تی وی تو
فوتبال  پرتغال لوکزامبورگ زنده

فوتبال پرتغال لوکزامبورگ زنده

پرتغال
لوکزامبورگ

دوشنبه ۲۰ شهریور ۲۲:۱۵

پخش زنده یورو 2024

فوتبال زنده پرتغال و لوکزامبورگ . امروز دوشنبه ۲۰ شهریور و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های پرتغال و لوکزامبورگ بازی خواهند داشت. پرتغال مقابل لوکزامبورگ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پرتغال لوکزامبورگ

۶ فروردین ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته دوم انتخابی یورو، تیم های لوکزامبورگ و پرتغال با هم دیدار کردند. در نیمه نخست این دیدار، پرتغالی ها طوفانی ظاهر شدند و کار را برای لوکزامبورگ تمام کردند. رونالدو در دقیقه ۹ و ۳۲،فلیکس در دقیقه ۱۵ و سیلوا در دقیقه ۱۳ با ضربات خود دروازه حریف را در هم کوبیدند و پرتغال را با برتری ۴-۰ راهی رختکن کردند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پرتغال لوکزامبورگ نیز طوفان حملات پرتغال ادامه داشت و این تیم با حملات مونتیرو و لیائو به گل پنجم و ششم نیز دست یافت تا این دیدار با نتیجه ۶-۰ با پیروزی قاطعانه پرتغال به پایان برسد.

پخش زنده بازی پرتغال لوکزامبورگ

لوکزامبورگ پرتغال 
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۳۵۲تعداد پاس۵۹۹
۲۹۷پاس صحیح۵۴۶
۹سانتر۱۲
۴کرنر۲
۱۵خطا۱۰
۲آفساید۳
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی پرتغال لوکزامبورگ

پخش زنده بازی پرتغال لوکزامبورگ

۲۰ مهر ۱۴۰۰

تیم ملی پرتغال و تیم ملی لوکزامبورگ در ادامه بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه اروپا به مصاف هم رفتند که این بازی با درخشش و هتریک فوق‌العاده کریستیانو رونالدو، با نتیجه ۰-۵ به سود پرتغال به پایان رسید و این تیم سه امتیاز دیگر کسب کرد.

 رونالدو با هتریکی که برابر لوکزامبورگ انجام داد، با ده هتریک بیشترین هتریک را در رده ملی نیز به نام خودش ثبت کرد و رکورد دار شد.

دو گُل دیگر پرتغال را در پخش زنده بازی پرتغال لوکزامبورگ فرناندز و پالهینها به ثمر رساندند.

پخش زنده بازی پرتغال لوکزامبورگ

پرتغال لوکزامبورگ 
۵۵%مالکیت۴۵%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۶
۴۷۹تعداد پاس۳۹۴
۴۱۳پاس صحیح۳۳۲
۲۰سانتر۵
۱۷کرنر۱۲
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی پرتغال لوکزامبورگ

 

پخش آنلاین بازی پرتغال لوکزامبورگ

۱۰ فروردین ۱۴۰۰

تیم ملی پرتغال در هفته ی سوم رقابت های مقدماتی جام جهانی به مصاف تیم لوکزامبورگ رفت . پرتغالی ها در حالی موفق به شکست لوکزامبورگ شدند که ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند. در دقیقه ۳۰ بود جرسون رودریگز موفق شد دروازه آنتونی لوپس را باز کند و لوکزامبورگ را پیش بیندازد. اما در آخرین دقیقه از نیمه اول، دیگو ژوتا روی ارسال پدرو نتو، با ضربه سر کار را تمام کرد.

تنها ۶ دقیقه از نیمه دوم سپری شده بود که کریس رونالدو پرتغال را پیش انداخت. این بار ارسال کوتاه ژائو کانسلو مقابل دروازه به رونالدو رسید و هم با یک بغل پای ساده، حساب کار را ۲-۱ کرد.

بعد از اینکه در دقیقه ۷۷ یک گل دیگر رونالدو مردود اعلام شد، ژوائو پالینیا در دقیقه ۸۰، اختلاف را به دو گل افزایش داد. روی ضربه کرنر پدرو نتو بود که پالینیا با ضربه سر گل سوم را زد و در نهایت با اتمام  پخش زنده بازی پرتغال و لوکزامبورگ ، پرتغال با نتیجه ۳-۱ پیروز شد.

 

پخش زنده بازی پرتغال لوکزامبورگ

 

لوکزامبورگ پرتغال 
۴۳%مالکیت۵۷%
۱شوت در چارچوب ۱۱
۲شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۰
۴۰۸تعداد پاس۵۲۴
۳۲۷پاس صحیح۴۵۷
۱۳سانتر۲۷
۴کرنر۹
۹خطا۱۵
۲آفساید۵
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی پرتغال لوکزامبورگ

 

پخش بازی پرتغال مقابل لوکزامبورگ

۲۶ آبان ۱۳۹۸

تیم های پرتغال و لوکزامبورگ در دیدار رفت رقابت های انتخابی جام ملت ها ، با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست ، فرناندز با گل خود در دقیقه ی ۳۹ برتری ۱-۰ را برای تیمش رقم زد. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، تلاش های لوکزامبورگ برای کاهش اختلاف امتیاز به جایی نرسید . در دقیقه ی ۸۶ بود که رونالدو برای بار دوم دروازه ی حریف را باز کرد تا این دیدار با برتری ۲-۰ پرتغالی ها به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال لوکزامبورگ – تی وی تو

 

لوکزامبورگ پرتغال 
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۳۹۵تعداد پاس۶۴۶
۲۹۴پاس صحیح۵۳۸
۱۵سانتر۱۶
۴کرنر۵
۱۶خطا۹
۲آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پرتغال لوکزامبورگ – تی وی تو

 

پخش بازی پرتغال لوکزامبورگ

۱۹ مهر ۱۳۹۸

تیم های پرتغال و لوکزامبورگ در  هفته ی هفتم رقابت های انتخابی جام ملت ها ، با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل سیلوا در دقیقه ی ۱۶ با برتری ۱-۰ به پایان رسید . در ۴۵ دقیقه ی دوم ، پرتغالی ها با افزایش حملات خود اجازه ی پیشروی به لوکزامبورگ را ندادند . رونالدو در دقیقه ی بازی پرتغال و لوکزامبورگ زنده ۶۵ و گدس در دقیقه ی ۸۹ دو بازیکنی بودند که موفق شدند با استفاده از فرصت های طلایی پیش آمده دو بار دیگر دروازه ی حریف را در هم بکوبند تا برتری ۳-۰ را برای تیمشان رقم زنند.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال لوکزامبورگ – تی وی تو

 

پرتغال لوکزامبورگ 
۶۱%مالکیت۳۹%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۷
۶۹۸تعداد پاس۴۴۲
۶۲۸پاس صحیح۳۵۹
۱۴سانتر۷
۶کرنر۱
۸خطا۸
۰آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پرتغال لوکزامبورگ – تی وی تو

برچسب‌ها: