تی وی تو
فوتبال  پرسپولیس آلومینیوم اراک زنده

فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک زنده

پرسپولیس
آلومینیوم اراک

جمعه ۷ اردیبهشت ۱۷:۱۵

پخش زنده جام حذفی ایران

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران و از ساعت ۱۷:۱۵ تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک را دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تیم های آلومینیوم اراک و پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر ایران با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم به جدال خود ادامه دهند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک نیز شاهد گردش توپ در میانه میدان بودیم و قفل دروازه ها همچنان بسته ماند تا این که در دقیقه ۷۵ نوری با استفاده از یک موقعیت مناسب دروازه پرسپولیس را باز کرد و به این ترتیب با پایان زمان آلومینیوم با نتیجه ۱-۰ به پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک

گزارش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

۱۸ مرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته اول لیگ برتر ایران، تیم های پرسپولیس و آلومینیوم اراک با هم دیدار کردند. 

نیمه نخست این دیدار با تک گل نعمتی در دقیقه ۳۸ و برتری ۱-۰ پرسپولیس به پایان رسید. در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک شاهد تلاش بازیکنان دو تیم برای باز کردن دروازه ها بودیم اما هیچ کدام در استفاده از موقعیت ها، خوب عمل نکردند و بدین ترتیب، این دیدار با برتری تک گله پرسپولیس به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

دو تیم پرسپولیس و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور،در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی ، پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

پخش زنده بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک

پرسپولیس تهران و آلومینیوم اراک در یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۲ آلومینیوم اراک به پایان رسید.مهدی ترابی و احسان پهلوان برای پرسپولیس گلزنی کردند اما محمدرضا آزادی (۲ بار) و علی نژاد برای آلومینیوم اراک گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک و با این نتیجه پرسپولیس از جام حذفی حذف شد و آلومینیوم اراک نیز با صعود به مرحله نیمه نهایی، حریف خلیج فارس ماهشهر شد.

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک

در آخرین مسابقه هفته هجدهم لیگ برتر پرسپولیس میزبان آلومینیوم اراک بود. این مسابقه با توجه به برد اراکی‌ها در دور رفت برای پرسپولیس حساسیت ویژه‌تری داشت و قرمزها به دنبال جبران تنها شکست این فصل‌شان بودند.

بازی در نیمه نخست با بازی درگیرانه دو تیم و موقعیت‌های نصفه و نیمه دو جناح بدون گل خاتمه یافت تا نیمه مربیان نتیجه نهایی بازی را تعیین کند. بازی در نیمه دوم با تعویض‌های خطیبی آغاز شد و در ادامه گل‌محمدی نیز برای برگرداندن ورق بازی دست به تعویض زد.

در دقیقه ۷۶ حامد پاکدل گره بازی را برای پرسپولیس به عنوان بازیکن تعویضی باز کرد و به تیم سابقش گل زد. در ثانیه‌های پایانی نیز فشار قرمزها بیشتر شد و رضا اسدی دیگر تعویضی سرخ‌ها ریباند شوت علی شجاعی را به گل تبدیل کرد تا برد پرسپولیس دوگله شود.

در پایان پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک و با کسب این نتیجه پرسپولیس فاصله سه امتیازی‌اش با استقلال صدرنشین را حفظ کرد و این فاصله را با سپاهان رده سومی بیشتر کرد. آلومینیوم نیز با این شکست با همان ۲۵ امتیاز در رده هشتم جای گرفت و باید آماده بازی مقابل مس رفسنجان شود.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش آنلاین بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

پرسپولیس و آلومینیوم اراک در هفته سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۱ بر ۰ به سود آلومینیوم به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدا ربا تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیمش انس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم اما ورق برگشت. آلومینیوم پیش کشید و علیرضا نقی زاده در دقیقه ۶۷ تک گل این تیم را به ثمر رساند تا پخش آنلاین پرسپولیس آلومینیوم اراک با نتیجه ی ۱-۰ به پایان برسد.

 با این نتیجه پرسپولیس ۶ امتیازی ماند و آلومینیوم ۷ امتیازی شد.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش فوتبال زنده پرسپولیس و آلومینیوم اراک

در ادامه دیدارهای هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر تیم پرسپولیس خاتمه یافت.شهریار مغانلو در دقیقه ۲۳ و مهدی ترابی در دقیقه ۳۴ گل‌های پرسپولیس را در این بازی به ثمر رساندند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم نیز دروازه ی دو تیم باز نشد و نتیجه تغییر نکرد.

در نهایت با اتمام بازی زنده پرسپولیس و آلومینیوم اراکم  شاگردان گل‌محمدی با پیروزی در این مسابقه ۵۸ امتیازی شدند تا همچنان با دو امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان،‌ در صدر جدول لیگ برتر باقی بمانند. تیم پرسپولیس همچنین با پیروزی مقابل آلومینیوم، انتقام تنها شکست فصل خود از تیم اراکی را نیز گرفت.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک

 

پخش بازی زنده پرسپولیس و آلومینیوم اراک

تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک تیم آلومینیوم اراک خاتمه یافت. این اولین باخت تیم پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر فوتبال بود. در این مسابقه کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۸ ابتدا تیم پرسپولیس را پیش انداخت اما در ادامه شاهین توکلی در دقیقه ۲۰ و حامد پاکدل در دقیقه ۳۱ توانستند تیم میزبان را از حریف پیش بیندازند.

شاگردان گل‌محمدی با شکست در این مسابقه ۱۵ امتیازی و در رده جایگاه هشتم جدول باقی‌ماندند.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس آلومینیوم اراک – تی وی تو

برچسب‌ها: