تی وی تو
فوتبال  رئال مادرید ختافه زنده

فوتبال رئال مادرید ختافه زنده

رئال مادرید
ختافه

پنجشنبه ۱۲ بهمن ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه امروز پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های رئال مادرید و ختافه بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل ختافه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و چهارم لالیگا، تیم های رئال‌مادرید و ختافه با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی، آسنسیو دروازه ختافه را باز کرد تا رئال با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه

رئال‌مادرید ختافه 
۷۷%مالکیت۲۳%
۳شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۸۳۸تعداد پاس۲۵۴
۷۷۳پاس صحیح۱۷۴
۹سانتر۱۱
۱کرنر۳
۵خطا۲۳
۴آفساید۵
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه

پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه

۱۶ مهر ۱۴۰۱

از هفته هشتم رقابت های لالیگای اسپانیا، رئال مادرید میهمان ختافه بود. در همان آغاز بازی، ادر میلیتائو موفق شد از روی یک کرنر با ضربه سر رئال مادرید را به گل برساند. در ادامه هر دو تیم شانس هایی برای گلزنی داشتند اما از آن استفاده نکردند. در نیمه دوم گل رودریگو توسط VAR به دلیل آفساید مردود شد و در نهایت تک گل میلیتائو برای پیروزی کافی بود.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه رئال مادرید با این نتیجه ۲۲ امتیازی و صدرنشین شد اما بارسلونا هنوز ۱ بازی کمتر انجام داده و ۱۹ امتیازی است.

پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه

ختافه رئال مادرید
۳۴%مالکیت۶۶%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۲
۳۸۱تعداد پاس۷۴۰
۲۸۴پاس صحیح۶۶۶
۱۲سانتر۱۱
۴کرنر۴
۱۰خطا۵
۱آفساید۲

پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه

 

پخش آنلاین فوتبال رئال مادرید و ختافه

۱۲ دی ۱۴۰۰

رئال مادرید در هفته نوزدهم خارج از خانه ختافه صدرنشین رقابت های لالیگا بود که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.

برخلاف انتظار، این ختافه بود که شروع بهتری داشت و در دقیقه نهم روی یک اشتباه عجیب و نابخشودنی ادر میلیتائو اونال را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز گلزنی کرد تا نتیجه ۱-۱- شود. ۰٫

در دقیقه ۱۷ پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه لوکا مودریچ می توانست گل تساوی رئال مادرید را به ثمر برساند اما ضربه ستاره کروات با بدشانسی به دروازه ختافه برخورد کرد و به بیرون رفت.

در نیمه اول رئال مادرید صاحب توپ و میدان شد و موقعیت های متعددی روی دروازه ختافه ایجاد کرد اما تا پایان ۴۵ دقیقه اول نتوانست با همان نتیجه ۱-۰ به سود میزبان گلی به ثمر برساند.

در دقیقه ۹۰ ایسکو که تازه وارد زمین شده بود می توانست گل تساوی رئال مادرید را به ثمر برساند اما ضربه سر این بازیکن همچنان توسط دروازه بان ختافه مهار شد تا رئال مادرید شکست تلخ دیگری را متحمل شود.

پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه

 

ختافه رئال مادرید
۲۷%مالکیت۷۳%
۳شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۲۶۲تعداد پاس۷۲۴
۱۸۲پاس صحیح۶۳۲
۸سانتر۱۸
۲کرنر۹
۲۰خطا۸
۰آفساید۶
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه

 

دیدار زنده فوتبال رئال مادرید مقابل ختافه

۲۹ فروردین ۱۴۰۰

از هفته سی و چهارم رقابت های لالیگای اسپانیا، دو تیم ختافه و رئال مادرید به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.در این بازی رئال مادرید در نیمه اول یک گل به ثمر رساند که البته با VAR مشخص شد که آفساید است. به نظر می‌رسد تنور رقابت بر سر صدر جدول در لالیگا همچنان داغ است و رئال و بارسا و اتلتیکو سه شانس اصلی هستند.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه باید اضافه کرد که اکنون اتلتیکو مادرید فاصله‌ای سه امتیازی با رئال مادرید پیدا کرد و بارسا هم با وجود شکست در ال کلاسیکو اما این فرصت را دارد که به مقام دوم جدول بیاید و کار برای شاگردان زیدان سخت شود.

رئال مادرید سه بازی سخت مقابل لیورپول و بارسلونا داشت و شاگردان زیدان به شدت خسته شده بودند. افزون بر این هم رئال مادرید دچار مصدومیت های زیادی شده است که این نکته هم در بازی رئال مادرید بسیار تاثیر گذار بود و تقریبا ترکیب دوم رئال مادرید به میدان رفته بود.

