تی وی تو
پرسپولیس
الهلال عربستان

شنبه ۲۴ مهر ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس الهلال عربستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پرسپولیس الهلال عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پرسپولیس الهلال عربستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان، شما می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس الهلال عربستان را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرسپولیس الهلال عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان – ۲۵ مهر ۹۶

تیم های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند. در نیمه اول اولین موقعیت را الهلال به دست آورد و دقیقه ۳ شوت سالم الدوساری با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت. در این دقایق توپ و میدان را در اختیار داشتند و الهلالی ها به ضد حمله چشم داشتند.

دقیقه ۱۵ گادوین منشا در محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی شد که الهلالی ها توپ را دفع کردند. فشار پرسپولیسی ها جواب داد و دقیقه ۱۶ سانتر وحید امیری از جناح راست به منشا رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ درون دروازه قرار گرفت. دقیقه ۱۹ علی علیپور روی یک ضد حمله عالی صاحب موقعیت خوبی شد که شوت او را المعیوف دفع کرد.

برخلاف جریان بازی دقیقه ۲۹ داور خطای انصاری رو بازیکن الهلال را پنالتی اعلام کرد و عمر خربین با ضربه چیپ دروازه را باز کرد. دقیقه ۳۴ شوت محکم محسن ربیع خواه از کنار دروازه الهلال بیرون رفت. پس از گل سرخپوشان دیگر تب و تاب اولیه را نداشتند. در ادامه دیگر موقعیتی ایجاد نشد و دو تیم به تساوی یک بر یک در پایان نیمه اول رضایت دادند.

اولین موقعیت نیمه اول هم برای الهلال به دست آمد و شوت ادواردو از بالای دروازه بیرون رفت. دقیقه ۴۸ علیپور روی ضد حمله صاحب موقعیت شد که شوت او از بالای دروازه الهلال بیرون رفت. در ادامه بازی کسل کننده و بدون ایجاد موقعیت دنبال شد. سرانجام دقیقه ۶۱ توپ ارسالی انصاری را علی علیپور مقابل گادوین منشا کاست و این بازیکن با یک شوت محکم دروازه الهلال را باز کرد.

دقیقه ۶۶ پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که توپ ارسالی بشار رسن را الهلالی ها دفع کردند. دقیقه ۶۸ شوت گادوین منشا از روی خط محوطه جریمه در دستان المعیوف قرار گرفت. دقیقه ۷۳ روی پاس در عمق کامیابی نیا، منشا در موقعیت خوبی قرار گرفت که بازیکن الهلال با هوشیاری توپ را به کرنر فرستاد. دقیقه ۷۵ روی فرار سالم الدوساری پاس او به عمر خربین رسید که شوت این بازیکن درون دروازه قرار گرفت.

دقیقه ۸۴ روی ضد حمله ادواردو بازیکن الهلال صاحب توپ شد که شوت ناقص او به تیرک عمودی برخورد کرد. دقیقه ۸۵ پرسپولیس پشت محوطه جریمه الهلال صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه الهلال بیرون رفت. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان دو تیم با تساوی ۲-۲ به رختکن بازگشتند.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان

 

پرسپولیس الهلال 
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۴۴۱تعداد پاس۴۹۲
۳۵۱پاس صحیح۳۹۱
۶سانتر۲
۶کرنر۱
۱۳ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۳
۴آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان

پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان – ۴ مهر ۹۶

در ادامه ی بازی های مرحله ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان ، تیم های پرسپولیس و الهلال با هم دیدار کردند. دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و دو تیم برای رسیدن به گل موقعیت هایی خلق کردند اما تلاش آن ها نتیجه ای نداشت. بعد از شروع سریع بازی، بازی اندکی آرام تر شد و بازی به تعادل کشیده شد. با به تعادل کشیدن بازی این بازیکنان الهلال بودند که رفته رفته بازی را در دست گرفتند و توانستند فشار را روی دروازه پرسپولیس بیشتر کنند. پرسپولیسی ها نیز در در دفاع بسیار پر اشتباه بودند و همین باعث شده بود که تیم الهلال در حمله باقی بماند. سر انجام حملات عربستانی ها جواب داد و توانستند در دقیقه ۳۱ توسط خربین به گل برسند. 

در حالی که انتظار می رفت بعد از این گل پرسپولیس برای زدن بازگشت، بازی را در دست بگیرد اما این الهلالی ها بودند که فشار را روی دروازه پرسپولیس نگه داشتند و توانستند در دقیقه ۴۱ توسط شحرانی به گل دوم برسند تا بازیکنان پرسپولیس نیمه اول را با شکست ۲-۰ به رختکن روند.

با تعویض برانکو و آوردن احمد نورالهی به جای مسلمان، نیمه دوم را پرسپولیسی ها خوب آغاز کردند و داور نیز در همان دقیقه ۴۷ عبدالله عطیف را از بازی اخراج کرد تا امید به اردو سرخپوشان برگردد. این اخراج به جای اینکه باعث ایجاد بی نظمی در تیم حریف شود، باعث بی نظمی در پرسپولیس شد تا در دقیقه ۵۵ خربین اختلاف را به سه گل برساند.

این گل آب سردی بر پیکر بازیکنان پرسپولیس بود و باعث شد برای دقایقی بازی کاملا آرام دنبال شود. در ادامه بازی برانکو بشار رسن را به بازی آورد تا همانند بازی های قبل شاید گره بازی را برای پرسپولیس باز کند اما تعویض های او نیز این بار نتیجه ای نداشتند. در دقایق پایانی گزارش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان بازی عمر خریبین گل چهارم بازی را نیز به ثمر رساند  تا پرسپولیس با شکست تلخ ۴-۰ منتظر بازی برگشت باشد تا شاید با معجزه ای دیگر راهی فینال شود.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان

 

الهلال پرسپولیس 
۴۸%مالکیت۵۲%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۲
۴۲۹تعداد پاس۴۴۶
۳۵۵پاس صحیح۳۶۶
۴سانتر۵
۲کرنر۸
۱۳ضربه ایستگاهی۱۱
۱۲خطا۱۵
۳آفساید۱
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پرسپولیس الهلال عربستان