تی وی تو
پرتغال
انگلیس

یکشنبه ۸ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده قهرمانی زیر 21 سال اروپا

پخش زنده بازی پرتغال انگلیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرتغال انگلیس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرتغال انگلیس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پرتغال – انگلیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرتغال انگلیس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پرتغال انگلیس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرتغال انگلیس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرتغال انگلیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پرتغال انگلیس – ۲۸ خرداد ۹۴

در ادامه ی بازی های قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا ، تیم ملی پرتغال و انگلیس با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما ضمن افزایش سرعت بازی ، خشونت نیز بالاتر رفت  در دقیقه ی ۵۷ ضربه ی ماریو بود که قفل دروازه ی انگلیسی ها را شکست و پس از آن تمام تلاش های بازیکنان انگلیسی برای جبران این اختلاف امتیاز ، راه به جایی نبرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ پرتغالی ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال انگلیس – تی وی تو

 

انگلیس پرتغال 
۴۵%مالکیت۵۵%
۶شوت در چارچوب ۶
۱۱شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۶
۶کرنر۷
۱۰ضربه ایستگاهی۲۲
۱۷خطا۹
۵آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پرتغال انگلیس – تی وی تو