاهان و با کسب این تساوی ، تیم سپاهان با ۴۵ امتیازی صدرنشین ماند و تیم پرسپولیس هم با ۴۲ امتیاز همچنان در رده دوم باقی ماند. 

 

پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان

 

پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان

پخش فوتبال زنده پرسپولیس و سپاهان

تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در چارچوب دیدار معوقه از هفته هفتم لیگ برتر،در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه تساوی صفر – صفر خاتمه یافت تا سومین تساوی پی در پی شاگردان گل‌محمدی پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا در قطر، رقم بخورد. در نیمه ی اول این دیدار بازیکنان دو تیم چندیم موقعیت مناسب را از دست دادند و در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان جریان داشت . پرسپولیس در دو بازی قبلی هم برابر نساجی و ذوب آهن متوقف شده بود.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس سپاهان – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس سپاهان – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و سپاهان

در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر تیم های پرسپولیس و سپاهان قرار بود یکشنبه (۴ اسفند) از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه نقش جهان رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.پرسپولیسی‌ها در زمان مقرر در زمین بازی حاضر شدند، اما سپاهانی با گذشت بیش از ۳۰ دقیقه از زمان قانونی شروع بازی در زمین بازی حاضر نشدند و با دستور ناظر بازی بازیکنان پرسپولیس و تیم داوری زمین بازی را ترک و راهی رختکن شدند.پس از این اتفاق مدیران سپاهان در مصاحبه‌های خود اعلام کرده بودند که آماده بودند با پرسپولیس بازی کنند.

در طرف مقابل پرسپولیسی‌ها هم گفتند که سپاهانی‌ها نمی‌خواستند با ما بازی کنند. پس از چند روز کمیته انضباطی رای خود را درباره دیدار برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس صادر کرد‌.مستند به مواد۵۱،۶۲،۸۶،۹۱،۹۶،۱۱۷ از مقررات انضباطی مصوب سال ۱۳۹۷ ضمن بازنده اعلام کردن تیم سپاهان با نتیجه سه به صفر در بازی مقابل تیم پرسپولیس ، باشگاه سپاهان به پرداخت مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس سپاهان – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و سپاهان

تیم های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان در هفته ی پنجم لیگ برتر در تهران به مصاف هم رفتند. قبل از شروع بازی ، هواداران دو تیم با هم درگیر شده و این موضوع با حضور پلیس در محل به اتمام رسید. نیمه ی نخست این بازی نیز با خشونت ادامه یافت و ثمری بجز چندین کارت زرد برای بازیکنان دو تیم نداشت.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پرسپولیسی ها با افزایش حملات خود و تمرکز بر بازی ف موفق شدند در دقیقه ی ۸۱ با ضربه ی استنلی و در دقیقه ی ۸۵ با ضربه ی محبی به برتری ۲-۰ برسند. اما سپاهانی ها به دلیل عدم استفاده از موقعیت های پیش آمده ، نتوانست قفل دروازه ی حریف را باز کند و بنابراین این بازی را به پرسپولیس واگذار کرد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس سپاهان – تی وی تو

پخش بازی پرسپولیس و سپاهان زنده

مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران بین دو تیم پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان برگزار شد. نیمه ی نخست این دیدار علی رغم تلاش زیاد دو تیم با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم بازی به خشونت کشیده شد. هر دو تیم مشتاق رفتن به فینال بودند و تمام تلاش خود را برای باز کردن دروازه ی حریف به کار گرفته بودند. این خشونت بالا ، داور این رقابت ، آقای زاهدی فرد را بر آن داشت تا چندین بار کارت قرمز را به بازیکنان دو تیم نشان دهد.

ایرانپوریان در دقیقه ی ۹۹ و استنلی در دقیقه ی ۱۰۵ از زمین اخراج شدند تا سپاهان این بازی را ۹ نفره به پایان ببرد و از پرسپولیس نیز رفیعی بود که در دقیقه ی ۱۰۵ کارت قرمز دریافت کرد. ضربه ی ایستگاهی سپاهان در دقیقه ی ۱۱۴ حکم مرگ و زندگی را برای این تیم داشت که با برخورد به تیرک ، امید هواداران این تیم را ناامید کرد. از سوی دیگر پرسپولیسی ها در دقیقه ی ۱۲۲ با ضربه ی نوراللهی طلسم را شکستند و به برتری ۱-۰ رسیدند و پیروز این دیدار شناخته شدند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس سپاهان – تی وی تو