تی وی تو
بازی زنده  پرتغال جمهوری چک

بازی زنده پرتغال جمهوری چک

پخش زنده بازی پرتغال و جمهوری چک امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های پرتغال و جمهوری چک بازی خواهند داشت. پرتغال مقابل جمهوری چک را آنلاین تماشا کنید. به صورت زنده بازی پرتغال و جمهوری چک را به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز
پرتغال
جمهوری چک

سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده بازی پرتغال و جمهوری چک امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های پرتغال و جمهوری چک بازی خواهند داشت. پرتغال مقابل جمهوری چک را آنلاین تماشا کنید.

به صورت زنده بازی پرتغال و جمهوری چک را به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی پرتغال و جمهوری چک، برای کسانی‌که فرصت تماشای زنده بازی را نداشتند این امکان شده که فوتبال زنده پرتغال و جمهوری چک را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پرتغال و جمهوری چک

۲ مهر ۱۴۰۱

تیم ملی پرتغال و جمهوری چک در هفته پنجم رقابت های یورو کاپ در مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با پیروزی ۴-۰ پرتغال به پایان رسید.

از همان نیمه نخست پرتغالی ها بازی را در دست گرفتند و با افزایش لحظه به لحظه فشار بر دروازه چک موفق شدند با کمک دالو و فرناندز با برتری ۲-۰ راهی رختکن شوند.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال پرتغال جمهوری چک چک چندین فرصت طلایی را برای جبران گل های خورده از دست داد و از آن سو با غفلت بازیکنان این تیم از ضد حمله های پرتغال، بازیکنانی چون دالو و ژوتا برای بار سوم و چهارم دروازه این تیم را در هم کوبیدند تا حساب کار ۴-۰ شود.

پخش زنده فوتبال پرتغال جمهوری چک

جمهوری چکپرتغال 
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۴۵۳تعداد پاس۵۸۵
۳۶۲پاس صحیح۵۰۹
۲۱سانتر۲۰
۶کرنر۵
۲خطا۷
۲آفساید۰

پخش زنده فوتبال پرتغال جمهوری چک

پخش زنده بازی پرتغال و جمهوری چک

پرتغال و جمهوری چک در هفته سوم لیگ ملت های اروپا از ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند.در این بازی ژائو کانسلو ۳۳ و گوئدس ۳۸ گلزنی کردند. هر ۲ پاس گل را برناردو سیلوا داد تا به یکی از بازیکنان برتر زمین نام گیرد.

رونالدو ۹۰ دقیقه پخش زنده بازی پرتغال و جمهوری چک در زمین بود ولی نتوانست برای کشورش دوباره گلزنی کند.

در جدول این گروه، پرتغال با ۷ امتیاز صدرنشین است و تیم های اسپانیا ۵ ، چک ۴ و سوئیس صفر امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

پخش زنده بازی پرتغال و جمهوری چک

 

پرتغال جمهوری چک 
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۳
۷۰۳تعداد پاس۴۰۶
۶۲۵پاس صحیح۳۳۱
۱۸سانتر۸
۸کرنر۴
۱۹خطا۱۰
۰آفساید۲
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی پرتغال و جمهوری چک

 

پخش زنده دیدار پرتغال جمهوری چک

در جریان بازی های مرحله ی یک چهارم نهایی یورو کاپ ، تیم ملی پرتغال مقابل جمهوری چک صف آرایی کرد.

جمهوری چک با یک شکست برابر آلمان و برد برابر ایتالیا و تساوی برابر روسیه به‌عنوان تیم دوم از گروه C مسابقات بالا آمده بود و در طرف مقابل پرتغال با ۲ برد برابر ترکیه و کرواسی و تساوی برابر دانمارک به‌عنوان تیم اول گروه D به دور یک‌چهارم نهایی صعود کرده بود.

نقطه عطف پخش زنده فوتبال پرتغال جمهوری چک گل زیبای کارل پوبورسکی در دقیقه ۵۳ بود و به این ترتیب پرتغال به برتری ۱-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی پرتغال جمهوری چک

 

جمهوری چکپرتغال 
۴۴%مالکیت۵۶%
۰شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۱۵
۴مهار دروازه بان۰
۶کرنر۱۱
۱۳خطا۷
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی پرتغال جمهوری چک