تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

فوتبال زنده پرتغال بلژیک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت آنلاین پخش زنده بازی بلژیک پرتغال را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرتغال بلژیک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی پرتغال بلژیک

اگر برای دیدن پخش بازی پرتغال و بلژیک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرتغال بلژیک را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرتغال بلژیک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرتغال بلژیک را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پرتغال بلژیک

دو تیم بزرگ بلژیک و پرتغال در یک بازی دوستانه ی بین المللی ، در بروکسل به مصاف هم رفتند تا پیش از جام جهانی میزان آمادگی خود را محک بزند. پرتغال بدون کاپیتان نام آشنای خود کریستیانو رونالدو پا به این میدان گذاشته بود اما بلژیک با تمامی ستارگان خود میزبان این دیدار بود.

شیاطین سرخ اروپا که در ۶ بازی گذشته خود بدون شکست بوده است این بازی را با تمام قوا به میدان آمدند تا برای رقبای خود خط و نشان بکشند اما پرتغالی فرناندو سانتوس که قهرمانی اروپا را یدک می کشد کامل منسجم نشان دادند و اجازه خودنمایی به بلژیکی ها نداند. بازی کاملا برابر و پایا پای دنبال می شد و هر دو تیم موقعیت های زیدانی در نیمه اول داشتند که با درخشش دروازه بانان هر دو تیم راه به جایی نبرد. نیمه اول ۹ به ۴ در موقعیت خطرناک به سود پرتغال بود اما با نتیجه ۰-۰ بازی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پرتغال بلژیک – تی وی تو

 

بلژیک پرتغال 
۵۰%مالکیت۵۰%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۶کرنر۲
۱۵ضربه ایستگاهی۱۴
۱۳خطا۱۱
۱آفساید۴
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پرتغال بلژیک – تی وی تو