تی وی تو
فوتبال  پرسپولیس ذوب آهن زنده

فوتبال پرسپولیس ذوب آهن زنده

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل ذوب آهن را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ در چارچوب بازی های هفته اول  لیگ برتر
پرسپولیس
ذوب آهن اصفهان

چهارشنبه ۹ اسفند ۱۷:۱۵

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل ذوب آهن را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته اول  لیگ برتر ایران، تیم های ذوب آهن و پرسپولیس با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن

پخش زنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

در ادامه مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر تیم ذوب‌آهن میزبان تیم پرسپولیس بود که در نهایت با تساوی یک یک به پایان رسید.

بازی را ذوب‌آهن بسیار هجومی آغاز کرد و در ۲ دقیقه اول بازی ۲ موقعیت خوب گل به دست آورد که یکی از این موقعیت‌ها تبدیل به گل شد. سعید باقرپسند با ضربه‌ای دقیق دروازه پرسپولیس را باز کرد. در ادامه ذوب آهن موقعیت‌هایی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد اما این توپ‌ها راهی به دروازه پیدا نکرد. در نیمه دوم اما شرایط بازی عوض شد و پرسپولیس موقعیت‌های زیادی را روی دروازه ذوب آهن به وجود آمد تا در نهایت تمیروف گل تساوی را به ثمر برساند.

در پایان پخش زنده فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن و با این نتیجه پرسپولیس ۵۴ امتیازی شد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن

 

پخش فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب آهن

۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی امروز دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میهمان ذوب آهن بود که این بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود پرسپولیس ‏‬به پایان رسید.

وحید امیری بود که در دقیقه ۳۵ پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن با یک شوت محکم از روی خط محوطه جریمه، توپ را به تور دروازه ذوب آهن رساند تا پرسپولیس برنده به رختکن برود.

در نیمه دوم در شرایطی که تیم ذوب آهن برای جبران نتیجه تلاش می‌کرد و حتی در دقیقه ۶۲ با شوت میلاد جهانی می‌توانست گلزنی کند، این تیم پرسپولیس بود که برتری خود را به میزبان تحمیل و «گاندو» های اصفهان را با درخشش مهدی عبدی زمین‌گیر کرد.

پخش زنده پرسپولیس و ذوب آهن

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و ذوب آهن

جمعه ۳ دی ۱۴۰۰

دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان از هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم پرسپولیس بازی را در دست گرفت و در نهایت پخش زنده پرسپولیس و ذوب آهن با برتری ۲ بر صفر شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید. تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب آهن به دومین برد پیاپی خود رسید و با ۲۲ امتیاز به رده سوم جدول لیگ صعود کرد.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن

 

پخش بازی زنده پرسپولیس مقابل ذوب آهن

۱۱ بهمن ۱۳۹۹

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته بیست‌ و‌یکم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک شاگردان یحیی گل‌محمدی خاتمه یافت. سینا اسدبیگی در دقیقه ۳۷ تیم ذوب‌آهن را پیش انداخت اما در ادامه شهریار مغانلو و مهدی عبدی دو بازیکن تعویضی پرسپولیس در دقایق ۶۹ و ۸۱ برای سرخپوشان گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن شاگردان گل‌محمدی با پیروزی در این مسابقه ۴۸ امتیازی شدند و بار دیگر هم‌امتیاز با ذوب آهن و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به حریف اصفهانی در رده دوم جدول قرار گرفتند. تیم ذوب‌آهن هم با ۲۱ امتیازی در رده چهاردهم جدول و منطقه خطر باقی ماند.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران ذوب آهن اصفهان

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران ذوب آهن اصفهان

 

پخش فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن آنلاین

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب دیداری معوقه از هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی یک – یک خاتمه یافت.

تک گل امید عالیشاه در دقیقه ۱۷ سبب شد تا پرسپولیس با برتری به رختکن باز گردد و اما میلاد جهانی در دقیقه ۹۰ نیمه ی دوم ، کار را برای ذوب‌آهن به تساوی کشاند. پرسپولیس با این نتیجه ۱۰ امتیازی شد و به رده نهم جدول رسید.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن

در ادامه دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. ذوب آهن نیمه نخست را هجومی آغاز کرد در حالی که پرسپولیس آرایش دفاعی به خود گرفته بود.در نهایت، تک گل این دیدار را وحید محمدزاده در دقیقه ۲۵ روی پاس زیبای قاسم حدادی‌فر برای ذوب‌آهن به ثمر رساند تا بریکنان هر دو تیم با نتیجه ۱-۰ به سود ذوب آهن راهی رختکن شوند. در نیمه دوم، بازی به آرامی پیش رفت. هر دو تیم تعویض های متعدد انجام دادند که بی ثمر بود. شجاع خلیل زاده و وحید امیری نیز در این نیمه کارت زرد دریافت کردند. این دیدار با پیروزی ذوب آهن خاتمه یافت. 

پرسپولیسذوب آهن
۱۳٪شوت در چارچوب۲
۳شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۶کرنر۴
۲۰ضربه ایستگاهی۲۱
۲۱خطا۲۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن – تی وی تو

پخش بازی زنده پرسپولیس و ذوب آهن

در دیداری از هفته سیزدهم لیگ برتر پرسپولیس در روزی که میهمان ذوب‌آهن بود موفق به کسب پیروزی سه بر صفر شد. بازی با حملات پرسپولیس آغاز شد هر چند دفاع فشرده ذوب‌آهن کار را برای شاگردان کالدرون سخت کرده بود. روی یک ضد حمله و با توقف علیپور در محوطه جریمه پرسپولیسی‌ها در دقیقه ۱۶ توسط ترابی از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند. حملات ذوب‌آهن با بی‌دقتی مهاجمین این تیم راه به جایی نبرد و بازی در نیمه نخست با برتری یک گله پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه دوم پرسپولیسی‌ها بیشتر در نیمه خودی حضور داشتند و به دنبال بهره بردن از ضد حملات بودند. روی یکی از این ضدحملات علی علیپور با حرکت در عمق موفق به گلزنی شد. این پایان کار نبود و مهدی ترابی در دقیقه ۶۵ گل سوم پرسپولیس را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد. پس از گل سوم نیز پرسپولیسی‌ها در چند ضدحمله خطرناک ظاهر شدند. تعویض‌های تهاجمی منصوریان نیز سودی برای این تیم نداشت و بازی در نهایت با برتری ۳ گله پرسپولیس به پایان رسید. 

ذوب آهنپرسپولیس
۲شوت در چارچوب۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۵کرنر۲
۱۵ضربه ایستگاهی۱۷
۱۷خطا۱۵
۴کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن – تی وی تو

پخش بازی پرسپولیس و ذوب آهن امروز

در چارچوب بازی های لیگ برتر، ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر میزبان پرسپولیس بود. نیمه نخست این بازی نه چندان جذاب به آرامی سپری شد. هر دو تیم موقعیت های گلزنی خود را از دست دادند و در نهایت با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند. در نیمه دوم، پرسپولیس هجومی بازی کرد که تنها نتیجه اش دریافت کارت زرد در دقیقه ۷۶ برای شجاع خلیل‌زاده و در دقیقه ۷۷ برای سیامک نعمتی نعمتی بود. در دقیقه ۸۴، محمد نژادمهدی تازه نفس می توانست ذوب آهن را به پیروزی برساند اما ضربه اش از بالای دروازه گذشت. در ادامه شاهد اتفاق خاصی نبودیم و بازی با نتیجه ۰-۰ خاتمه یافت.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن – تی وی تو

پخش زنده فوتبال پرسپولیس ذوب آهن – تی وی تو

برچسب‌ها: