تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پرسپولیس
تراکتور

چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده پرسپولیس و تراکتور . امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم های پرسپولیس و تراکتور بازی خواهند داشت. از اینترنت بازی پرسپولیس و تراکتور را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور

در هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر، پرسپولیس با نتیجه ۳ بر ۲ در دیدار مقابل تراکتور به پیروزی رسید.

پرسپولیس نیمه اول پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور را با یک نمایش فوق‌العاده و گل های عمری و ترابی و نتیجه دو بر صفر به رختکن رفت.

در نیمه‌دوم عباس زاده با نمایشی فوق‌العاده یک گل زد تا حساب کار ۲-۱ شود. البته که این پایان کار نبود و این بازیکن در دقیقه ۹۴ با باز کردن دروازه پرسپولیس تساوی ۲-۲ را برای این دیدار رقم زد.

در دقیقه ۹۵ روی یک شروع مجدد و هجوم تمام عیار سرخ‌ها، هنانوف موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند و پرسپولیس این بازی تماشایی را با برد خاتمه دهد.

پرسپولیس با این پیروزی ۴۵ امتیازی شد و پیش از آن‌که سپاهان بازی خود را انجام دهد به رتبه اول جدول رفت. تراکتور نیز همان ۳۶ امتیازی باقی ماند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر میزبان تراکتور بود که این مسابقه با نتیجه ۱ بر صفر به سود تراکتور تمام شد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور با ۳۰ دقیقه تاخیر برگزار شد و نیمه‌نخست به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

نیمه دوم نیز بدون باز شدن دروازه ها رو به پایان بود که عباس زاده در دقیقه ۷۵ تکگل این دیدار را برای تراکتور به ثبت رساند تا نخستین باخت پرسپولیس در این فصل رقم بخورد.

در نهایت پرسپولیس با این نتیجه، ۱۴ امتیازی باقی ماند و با تفاضل گل بهتر نسبت استقلال در صدر جدول باقی ماند. تراکتور هم با ۱۱ امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد.

پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور

پخش آنلاین فوتبال پرسپولیس و تراکتور

پرسپولیس و تراکتور در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند که در نهایت پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور، با برتری ۲ بر ۱ پرسپولیس به پایان رسید.

عیسی آل کثیر و بابایی در نیمه‌نخست تساوی ۱-۱ را برای تیم هایشان بدست آوردند اما در نیمه دوم این نعمتی باود که با باز کردن دروازه حریف، برتری ۲-۱ را برای پرسپولیس رقم زد.

با این نتیجه، پرسپولیس ۲۸ امتیازی شد و پشت‌سر استقلال ۲۹ امتیازی قرار گرفت و تراکتور نیز با ۱۱ امتیاز سیزدهم ماند.

پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور

پخش آنلاین بازی تراکتور مقابل پرسپولیس

پرسپولیس و تراکتور از هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ پرسپولیس خاتمه یافت.

نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

تراکتور در همان ۵ دقیقه ابتدایی نیمه‌دوم به گل رسید اما با گلزنی مهدی عبدی در دقیقه ۶۴ ورق برگشت. ۴ دقیقه بعد، نوبت نورالهی بود که گلزنی کند اما باز هم این پایان کار این دیدار نبود و مهدی عبدی در وقت‌های تلف شده گل سوم را هم زد تا ستاره بی چون و چرای این روزهای پرسپولیس لقب بگیرد

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تراکتور

پخش زنده فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور

پرسپولیس پس از کسب چهار عنوان قهرمانی در لیگ برتر طی چهار فصل اخیر، در مسابقه سوپر جام فصل ۹۹-۹۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتور، قهرمان جام حذفی رفت و موفق شد با تک‌گل زیبای عیسی آل‌کثیر به پیروزی دست پیدا کند و چهارمین قهرمانی پیاپی در سوپر جام را جشن بگیرد.

شاگردان رسول خطیبی در حالی که نیمه‌اول را به خوبی پشت سر گذاشته و در نیمه‌دوم به دنبال ایجاد حملات بودند، در دقیقه ۷۸ پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور با اخراج مهدی تیکدری ۱۰ نفره شدند و در ادامه نیز نتوانستند گل خورده را جبران کنند تا بازنده این مسابقه شوند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور

پخش بازی پرسپولیس مقابل تراکتور از اینترنت

تیم‌های تراکتور تبریز و پرسپولیس در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

سید جلال حسینی در دقیقه ۵۳ تک گل این بازی را برای پرسپولیس به ثمر رساند تا شاگردان گل‌محمدی با ۲۱ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کنند. پرسپولیسی‌ها در این مسابقه موقعیت‌های گلزنی بسیاری را از دست دادند و اخباری با وجود دریافت یک گل، ستاره بازی بود و موقعیت‌های زیادی را از پرسپولیس گرفت.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و تراکتور

از هفته هفدهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند که پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور با دو گل به سود شاگردان گل‌محمدی پایان یافت و پرسپولیس انتقام بازی رفت را از مهمانش گرفت.

در دقیقه ۹ یک ضد حمله برای پرسپولیس ایجاد شد که وحید امیری با یک پاس بلند، علیپور را پشت مدافعان تراکتور صاحب توپ کرد و علی علیپور نیز با یک شوت زیبا دروازه رشید مظاهری را باز کرد.

در دقیقه ۵۵ وحید امیری توپ را از مدافعان تراکتور گرفت و پس از دریبل دو بازیکن، موفق شد توپ را در گوشه دروازه رشید مظاهری جای دهد و بازی را ۲-۰ به سود پرسپولیس کند .

با این پیروزی پرسپولیس ۳۷ امتیازی شد و اختلاف خود را با تیم دوم جدول یعنی سپاهان به پنج امتیاز رساند تا گل‌محمدی ضمن پیروزی در نخستین تجربه خود، راه کالدرون را در این تیم ادامه دهد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور

پخش فوتبال پرسپولیس و تراکتور زنده

تراکتور در دیداری از هفته دوم لیگ برتر میزبان پرسپولیس بود و موفق شد با تک گل احسان حاج‌صفی از سد این تیم بگذرد. پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور در دقایق ابتدایی با حملاتی از جانب هر دو تیم آغاز شد که این حملات سودی برای این دو تیم نداشت.

بازی از اواسط نیمه اول از تب‌و‌تاب افتاد و در آخرین لحظات نیمه‌نخست این تراکتور بود که با شوت از راه دور احسان حاج‌صفی موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند.

پرسپولیس نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و کالدرون برای رسیدن به گل سه بازیکن تهاجمی به ترکیب خود اضافه کرد.

حملات پرسپولیس در چند صحنه با واکنش مظاهری دفع شد و در نهایت نیز بازی با حساب یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور