تی وی تو
فوتبال  پرسپولیس استقلال تاجیکستان زنده

فوتبال پرسپولیس استقلال تاجیکستان زنده

پرسپولیس
استقلال تاجیکستان

سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و استقلال تاجیکستان، امروز سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های پرسپولیس و استقلال تاجیکستان بازی خواهند داشت. پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال تاجیکستان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند.

پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان

۲ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، تیم های پرسپولیس و استقلال دوشنبه با هم دیدار کردند. نیمه نخست یان دیدار با تک گل صادقی در دقیقه ۴۴ و برتری ۱-۰ پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان، بازی آرام تر دنبال شد اما تمام تلاش بازیکنان استقلال برای جبران گل خورده بی نتیجه ماند تا در نهایت دروازه این تیم با ضربه دیگری از صادقی در دقیقه ۷۱ باز شود و پرسپولیس با نتیجه ۲-۰ در این دیدار به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان

پرسپولیس  استقلال دوشنبه 
۷۳%مالکیت۲۷%
۷شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۵۹۸تعداد پاس۲۱۶
۵۴۲پاس صحیح۱۶۵
۱۱سانتر۹
۴کرنر۲
۱۰خطا۱۵
۳آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال تاجیکستان

۲۳ شهریور ۱۴۰۰

تیم های پرسپولیس تهران و استقلال تاجیکستان برای اولین بار و در رقابت های یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به دیدار هم خواهند رفت. در بررسی ۱۰ بازی اخیر این تیم ها باید گفت که هر دو سوی این دیدار موفق به کسب ۸ پیروزی در کارنامه ی خود شده اند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید ، سایر آمار این بازی ها نیز بسیار به هم نزدیک هستند و همین موضوع پیش بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان با ما باشید تا در کنار هم این بازی جذاب را به تماشا بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر این تیم ها

کابوس رئال جدی شد: محرومیت طولانی کاپیتان – تی وی تو