تی وی تو
یوونتوس
ناپولی

پنجشنبه ۱۶ دی ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده یوونتوس و ناپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس ناپولی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال یوونتوس ناپولی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس ناپولی را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس ناپولی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس ناپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی

هفته سوم رقابت های سری A با برگزاری دو دیدار ادامه یافت که در یکی از دیدارها ناپولی در خانه ۲ بر یک یوونتوس را از پیش رو برداشت. ابتدا آلوارو موراتا توانست یووه را پیش بیندازد ولی متئو پولیتانو بازی را به تساوی کشاند اما این پایان کار نبود و کالیدو کولیبالی در دقیقه ۸۵ گل دوم و پیروزی بخش تیمش را نیز به ثمر رساند تا ۳ امتیاز این دیدار برای تیم اسپالتی واریز شود.

در پایان پخش زنده بازی یوونتوس و ناپولی یوونتوس با ۱ امتیاز از ۳ بازی فعلا در رده ۱۶ جدول رده بندی است و ممکن است در ادامه با بازیهای فردا حتی به رده های پایین تر جدول رده بندی هم سقوط کند.

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی

 

ناپولی یوونتوس 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۶۲۷تعداد پاس۳۱۲
۵۷۲پاس صحیح۲۵۴
۲۸سانتر۶
۱۳کرنر۱
۱۴خطا۱۶
۱آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی

 

پخش زنده بازی یوونتوس و ناپولی

هفته سوم سری آ ایتالیا، ناپولی موفق نشد به تورین سفر کند و محدودیت‌های کرونایی باعث شد ۳ بر صفر بازنده شوند. با این حال تجدید نظر حکم به برگزاری مسابقه داد، ولی مسابقه برگزار شده را هم به یوونتوس ۲ بر یک باختند.

یوونتوس که نیاز شدید به پیروزی در این دیدار داشت، بازی را بسیار خوب آغاز کرد و خیلی زود و در دقیقه ۱۲ با کریستیانو رونالدو به گُل رسید.این تیم با همین تنها گُل فوق ستاره پرتغالی در نیمه نخست به برتری رسید و با پیروزی راهی رختکن شد.

یوونتوس در نیمه دوم اختلاف را دو برابر کرد و در دقیقه ۷۹ با پائولو دیبالا به گُل دوم دست یافت و خیال هواداران این تیم بابت پیروزی راحت شد.در حالی که چند دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود، ناپولی صاحب پنالتی شد و اینسینیه موفق شد با گُل کردن پنالتی نتیجه را ۱-۲ سازد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

 

یوونتوس ناپولی 
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۵۱۵تعداد پاس۵۷۹
۴۵۳پاس صحیح۵۱۲
۱۱سانتر۱۹
۲کرنر۶
۱۷خطا۱۲
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس ناپولی

در هفته بیست و دوم سری‌آ ایتالیا، ناپولی در ورزشگاه دیگو مارادونا شهر ناپل پذیرای یوونتوس بود و به برتری یک بر صفر رسید. یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و با ضربه کریستیانو رونالدو از فاصله ای قابل توجه می توانست به گل اول دست یابد، اما مرت عکس العمل خوبی نشان داد. در دقیقه ۱۳ این فدریکو برناردسکی بود که درون محوطه ناپولی صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه او دقیق نبود و به سمت آسمان رفت.

اما در اواسط نیمه اول پخش زنده یوونتوس و ناپولی و با خطای هند جورجیو کیه لینی بود که ناپولی صاحب یک ضربه پنالتی شد. لورنزو اینسینیه این موقعیت را تبدیل به گل کرد و ناپولی از یوونتوس با یک گل پیش افتاد. در دقیقه ۴۳ فدریکو کیه زا با حرکت از جناح چپ به داخل می توانست گل تساوی یوونتوس را به ثمر برساند، اما ضربه او به بیرون رفت تا نیمه نخست با برتری ۰-۱ ناپولی تمام شود.یوونتوس در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم و با حرکت کریستیانو رونالدو از سمت راست صاحب موقعیت شد.

اما ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.دقایقی بعد و روی ارسال یک کرنر بود که رونالدو با پروازی بلند می توانست دروازه ناپولی را باز کند، اما مرت باز هم با عکس العملی تماشایی دروازه تیمش را نجات داد. در دقیقه ۵۸ فدریکو کیه زا در گوشه محوطه صاحب موقعیت شده و می توانست دروازه ناپولی را باز کند، اما ضربه او راهی به دروازه حریف نیافت.

فشار یوونتوس ادامه یافت و در دقیقه ۷۴ رونالدو باز هم در مقابل دروازه ناپولی این شانس را داشت که گل تساوی را به ثمر برساند، اما مرت این بار با پای خود توپ را دفع کرد.در دقیقه ۸۴ فدریکو کیه زا از گوشه سمت چپ فرصت داشت دروازه ناپولی را باز کند، اما ضربه او نیز با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد موراتا در دهانه دروازه موقعیت زدن گل تساوی را داشت، اما مرت با پا ضربه این بازیکن را دفع کرد. در ادامه حملات یوونتوس نتیجه ای در پی نداشت و در نهایت ناپولی با یک گل این تیم را شکست داد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

ناپولی یوونتوس 
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۱۳
۶مهار دروازه بان۱
۳۶۸تعداد پاس۵۹۹
۲۸۵پاس صحیح۵۳۱
۱۰سانتر۳۲
۳کرنر۹
۹خطا۱۸
۱آفساید۶
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

پخش آنلاین فوتبال یوونتوس و ناپولی

یوونتوس و ناپولی در دیدار سوپرجام ایتالیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر صفر بانوی پیر به پایان رسید. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه این بازیکنان یوونتوس بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در دقیقه ۲۳، روی حرکت خوب لورنزو اینسینیه، ناپولی ها صاحب موقعیت شدند اما پتانیا نتوانست از این فرصت استفاده کند و دروازه یووه باز نشد.

دو دقیقه بعد رونالدو بود که می توانست روی دروازه ناپولی خطرساز شود اما حضور به موقع کولیبالی، این فرصت را از ستاره پرتغالی یووه گرفت.در دقیقه ۲۹، این بار روی ارسال خطرناک دِمِه، پتانیا با یک ضربه سر قدرتمندانه می توانست دروازه را باز کند اما شزنی با یک واکنش تماشایی توپ را دفع کرد.در دقایق پایانی نیمه اول، یوونتوسی ها بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند اما در نهایت این نیمه بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.

نیمه دوم پخش  زنده یوونتوس و ناپولی را یوونتوس بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، برناردسکی که در ابتدای نیمه دوم جانشین فدریکو کیه‌زا شده بود، روی دروازه حریف خطرساز شد اما این موقعیت هم قفل دروازه ناپولی را باز نکرد.در دقیقه ۵۶، روی تعلل مانولاس و اوسپینا، رونالدو صاحب موقعیت شد اما ضربه نوک پای او از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات یووه ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه ۶۴ پخش زنده فوتبال یوونتوس و ناپولی، رونالدو گل اول بازی را به ثمر رساند. روی ضربه کرنر برناردسکی بود که توپ بعد از برخورد به تیمو باکایوکو مقابل رونالدو قرار گرفت و او هم با یک ضربه دیدنی، توپ را به سقف دروازه اوسپینا کوبید.بعد از این گل بازیکنان ناپولی پیش کشیدند و در مقابل یوونتوسی ها به دنبال استفاده از ضد حملات بودند. بازی این روال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۸ ناپولی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

خطای وستون مک کنی روی دریس مرتنز در محوطه جریمه یووه باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد.اینسینیه پشت ضربه قرار گرفت اما علی رغم فریب دادن شزنی، توپ را از کنار دروازه به بیرون فرستاد.در دقایق پایانی، ناپولی ها تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند و چیزی نمانده بود که در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده به این هدف برسند اما واکنش عالی شزنی، دروازه یووه را نجات داد.

در مقابل، روی ضدحمله، یووه به گل دوم رسید. کوادرادو با یک فرار خوب، توپ را مقابل دروازه خالی به موراتا رساند و این مهاجم اسپانیایی هم به راحتی کار را تمام کرد تا یوونتوس با پیروزی ۲-۰ فاتح سوپرکاپ ایتالیا شود.

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

یوونتوس ناپولی 
۵۶%مالکیت۴۴%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۱
۵۴۴تعداد پاس۴۱۹
۴۸۴پاس صحیح۳۴۳
۲۳سانتر۱۶
۱۰کرنر۳
۱۵خطا۱۱
۷آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

پخش بازی یوونتوس و ناپولی زنده

فینال جام‌حذفی ایتالیا  در ورزشگاه خالی از تماشاگر المپیکوی رم برگزار شد، نبردی بین ناپولی و یوونتوس که در نهایت شاگردان گتوسو با برتری در ضربات‌پنالتی قهرمان شدند.در همان دقایق ابتدایی و روی پاس اشتباه کایخون، رونالدو فرصت خوبی برای باز کردن دروازه ناپولی را باز کند، اما ضربه محکم او توسط مرت دفع شد.

در دقیقه ۲۰ کایخون یک بار دیگر توپ را لو داد و این بار بنتانکور اقدام به ضربه زدن کرد، اما باز هم ضربه او با عکس العمل خوب مرت مواجه شد.در دقیقه ۲۴ ناپولی اولین فرصت جدی اش را به دست آورد.اینسینیه با یک ضربه ایستگاهی دروازه بوفون را تهدید کرد، اما شوت تماشایی او به دیرک دروازه برخورد کرد.

در اواسط نیمه اول بازی زنده یوونتوس و ناپولی و با پاس دیبالا، رونالدو می توانست در موقعیتی تک به تک قرار گیرد، اما خروج مرت مانع رخ دادن این اتفاق شد. در دقیقه ۴۱ این دمه بود که در محوطه جریمه یوونتوس صاحب موقعیت بسیار خوبی شد، اما ضربه زمینی او را بوفون به بهترین شکل دفع کرد.

لحظاتی بعد اینسینیه از پشت محوطه با ضربه ای فنی دروازه یوونتوس را تهدید کرد، اما باز هم بوفون دروازه تیمش را نجات داد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل تمام شود.در اوایل نیمه دوم رونالدو با حرکتی دیدنی موقعیت خوبی را برای بنتانکور فراهم کرد، اما ضربه ضعیف او راهی به دروازه ناپولی پیدا نکرد. در دقیقه ۶۲ این پائولو دیبالا بود که از فاصله ای قابل توجه برای باز کردن دروازه ناپولی اقدام کرد، اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۹ پخش زنده یوونتوس و ناپولی دی لورنزو بعد از همکاری با پولیتانو می توانست دروازه یوونتوس را باز کند، اما بوفون یک بار دیگر با عکس العمل خوب خود دروازه را بسته نگه داشت.در دقیقه ۷۸ ناپولی می توانست بالاخره گل اول را وارد دروازه یوونتوس کند، اما ضربه سر متئو پولیتانو باز هم در اختیار جیجی بوفون قرار گرفت.

اما در دقیقه ۹۲ بوفون به شکلی فوق العاده ابتدا مقابل ضربه سر ماکسیموویچ و بعد ضربه الماس واکنش نشان داد و حتی توپ به تیرک هم برخورد کرد تا این موقعیت فوق العاده از دست برود و بازی با تساوی ۰-۰ تمام شود.

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

ناپولی یوونتوس 
۴۶%مالکیت۵۴%
۷شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۷
۵۴۸تعداد پاس۶۲۲
۴۸۹پاس صحیح۵۷۸
۱۰سانتر۲۵
۵کرنر۵
۹خطا۱۹
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

پخش بازی یوونتوس و ناپولی زنده

در دیداری از هفته بیست و یکم سری آ، یوونتوس در شبی که مهمان ناپولی بود با حساب دو بر یک شکست خورد.در این دیدار پیوتر زیلنسکی در دقیقه ۶۳ و لورنزو اینسینیه در دقیقه ۸۶ برای ناپولی گلزنی کردند. کریستیانو رونالدو در دقیقه ۹۰ تک گل یوونتوس را به ثمر رساند.

این نخستین شکست یوونتوس پس از ۵ پیروزی متوالی در سری آ و ۸ پیروزی متوالی در تمامی رقابت‌ها بود. هر چند با وجود این شکست نیز یاران ساری در صدر جدول باقی ماندند.ناپولی نیز پس از سه شکست متوالی موفق به کسب پیروزی شد تا گتوزو و یارانش با ۲۷ امتیاز به رده دهم جدول صعود کنند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

ناپولی یوونتوس 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۵۲۵تعداد پاس۴۹۴
۴۴۴پاس صحیح۴۳۶
۱۲سانتر۲۰
۳کرنر۲
۱۴خطا۱۴
۱آفساید۳
۲کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

پخش آنلاین فوتبال یوونتوس و ناپولی

در ادامه هفته دوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان ناپولی بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۴ بیانکونری به پایان رسید.یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴ بود که کریس رونالدو با یک شوت محکم پای چپ، دروازه ناپولی را تهدید کرد اما واکنش خوب مِرِت، دروازه مهمان را بسته نگه داشت. در دقیقه ۱۵، ماتیو دی شیلیو به دلیل مصدومیت جای خود را به دانیلو داد و این مدافع برزیلی تنها یک دقیقه بعد، گل اول بازی را به ثمر رساند.

روی یک ضد حمله سریع از یوونتوسی ها بود که پاس در عرض کاستا در محوطه جریمه ناپولی به دانیلو رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

ناپلی‌ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که در دقیقه ۱۹ گل دوم را دریافت کردند. این بار هم روی پای داگلاس کاستا بود که گونسالو ایگواین درون محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و بعد از یک چرخش دیدنی، با ضربه‌ای تماشایی، توپ را به سقف دروازه مرت کوبید.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی زنده یوونتوس و ناپولی بار دیگر این بازیکنان ناپولی بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و صاحب چند موقعیت خوب شدند اما در نهایت این نیمه با همان دو گل به سود یوونتوس به پایان رسید.ناپولی نیمه دوم را با دو تعویض آغاز کرد و لوزانو و ماریو روی به جای اینسینیه و فوزی غلام به بازی رفتند.

همین تغییرات باعث شد تا تیم میهمان این نیمه پخش زنده یوونتوس و ناپولی را بهتر آغاز کند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۵۲، دریس مرتنز یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۲، یوونتوس توسط کریس رونالدو به گل سوم رسید.

این بار هم داگلاس کاستا بود که در نقش گلساز ظاهر شد و پاس در عرض او را رونالدو با یک ضربه پای چپ نه چندان محکم، تبدیل به گل سوم کرد.ناپلی‌ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در فاصله دو دقیقه، دو بار دروازه یووه را باز کردند. ابتدا در دقیقه ۶۶، روی یک ضربه آزاد، ارسال خوب ماریو روی را کاستاس مانولاس با ضربه سر تبدیل به گل اول ناپولی کرد. دو دقیقه بعد، روی حرکت خوب زلینسکی از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، لوزانو با یک بغل پای ساده، اختلاف را به حداقل رساند.

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۸۱ بازگشت ناپولی تکمیل شد. این بار روی یک ارسال از سمت راست بود که دی لورنزو از آشفتگی مدافعان یووه استفاده کرد و گل سوم را به ثمر رساند.یوونتوسی‌ها که برتری‌شان را از دست رفته می‌دیدند، در دقایق پایانی پیش کشیدند اما موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد نمی‌کردند. در حالی که به نظر می‌رسید بازی با همان نتیجه مساوی به پایان خواهد رسید، در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، یووه به گل چهارم رسید. روی یک ارسال پیانیچ بود که کولیبالی با ضربه‌ای عجیب، دروازه خودی را باز کرد و پیروزی یوونتوس را در این دیدار خانگی رقم زد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو

یوونتوس ناپولی 
۴۴%مالکیت۵۶%
۷شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۴۳۲تعداد پاس۵۴۵
۳۷۲پاس صحیح۴۷۱
۱۵سانتر۱۴
۲کرنر۵
۱۳خطا۱۳
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی – تی وی تو