باید دید که زیدان چه فکری به حال تیمش می‌کند چرا که با ادامه‌ی این وضعیت، رئال مادرید نمی‌تواند در لالیگا قهرمان شود و اکنون دیگر جایی برای از دست دادن امتیاز ندارد و محکوم به پیروزی در تمامی بازی های باقی مانده است.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید ختافه

 

ختافه رئال مادرید
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۶
۳۵۷تعداد پاس۵۲۷
۲۶۲پاس صحیح۴۳۹
۳۳سانتر۱۷
۶کرنر۶
۱۷خطا۸
۱آفساید۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید ختافه

 

پخش آنلاین بازی رئال مادرید و ختافه

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

رئال مادرید در بازی معوقه مقابل ختافه از هفته اول لالیگا در حالی که به خاطر کمبود بازیکن و مصدومیت ها و محرومیت ها مجبور شده بود که از برخی بازیکنان آکادمی خود استفاده کند به لطف دو گل دو بازیکن فرانسوی در نیمه دوم پخش زنده بازی رئال مادرید و ختافه توانست سه امتیاز ارزشمند را کسب کند و حالا با دو بازی بیشتر از اتلتیکوی صدرنشین، پنج امتیاز تا بالای جدول فاصله دارد و اگر تیم سیمئونه لغزش داشته باشد ممکن است که صدرنشینی مقتدرانه خود را از دست بدهد. بنزما باز هم گره‌گشای کار رئالی‌ها بود و دقیقه ۶۰ گل اول را زد.

گل دوم را هم مندی در دقیقه ۶۶ وارد دروازه مهمان کرد.رئال‌مادرید با این برد ۴۶ امتیازی شد و در رده دوم بالاتر از بارسلونا جای گرفت. ختافه ۲۴ امتیازی هم تیم سیزدهم جدول است.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه – تی وی تو

 

رئال مادریدختافه 
۶۸%مالکیت۳۲%
۴شوت در چارچوب ۰
۷شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۶۳۸تعداد پاس۲۹۶
۵۴۶پاس صحیح۱۹۴
۲۰سانتر۱۲
۸کرنر۱
۸خطا۱۶
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ختافه

۲۵ شهریور ۱۳۹۹

رئال در دیداری دوستانه و در ورزشگاه آلفردو دی استفانو به مصاف ختافه رفت و در نهایت به برتری پرگل ۶-۰ دست یافت. ۴ گل را کریم بنزما به ثمر رساند و سرخیو راموس و آریباس بازیکن تیم جوانان رئال هم گل های دیگر را وارد دروازه کردند. هر شش گل نیز در نیمه اول به ثمر رسید.نکته جالب در مورد این بازی، عدم پوشش تلویزیونی و حتی خبری بازی بود. با تصمیم باشگاه رئال مادرید، هیچ خبرنگار و عکاسی از رسانه ها اجازه حضور در ورزشگاه را نداشت و تنها تیم رسانه ای رئال در ورزشگاه حاضر بود.

بازی برای رئالی ها تمرینی بود ولی ختافه در توئیتر حتی ترکیب ۱۱ نفره خود را نیز اعلام کرد. ترکیبی متفاوت و جوان از سوی سرمربی این تیم که نشان می داد بازی در سطحی جدی برگزار نمی شود.ختافه جمعه اولین بازی فصل خود را برابر اوساسونا انجام می دهد و رئال هم یکشنبه در زمین سوسیداد به میدان می رود. پیش از این، بازی دوستانه رئال برابر رایووایکانو به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان رایو به کرونا لغو شده بود.

پخش بازی رئال مادرید و ختافه زنده

۱۳ تیر ۱۳۹۹

دیدار تیم های رئال مادرید و ختافه از رقابت های لالیگا با برتری ۱ بر ۰ رئال مادرید خاتمه یافت.دقیقه ‘۹ ارسال خطرناک بازیکنان ختافه با برخورد به یکی از بازیکنان داخل محوطه به سمت گوشه دروازه کمانه کرد که کورتوا با واکنشی عالی توپ را راهی کرنر کرد. بعد از دقایقی که ختافه به شدت پرسینگ را اعمال کرده بود، در دقیقه ’۲۳ روی ارسال زمینی مندی از سمت چپ، وینیسیوس از حوالی نقطه پنالتی به توپ ضربه زد که با واکنش عالی سوریا این موقعیت دفع شد.در دقیقه ’۳۳ ادر میلیتائو جای واران را گرفت که ظاهراً دچار مصدومیت شده است.

دقیقه ’۳۶ روی ضدحمله ای سریع، راموس پیش تاخته توپ را از پشت محوطه ارسال کرد اما ضربه پای چپ ایسکو با واکنش خوب سوریا راهی کرنر شد. در نهایت نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دقیقه ’۵۸ پخش زنده فوتبال رئال مادرید و ختافه پاس ایسکو به مودریچ پشت محوطه، با شلیک زمینی و محکم هافبک کروات همراه شد که توپ با برخورد به مدافع حریف تغییر مسیر جزئی داد و خطرناک از کنار دروازه به کرنر رفت؛ لحظه ای بعد در طرف مقابل روی اشتباه و تعلل مندی، ضربه خطرناک ماتا روی سقف دروازه کورتوا فرود آمد.دقیقه ’۶۳ زیدان که از وضعیت بازی تیمش ناراضی بود دست به سه تعویض همزمان زد؛ والورده، آسنسیو و رودریگو به جای مودریچ، ایسکو و وینیسیوس به بازی آمدند.

