تی وی تو
بازی زنده  پرتغال کرواسی

بازی زنده پرتغال کرواسی

پخش زنده بازی پرتغال و کرواسی امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های پرتغال و کرواسی بازی خواهند داشت. پرتغال مقابل کرواسی را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال پرتغال و کرواسی ۲۷ آبان ۱۳۹۹ در چارچوب هفته پایانی مسابقات لیگ ملت‌های اروپا تیم ملی فوتبال پرتغال
پرتغال
کرواسی

شنبه ۱۹ خرداد ۲۰:۱۵

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده بازی پرتغال و کرواسی امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های پرتغال و کرواسی بازی خواهند داشت. پرتغال مقابل کرواسی را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پرتغال و کرواسی

۲۷ آبان ۱۳۹۹

در چارچوب هفته پایانی مسابقات لیگ ملت‌های اروپا تیم ملی فوتبال پرتغال از گروه سوم در سطح A میهمان کرواسی بود و با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود را شکست داد.

روبن دیاس دفاع وسط تیم منچسترسیتی در پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی ۲ گل برای پرتغال زد و ژوآئو فلیکس دیگر گل شاگردان سانتوس را به ثمر رساند. کواچیچ هم هر ۲ گل کرواسی را زد. کریستیانو رونالدو نتوانست در این دیدار گلزنی کند.

پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی

کرواسیپرتغال
۴۰٪مالکیت۶۰٪
۳شوت در چارچوب۸
۳شوت خارج چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۱
۳۶۹تعداد پاس۵۵۱
۲۷۱تعداد پاس صحیح۴۶۲
۱۶سانتر۳۰
۴کرنر۱۲
۱۵خطا۱۰
۱آفساید۰
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی

پخش زنده بازی پرتغال و کرواسی

۱۵ شهریور ۹۹

شهر پورتو ی پرتغال ، در هفته ی اول جام ملت های اروپا شاهد رقابت بین تیم های پرتغال و کرواسی بود. در این رقابت جذاب که با درخشش کامل ستارگان میزبان همراه بود ، این تیم موفق شد مهمان خود را ۴-۱ شکست دهد.

در نیمه ی نخست این پرتغالی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار  داشتند و در نهایت با ضربه ی کانسلو در دقیقه ی ۴۱ به برتری ۱-۰ رسیدند و این نیمه را پیروز مندانه به رختکن بازگشتند. در نیمه ی دوم شدت حملات پرتغالی ها اجازه ای برای حمله به کرواسی نمی داد ژوتا  در دقیقه ی ۵۸ پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی و فلیکس در دقیقه ی ۷۰ هر کدام یک بار دیگر دروازه ی مهمان را باز کردند تا بازی با نتیجه ی ۳-۰ ادامه پیدا کند.

تنها بازیکنی که توانست یک بار از سد دفاعی مستحک پرتغال عبور کند و دروازه ی این تیم را در هم بکوبد کسی نبود جز پتکوویچ که در دقیقه ی اول وقت اضافه تک گل تیمش را به ثمر رساند.  پس از این ضربه سیلوا درست سه دقیقه ی بعد گل چهارم پرتغالی هارا وارد دروازه کرد تا این رقابت با نتیجه ی ۴-۱ به اتمام برسد.

پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی | تی وی تو

 

پرتغالکرواسی
۵۷%مالکیت۴۳%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۷
۵۸۸تعداد پاس۴۳۰
۵۲۲پاس صحیح۳۵۶
۱۴سانتر۲۱
۸کرنر۴
۱۱خطا۸
۲آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پرتغال و کرواسی

۱۵ شهریور ۹۷

 در یک بازی دوستانه بین المللی در سال ۲۰۱۸ تیم های پرتغال و کرواسی به دیدار هم رفتند.  هر دو تیم شروع بسیار خوبی در نیمه ی نخست داشتند. روند سریع بازی ، هیجان را بسیار بالا نگه می داشت.

در ابتدا پریشیچ  در دقیقه ی ۱۸ دروازه ی پرتغال را باز کرد . پرتغالی ها اما برای گل تساوی مجبور شدند تا دقیقه ی ۳۲ منتظر بمانند تا ضربه ی په په وارد دروازه ی کرواسی شود و بازی به تساوی ۱-۱ برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی بر خلاف ۴۵ دقیقه ی ابتدایی شاهد حمله های خوب و روند سریع بازی نبودیم . هر دو تیم در لاک دفاعی خود بودند و نتوانستند از موقعیت ها استفاده کنند. با پایان ۹۰ دقیقه ی بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی | تی وی تو

 

پرتغالکرواسی
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۹کرنر۴
۱۰ضربه ایستگاهی۹
۶خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی | تی وی تو

 

پخش بازی زنده پرتغال و کرواسی

۵ تیر ۹۵

در خلال مرحله ی یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ تیم های پرتغال و کرواسی با هم دیدار کردند . نیمه ی نخست این بازی ، خیلی آرام و بدون هیچ اتفاق خاصی با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی شاهد تلاش بیشتر پرتغالی ها برای مالکیت توپ و افزایش فشار بر دروازه ی حریف بودیم اما سد دفاعی مستحک کرواسی اجازه ی عبور توپ را با آن ها نمی داد. چندین موقعیت جذاب دیگر هم برای هر دو تیم به وجود آمد که متاسفانه ضربه ها راهی تیرک شد. سرانجام در دقیقه ی ۱۷ وقت اضافه ، کوارشما توانست ضربه ی محکم خود را وارد دروازه ی کرواسی کند و تیمش را به برتری ۱-۰ برساند.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی | تی وی تو

 

کرواسیپرتغال
۵۹%مالکیت۴۱%
۰شوت در چارچوب ۲
۱۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۰
۷۱۳تعداد پاس۴۹۸
۵۸۰پاس صحیح۳۷۱
۶کرنر۲
۲۷ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۲۸
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پرتغال کرواسی | تی وی تو
برچسب‌ها: