تی وی تو
پرسپولیس
آلومینیوم اراک

یکشنبه ۲۱ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده جام حذفی ایران

بازی زنده پرسپولیس و آلومینیوم اراک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

در آخرین مسابقه هفته هجدهم لیگ برتر پرسپولیس میزبان آلومینیوم اراک بود. این مسابقه با توجه به برد اراکی‌ها در دور رفت برای پرسپولیس حساسیت ویژه‌تری داشت و قرمزها به دنبال جبران تنها شکست این فصل‌شان بودند.

بازی در نیمه نخست با بازی درگیرانه دو تیم و موقعیت‌های نصفه و نیمه دو جناح بدون گل خاتمه یافت تا نیمه مربیان نتیجه نهایی بازی را تعیین کند. بازی در نیمه دوم با تعویض‌های خطیبی آغاز شد و در ادامه گل‌محمدی نیز برای برگرداندن ورق بازی دست به تعویض زد.

در دقیقه ۷۶ حامد پاکدل گره بازی را برای پرسپولیس به عنوان بازیکن تعویضی باز کرد و به تیم سابقش گل زد. در ثانیه‌های پایانی نیز فشار قرمزها بیشتر شد و رضا اسدی دیگر تعویضی سرخ‌ها ریباند شوت علی شجاعی را به گل تبدیل کرد تا برد پرسپولیس دوگله شود.

در پایان پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک و با کسب این نتیجه پرسپولیس فاصله سه امتیازی‌اش با استقلال صدرنشین را حفظ کرد و این فاصله را با سپاهان رده سومی بیشتر کرد. آلومینیوم نیز با این شکست با همان ۲۵ امتیاز در رده هشتم جای گرفت و باید آماده بازی مقابل مس رفسنجان شود.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

پرسپولیس و آلومینیوم اراک در هفته سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۱ بر ۰ به سود آلومینیوم به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدا ربا تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیمش انس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم اما ورق برگشت. آلومینیوم پیش کشید و علیرضا نقی زاده در دقیقه ۶۷ تک گل این تیم را به ثمر رساند تا پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک با نتیجه ی ۱-۰ به پایان برسد.

 با این نتیجه پرسپولیس ۶ امتیازی ماند و آلومینیوم ۷ امتیازی شد.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک

در ادامه دیدارهای هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر تیم پرسپولیس خاتمه یافت.شهریار مغانلو در دقیقه ۲۳ و مهدی ترابی در دقیقه ۳۴ گل‌های پرسپولیس را در این بازی به ثمر رساندند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم نیز دروازه ی دو تیم باز نشد و نتیجه تغییر نکرد.

در نهایت با اتمام بازی زنده پرسپولیس و آلومینیوم اراکم  شاگردان گل‌محمدی با پیروزی در این مسابقه ۵۸ امتیازی شدند تا همچنان با دو امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان،‌ در صدر جدول لیگ برتر باقی بمانند. تیم پرسپولیس همچنین با پیروزی مقابل آلومینیوم، انتقام تنها شکست فصل خود از تیم اراکی را نیز گرفت.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش بازی زنده پرسپولیس و آلومینیوم اراک

تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک تیم آلومینیوم اراک خاتمه یافت. این اولین باخت تیم پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر فوتبال بود. در این مسابقه کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۸ ابتدا تیم پرسپولیس را پیش انداخت اما در ادامه شاهین توکلی در دقیقه ۲۰ و حامد پاکدل در دقیقه ۳۱ توانستند تیم میزبان را از حریف پیش بیندازند.

شاگردان گل‌محمدی با شکست در این مسابقه ۱۵ امتیازی و در رده جایگاه هشتم جدول باقی‌ماندند.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک ‌ – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک ‌ – تی وی تو