در دقیقه ’۷۸ نفوذ عالی دنی کارواخال به داخل محوطه و سر توپی که زد، با خطای بازیکن ختافه سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد در دقیقه ’۷۹ سرخیو راموس پشت ضربه پنالتی ایستاد و دروازه ختافه را بالاخره باز کرد تا باز هم ناجی تیمش شود و حالا اختلاف امتیاز در صدر جدول به ۴ امتیاز رسید. در دقیقه ‘۱+۹۰ پخش زنده رئال مادرید و ختافه هم ماریانو به جای بنزما وارد میدان شد تا ۳ دقیقه باقی مانده از بازی را برای حفظ نتیجه به تیمش کمک کند. در نهایت بازی با پیروزی شاگردان زیدان به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه – تی وی تو

 

رئال مادریدختافه
۶۷%مالکیت۳۳%
۴شوت در چارچوب۳
۲شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۵۷۹تعداد پاس۲۶۲
۴۹۰پاس صحیح۱۶۱
۱۸سانتر۲۶
۶کرنر۵
۱۵خطا۲۲
۴آفساید۰
۵کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه – تی وی تو

پخش فوتبال زنده رئال مادرید و ختافه

از هفته نوزدهم رقابت های لالیگا، رئال مادرید موفق شد با نتیجه ۳-۰ در زمین ختافه، تیم ششم جدول به پیروزی دست یابد.دقیقه ’۲۴ آرامباری داخل قوس محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه والی محکم و خطرناک دروازه رئال مادرید را هدف گرفت اما کورتوا با واکنشی عالی این توپ را دور کرد تا اولین موقعیت جدی مسابقه برای میزبان خلق شود. در دقیقه ’۳۴ بالاخره در حالیکه بازی چندان موقعیتی نداشت و کسل کننده دنبال می شد، روی ارسال پای راست مندی از سمت چپ و نبرد هوایی واران با سوریا، در آخرین لحظه توپ به بازوی دروازه بان برخورد کرد و وارد دروازه شد تا گل به خودی ثبت شود.

دقیقه ’۴۱ روی پاس بلند واران، بنزما داخل محوطه ختافه صاحب توپ شد و با چرخشی خوب ضربه اش را زد که سوریا با واکنش خود تن به کرنر داد. بازی سرعت خوبی گرفته بود و در دقیقه ’۴۳ شلیک محکم فجر از گوشه محوطه را کورتوا به کرنر فرستاد. دقیقه ‘۱+۴۵ باز هم کورتوا با یک واکنش استادانه ضربه سر بازیکن ختافه را دفع کرد تا ستاره میدان در نیمه اول باشد. در نهایت این نیمه با برتری ۱-۰ میهمان به پایان رسید. بالاخره رئال مادرید گل دوم را توسط واران به ثمر رساند؛ ارسال ضربه ایستگاهی از سوی کروس در دقیقه ’۵۲ پخش زنده فوتبال رئال مادرید و ختافه با ضربه سر مدافع فرانسوی وارد دروازه شد و VAR هم آن را تایید کرد. در دقیقه ’۷۰ وینیسیوس و والورده جای ایسکو و کروس را گرفتند.

دقیقه ’۸۱ هم بنزما چای خود را به یوویچ داد. در دقیقه ’۸۹ وینیسیوس در زاویه ای نسبتاً بسته در داخل محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه چیپ پای چپ او به دیوار کناری دروازه برخورد کرد. در دقیقه ‘۲+۹۰ هم بیل در موقعیت تک به تک قرار گرفت و سعی کرد دروازه بان را جا بگذارد اما در آخرین لحظه ضربه اش توسط سوریا مهار شد.

دقیقه ‘۶+۹۰ روی یک ضد حمله برق آسا رئال مادرید تیر خلاص را به ختافه زد؛ فرار والورده روی پاس بیل، هافبک اروگوئه ای را در موقعیت تک به تک قرار داد اما او هم توپ را به مودریچ پاس داد تا او دروازه خالی را باز کند. به این ترتیب در پایان فوتبال زنده رئال مادرید و ختافه  تیبو کورتوا یک کلین شیت با ارزش دیگر ثبت کرد و رئال مادرید هم با ۴۰ امتیاز موقتاً به صدر جدول لالیگا صعود کرد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه – تی وی تو

 

ختافهرئال مادرید
۴۴%مالکیت۵۶%
۴شوت در چارچوب۸
۶شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۴
۳۲۹تعداد پاس۴۴۰
۲۱۲پاس صحیح۳۲۲
۳۲سانتر۹
۷کرنر۴
۲۰خطا۱۴
۵آفساید۴
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید‌ ختافه – تی وی تو

برچسب‌ها:, , , , ,