پرز از درخواست مودریچ حیرت‌زده شد

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، قرارداد مودریچ با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و مذاکرات برای امضای قرارداد جدید از چند هفته قبل با این بازیکن آغاز شده است. انتظار می‌رود که این قرارداد به زودی به صورت رسمی به امضا برسد.

این بازیکن یکی از ارکان اصلی موفقیت‌های رئال در چند سال اخیر بود اما در این فصل از ترکیب اصلی کنار گذاشته شد و حتی در مقطعی از فصل رسانه‌ها مدعی شده بودند که او به حدی از این اتفاق ناراحت است که قصد دارد رئال مادرید را ترک کند و به باشگاهی دیگر برود تا فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد.

مودریچ به مدیران رئال اعلام کرده که پول برایش هیچ اهمیتی ندارد و حاضر است هر پیشنهادی که از سوی این باشگاه به او ارائه شود را بدون تردید بپذیرد تا بتواند همچنان به حضورش در این تیم ادامه دهد.

این ادعا درست است و آاس نوشت که در مذاکره مستقیم دو هفته پیش مودریچ و فلورنتینو پرز، رئیس رئال با شنیدن این حرف مودریچ شگفت زده شد. پرز باور نمی‌کرد که مودریچ به او بگوید در قرارداد دستمزد را هرچقدر می‌خواهید بنویسید چون برایم مهم نیست. مودریچ تاکید داشت که می‌خواهد یک سال دیگر بازی کند و در رئال بازنشسته شود و اصلا مهم نیست چقدر دریافتی خواهد داشت.