تی وی تو
پرتغال
صربستان

یکشنبه ۲۳ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی پرتغال صربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرتغال صربستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرتغال صربستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده مقدماتی جام جهانی اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرتغال – صربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرتغال صربستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پرتغال صربستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرتغال صربستان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرتغال صربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرتغال صربستان ۸ فروردین ۱۴۰۰

صربستان و پرتغال در دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. ژوتا در دقیقه ی ۱۱ و ۳۶ برای پرتغالی ها دبل کرد و تکلیف این تیم را در نیمه ی نخست مشخص نمود. در نیمه ی دوم صرب ها پیش کشیدند و در دقیقه ی ۴۶ با ضربه ی میترویچ و در دقیقه ی ۶۰ با ضربه ی کوستیچ موفق  شدند گل های خورده را جبران کنند اما با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی پرتغال صربستان میلنکوویچ با کارت قرمز اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره به این دیدار پایان دهد.

کریستیانو رونالدو در آخرین ثانیه های بازی می توانست عملکرد نه چندان دلچسب خود را فراموش کند اما کمک داور گل او را ندید تا کاپیتان پرتغال، بازی را رها کرده و با عصبانیت از زمین خارج شود.

 

پخش زنده بازی پرتغال صربستان

 

صربستان پرتغال 
۴۴%مالکیت۵۶%
۵شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۳۸۷تعداد پاس۵۰۹
۲۹۲پاس صحیح۴۱۷
۲۳سانتر۱۲
۵کرنر۴
۱۶خطا۱۲
۲آفساید۵
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی پرتغال صربستان

 

پخش زنده بازی پرتغال صربستان – ۱۶ شهریور ۹۸

در ادامه رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ ، تیم ملی صربستان در ورزشگاه ستاره سرخ شهر بلگراد میزبان تیم ملی پرتغال بود و در نهایت با نتیجه ۴-۲ مغلوب سلسائوی اروپا شد.بازی دو تیم همانطور که انتظار می‌رفت یک بازی فیزیکی و پربرخورد بود و مدافعین در دقایق ابتدایی نیمه اول اجازه عبور به مهاجمان حریف نمی‌دادند. رونالدو و یاران در طول نیمه اول چندین بار موقعیت گلزنی داشتند و پرتغال در دقیقه ۴۲ مزد برتری خود را گرفت. ارسال بازیکنان پرتغال با واکنش ناقص سنگربان صربستان روبرو شد و ویلیام کاروالیو از این فرصت استفاده کرد و گل اول میهمان را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری شاگردان سانتوس به پایان برسد.در اوایل نیمه اول چیزی نمانده بود که برتری پرتغال دو برابر شود اما ضربه آزاد رونالدو با اختلافی اندک به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۸ پرتغال به گل دوم رسید. پاس برونو فرناندز با ضربه گونسالو گوئدس بدل به گل دوم مهمان شد تا خیال سانتوس تا حدی آسوده‌تر شود. اما این برتری دو گله چندان طول نکشید و ۱۰ دقیقه بعد صربستان با گل نیکولا میلنکوویچ اختلاف را به حداقل رساند تا میزبان به بازگشت امیدوار شود.اما رویای صرب‌ها به حقیقت نپیوست و کریستیانو رونالدو سرانجام روی پاس زیبای برناردو سیلوا در دقیقه ۸۰، زننده گل سوم تیمش لقب گرفت تا بازگشتش به تیم ملی باشکوه‌تر از قبل شود. اما این پایان کار نبود و صربستان در دقیقه ۸۵ دوباره توسط الکساندر میتروویچ به گل رسید و اما باز هم طولی نکشید که این بار برناردو سیلوا، ستاره منچسترسیتی، در نقش گل‌زن ظاهر شد و پاس عالی گره‌رو را به گل چهارم پرتغال تبدیل کرد تا باز هم امیدهای میزبان نقش بر آب شود.تلاش‌های دو تیم در ادامه نتیجه‌ای نداشت و پرتغال در شب بازگشت و گلزنی رونالدو، صربستان را در شهر بلگراد، ۴-۲ شکست داد و با ۵ امتیاز از ۳ بازی، به رده دوم گروه صعود کرد. در این گروه اوکراین با ۱۳ امتیاز از ۵ بازی صدرنشین است.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال صربستان ‌ – تی وی تو

 

صربستان پرتغال 
۴۴%مالکیت۵۶%
۶شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۴
۴۴۸تعداد پاس۵۸۷
۳۷۷پاس صحیح۵۱۱
۱۹سانتر۱۰
۳کرنر۲
۱۲خطا۱۷
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پرتغال صربستان ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پرتغال صربستان – ۶ فروردین ۹۸

در چارچوب دیدار های رفت انتخابی جام ملت های اروپا ، تیم های پرتغال و صربستان با هم دیدار کردند. تادیچ در دقیقه ی ۷ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل اول این دیدار بدل کرد اما در اواخر نیمه ی نخست بود که پریرا موفق شد قفل دروازه ی مهمانان صرب خود را باز کند تا اجازه نهد آن ها با برتری ۱-۰ به رختکن بروند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، میزان خشونت بین بازیکنان بالا رفت و همین موجب شد تا آن ها چندین فرصت مناسب پیش آمده را از دست بدهند تا در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال صربستان ‌ – تی وی تو

 

پرتغال صربستان 
۶۹%مالکیت۳۱%
۶شوت در چارچوب ۳
۱۲شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۶۴۰تعداد پاس۲۸۱
۵۵۲پاس صحیح۱۸۹
۷سانتر۲
۶کرنر۴
۱۳ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۵
۰آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پرتغال صربستان ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی پرتغال صربستان – ۱۹ مهر ۹۴

تیم های صربستان و پرتغال برای رقابت های انتخابی جام ملت ها به مصاف هم رفتند . نانی در دقیقه ی ۵ این دیدار ، برای اولین بار دروازه ی میزبان را باز کرد و پرتغال را به برتری ۱-۰ رساند. در نیمه ی دوم ، صرب ها موفق شدند با ضربه ی توژیک این اختلاف را به تساوی ۱-۱ بدل کنند اما پرتغالی ها که خیال کوتاه آمدن نداشتند ، در دقیقه ی ۷۸ با ضربه ی موتینیو ، نتیجه را به ۲-۱ بدل کردند. اخراج ماتیچ در دقیقه ی ۸۱ توان صرب ها برای جبران این گل را کم کرد و اخراج کلاروف در دقایق اضافه ، موجب شد تا پرتغالی ها این دیدار را با برتری ۲-۱ به پایان ببرند.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال صربستان ‌ – تی وی تو

 

صربستان پرتغال 
۵۱%مالکیت۴۹%
۶شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۴کرنر۰
۱۵ضربه ایستگاهی۷
۱۵خطا۱۵
۲آفساید۰
۳کارت زرد۵
۲کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال پرتغال صربستان ‌ – تی وی تو