تی وی تو
پرسپولیس
آلومینیوم اراک

دوشنبه ۱۰ آبان ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرسپولیس تهران – آلومینیوم اراک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک ۱۹ تیر ۱۴۰۰

در ادامه دیدارهای هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر تیم پرسپولیس خاتمه یافت.شهریار مغانلو در دقیقه ۲۳ و مهدی ترابی در دقیقه ۳۴ گل‌های پرسپولیس را در این بازی به ثمر رساندند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم نیز دروازه ی دو تیم باز نشد و نتیجه تغییر نکرد.

در نهایت با اتماگزارش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراکم  شاگردان گل‌محمدی با پیروزی در این مسابقه ۵۸ امتیازی شدند تا همچنان با دو امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان،‌ در صدر جدول لیگ برتر باقی بمانند. تیم پرسپولیس همچنین با پیروزی مقابل آلومینیوم، انتقام تنها شکست فصل خود از تیم اراکی را نیز گرفت.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک- ۶ بهمن ۹۹

تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک تیم آلومینیوم اراک خاتمه یافت. این اولین باخت تیم پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر فوتبال بود. در این مسابقه کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۸ ابتدا تیم پرسپولیس را پیش انداخت اما در ادامه شاهین توکلی در دقیقه ۲۰ و حامد پاکدل در دقیقه ۳۱ توانستند تیم میزبان را از حریف پیش بیندازند.

شاگردان گل‌محمدی با شکست در این مسابقه ۱۵ امتیازی و در رده جایگاه هشتم جدول باقی‌ماندند.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک ‌ – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک ‌ – تی وی تو