تی وی تو
پرسپولیس
تراکتور

دوشنبه ۱۳ دی ۱۷:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده پرسپولیس و تراکتور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده بازی پرسپولیس تراکتور را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس تراکتور امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس تراکتور را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید پخش زنده بازی پرسپولیس تراکتور را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس تراکتور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور

پرسپولیس و تراکتور از هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ پرسپولیس خاتمه یافت.پرسپولیس در اکثر دقایق نیمه اول تیم برتر میدان بود. سرخ ها چند موقعیت بسیار جدی هم خلق کردند. در مقابل تک موقعیت تراکتور در این نیمه را پیمان بابایی از دست داد. پرسپولیس اما موقعیت جدی تری داشت. احمد نوراللهی در شش قدم موقعیت تک به تک را از دست داد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم اما بازی متفاوت آغاز شد. تراکتور در همان ۵ دقیقه اول و روی یکی از ضد حملاتش به گل رسید. پرسپولیسی ها مدت زیادی برای دیدن تغییر نتیجه منتظر نماندند. در حالی که سپاهان در اصفهان از ذوب آهن پیش افتاده و معادلات لیگ تغییر کرده بود، با گلزنی مهدی عبدی در دقیقه ۶۴ ورق برگشت. ۴ دقیقه بعد نوبت نورالهی بود که گلزنی کند و یک کامبک فوق العاده برای تیمش رقم بزند. این پایان کار فوتبال زنده بازی پرسپولیس تراکتور نبود و مهدی عبدی در وقت های تلف شده گل سوم را زد تا ستاره بی چون و چرای این روزهای پرسپولیس لقب بگیرد.

پرسپولیس با این نتیجه ۶۴ امتیازی شد و با دو امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان در صدر جدول باقی ماند. حالا همه چیز به هفته آخر کشیده شده است. پرسپولیس به مصاف پیکان می رود و سپاهان به مصاف استقلال. در حالی که پرسپولیس با تفاضل گل ۳۱ نسبت به سپاهان با تفاضل ۲۸ آمار بهتری را برای خود ثبت کرده است.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس تراکتور

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و تراکتور

پرسپولیس پس از کسب چهار عنوان قهرمانی در لیگ برتر طی چهار فصل اخیر،  در مسابقه سوپر جام فصل ۹۹-۹۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتور، قهرمان جام حذفی رفت و موفق شد با تک‌گل زیبای عیسی آل‌کثیر به پیروزی دست پیدا کند و چهارمین قهرمانی پیاپی در سوپر جام را جشن بگیرد؛ شاگردان رسول خطیبی در حالی که نیمه اول را به خوبی پشت سر گذاشته و در نیمه دوم به دنبال ایجاد حملات بودند، در دقیقه ۷۸ با اخراج مهدی تیکدری ۱۰ نفره شدند و در ادامه نیز نتوانستند گل خورده را جبران کنند تا بازنده این مسابقه شوند.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو

 

پخش بازی زنده پرسپولیس و تراکتور

تیم‌های تراکتور تبریز و پرسپولیس در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

سید جلال حسینی در دقیقه ۵۳ تک گل این بازی را برای پرسپولیس به ثمر رساند تا شاگردان گل‌محمدی با ۲۱ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کنند. پرسپولیسی‌ها در این مسابقه موقعیت‌های گلزنی بسیاری را از دست دادند و اخباری با وجود دریافت یک گل، ستاره بازی بود و موقعیت‌های زیادی را از پرسپولیس گرفت.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و تراکتور

از هفته هفدهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی با دو گل به سود شاگردان گل‌محمدی پایان یافت و پرسپولیس انتقام بازی رفت را از مهمانش گرفت. در دقیقه ۹ یک ضد حمله برای پرسپولیس ایجاد شد که وحید امیری با یک پاس بلند، علیپور را پشت مدافعان تراکتور صاحب توپ کرد و علی علیپور نیز با یک شوت زیبا دروازه رشید مظاهری را باز کرد. پس از او در دقیقه ۵۵ وحید امیری توپ را از مدافعان تراکتور گرفت و پس از دریبل دو بازیکن، موفق شد توپ را در گوشه دروازه رشید مظاهری جای دهد و بازی را ۲ بر ۰ به سود پرسپولیس کند .

با این پیروزی پرسپولیس ۳۷ امتیازی شد و اختلاف خود را با تیم دوم جدول یعنی سپاهان به پنج امتیاز رساند تا گل‌محمدی ضمن پیروزی در نخستین تجربه خود، راه کالدرون را در این تیم ادامه دهد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو

پخش فوتبال پرسپولیس و تراکتور زنده

تراکتور در دیداری از هفته دوم لیگ برتر میزبان پرسپولیس بود و موفق شد با تک گل احسان حاج‌صفی از سد این تیم بگذرد.بازی در دقایق ابتدایی با حملاتی از جانب هر دو تیم آغاز شد که این حملات سودی برای این دو تیم نداشت. بازی از اواسط نیمه اول از تب و تاب افتاد و در آخرین لحظات نیمه نخست این تراکتور بود که با شوت از راه دور احسان حاج‌صفی موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند.پرسپولیس نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و کالدرون برای رسیدن به گل سه بازیکن تهاجمی به ترکیب خود اضافه کرد.

حملات پرسپولیس در چند صحنه با واکنش مظاهری دفع شد و در نهایت نیز بازی با حساب یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید تا شاگردان دنیزلی فاتح بازی بزرگ هفته دوم لقب بگیرند و کالدرون نخستین شکست خود در پرسپولیس را تجربه کند.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو

پخش زنده پرسپولیس و تراکتور امروز

تراکتورسازی بعد از هفته‌های درخشانی که پشت سر گذاشت و خود را به‌عنوان یک مدعی اصلی قهرمانی معرفی کرد، طی سه مسابقه اخیرش به شکل ناباورانه‌ای مقابل سپیدرود رشت، پیکان و ذوب‌آهن متحمل شکست شد که این نتایج آنها را از کورس قهرمانی دور کرد ولی تی‌تی‌ها امروز که به مصاف پرسپولیس رفتند، امیدوار به پایان ناکامی‌ها و کسب پیروزی بودند تا امیدوار به گرفتن سهمیه شوند ولی گل دقیقه ۱۱ کمال کامیابی‌نیا کارشان را سخت کرد تا روند دشواری برای بازگشت به بازی داشته باشند.

شاگردان لیکنز که نمی‌خواستند در حضور پُرشور تماشاگران‌شان نتیجه را به پرسپولیس واگذار کنند، نمایش هجومی‌تری در نیمه دوم ارائه دادند و موفق شدند در دقیقه ۷۹ روی پرتاب اوت حاج‌صفی و شوت اسماعیلی‌فر گل تساوی را بزنند تا بعد از سه شکست، این هفته به تساوی یک بر یک برسد و در کورس سهمیه آسیایی بمانند؛ البته این نتیجه موجب از دست رفتن قطعی شانس تراکتورسازی برای قهرمانی شد.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس تراکتور – تی وی تو