تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پرسپولیس
النصر عربستان

سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده فوتبال پرسپولیس النصر عربستان امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های پرسپولیس و النصر عربستان بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل النصر عربستان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس النصر

۱۲ مهر ۱۳۹۹

در جریان بازی های مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ تیم های النصر و پرسپولیس در مقابل هم قرار گرفتند.  

عبدالرزاق حمدالله در ۳۶ دقیقه ابتدایی بازی برای النصر گلزنی کرد اما این حرکت او در دقیقه ۴۲ با ضربه مهدی عبدی و تساوی ۱-۱ جبران شد. در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار شاهد افزایش تنش در بازی بودیم اما علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان، پخش زنده بازی پرسپولیس النصر به وقت های اضافه کشیده شد.

پهلوان در دقیقه ۱۰۴ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد و در نهایت در ضربات پنالتی، پرسپولیس با نتیجه ۵-۳ النصر را شکست داد.

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران النصر عربستان

النصر پرسپولیس 
۴۶%مالکیت۵۴%
۲شوت در چارچوب ۲
۱۲شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۱
۴۷۶تعداد پاس۵۶۱
۳۴۲پاس صحیح۴۴۷
۱۸سانتر۱۷
۲کرنر۴
۱۵خطا۲۷
۲آفساید۳
۲کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پرسپولیس تهران النصر عربستان

پخش زنده بازی پرسپولیس و النصر عربستان

۱۹ فروردین ۹۴

بعد از شکست سه بر صفر در عربستان و خوشحالی حسن علی‌الراحب، همه منتظر انتقام پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از النصر بودند. تیم رقیب با لباسی غیر متعارف و شبیه به یک لباس جنگی وارد میدان شده بود تا هیجان و حساسیت این دیدار بیش از پیش مشخص شود.

حمید درخشان برکنار شده بود و حسین عبدی به طور موقت هدایت پرسپولیس را به عهده داشت. از طرفی محسن بنگر و محمد نوری نیز غایب بودند. سرخپوشان تهرانی وضعیت مساعدی در لیگ نداشتند و در رتبه نهم به سر می‌بردند اما حریف عربستانی بالاتر از الهلال، تیم اول جدول لیگ حرفه‌ای عربستان به شمار می‌رفت.

فشار زیاد هواداران باعث شده بود تا سرخپوشان حملات بیشتری روی دروازه تیم میهمان خلق کنند. شوت‌های احمد نوراللهی و ضربه سر علی عسگری پرسپولیس را تا آستانه گل پیش برد اما العنزی، گلر النصر، روز خوبی را پشت سر می‌گذاشت. تنها امید النصر هم برای گلزنی آدرین میرزجسکی بود که ۲سه بار، در هر ۲ نیمه خطراتی را ایجاد کرد و حتی یک بار توپ را به تیر دروازه ی سوشا مکانی زد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی پرسپولیس النصر امید عالیشاه یک موقعیت مسلم گلزنی را به هدر داد تا آه از نهاد تماشاگران بگذرد.سرانجام اما انتظارها به سر رسید. با خطای مدافع النصر بر طارمی داوراعلام پنالتی کرد. طارمی خودش پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه ی چیپ رویایی، دروازه را باز کرد. بعد از این بیشتر شاهد درگیری بودیم.  در نهایت پرسپولیس با همان یک گل مهاجم بوشهری خود به برتری رسید و ۹ امتیازی شد.

پخش زنده بازی پرسپولیس النصر

 

پرسپولیسالنصر
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۶کرنر۸
۱۴ضربه ایستگاهی۱۰
۸خطا۱۲
۲آفساید۲
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی پرسپولیس النصر

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و النصر عربستان

۲۶ اسفند ۹۳

 تیم های النصر عربستان و پرسپولیس ایران در هفته ی سوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم عربستانی موفق شد با ۳ گلی که روی اشتباهات سوشا مکانی به دست آمد، پرسپولیس را شکست دهد. نیمه ی اول دیدار را النصری ها بهتر آغاز کردند که باعث دفاع سرخپوشان شده بود اما کم کم پرسپولیسی ها رو به جلو حرکت کردند و دقیقه ی ۲۲ سانتر خانزاده بالای سر عالیشاه قرار گرفت، با ضربه ی سر وی توپ در آستانه ی ورود به دروازه قرار گرفت که دروازه‌بان النصر با واکنش خود توپ را به کرنر فرستاد.

در ادامه حملات خوب پرسپولیس در دقیقه ی ۳۰ شوت خطرناک عالیشاه با واکنش العنزی، دفع شد تا باز هم پرسپولیسی ها در گلزنی ناموفق باشند. دقیقه ی ۳۲ آدرین با شوتی محکم دروازه ی پرسپولیس را باز کرد.از آن سو در دقیقه ی ۴۰ پخش زنده بازی پرسپولیس النصر، پاس نوروزی باعث شد طارمی در موقعیت خوبی قرار گیرد اما شوت این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت. نیمه ی دوم بازی متعادل آغاز شد و در دقیقه ی ۵۵ روی کرنر ارسالی استویانوف، توپ روی سر محمد حسین قرار گرفت که با ضربه ی سر وی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه پرسپولیسی ها بازی را به خوبی در دست داشتند و موقعیت های نصف و نیمه ای روی دروازه ی النصر ایجاد کردند که از آن ها نتوانستند استفاده کنند. دقیقه ی ۸۴ سانتر علی عسگر روی سر علی علیپور قرار گرفت که با ضربه ی سر وی توپ در دستان دروازه بان النصر قرار گرفت.

دقیقه  ۸۶پخش زنده بازی پرسپولیس النصر  شوت راه دور استویانوف ، دور از دستان مکانی ، درون دروازه ی پرسپولیس قرار گرفت. دقیقه ی ۹۴ روی ضد حمله ی النصر، الراهب با مکانی تک به تک شد و به راحتی دروازه ی پرسپولیس را باز کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۰ و پیروزی النصر به پایان برسد.

النصرپرسپولیس
۵۳%مالکیت۴۷%
۶شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۲کرنر۷
۲۱ضربه ایستگاهی۱۸
۱۶خطا۱۹
۲آفساید۲
۲کارت زرد۴