تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال یوونتوس‌ ناپولی

یوونتوس
ناپولی

چهارشنبه ۱۸ فروردین ۲۱:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس ناپولی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال یوونتوس – ناپولی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس ناپولی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی یوونتوس ناپولی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس ناپولی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس ناپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی – ۲۵ بهمن ۹۹

در هفته بیست و دوم سری‌آ ایتالیا، ناپولی در ورزشگاه دیگو مارادونا شهر ناپل پذیرای یوونتوس بود و به برتری یک بر صفر رسید. یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و با ضربه کریستیانو رونالدو از فاصله ای قابل توجه می توانست به گل اول دست یابد، اما مرت عکس العمل خوبی نشان داد. در دقیقه ۱۳ این فدریکو برناردسکی بود که درون محوطه ناپولی صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه او دقیق نبود و به سمت آسمان رفت.

اما در اواسط نیمه اول و با خطای هند جورجیو کیه لینی بود که ناپولی صاحب یک ضربه پنالتی شد. لورنزو اینسینیه این موقعیت را تبدیل به گل کرد و ناپولی از یوونتوس با یک گل پیش افتاد.

در دقیقه ۴۳ فدریکو کیه زا با حرکت از جناح چپ به داخل می توانست گل تساوی یوونتوس را به ثمر برساند، اما ضربه او به بیرون رفت تا نیمه نخست با برتری ۰-۱ ناپولی تمام شود.یوونتوس در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم و با حرکت کریستیانو رونالدو از سمت راست صاحب موقعیت شد.

اما ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.دقایقی بعد و روی ارسال یک کرنر بود که رونالدو با پروازی بلند می توانست دروازه ناپولی را باز کند، اما مرت باز هم با عکس العملی تماشایی دروازه تیمش را نجات داد. در دقیقه ۵۸ فدریکو کیه زا در گوشه محوطه صاحب موقعیت شده و می توانست دروازه ناپولی را باز کند، اما ضربه او راهی به دروازه حریف نیافت.

فشار یوونتوس ادامه یافت و در دقیقه ۷۴ رونالدو باز هم در مقابل دروازه ناپولی این شانس را داشت که گل تساوی را به ثمر برساند، اما مرت این بار با پای خود توپ را دفع کرد.در دقیقه ۸۴ فدریکو کیه زا از گوشه سمت چپ فرصت داشت دروازه ناپولی را باز کند، اما ضربه او نیز با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد موراتا در دهانه دروازه موقعیت زدن گل تساوی را داشت، اما مرت با پا ضربه این بازیکن را دفع کرد. در ادامه حملات یوونتوس نتیجه ای در پی نداشت و در نهایت ناپولی با یک گل این تیم را شکست داد.

ناپولی  یوونتوس 
۳۷% مالکیت ۶۳%
۲ شوت در چارچوب  ۶
۲ شوت خارج از چارچوب ۱۳
۶ مهار دروازه بان ۱
۳۶۸ تعداد پاس ۵۹۹
۲۸۵ پاس صحیح ۵۳۱
۱۰ سانتر ۳۲
۳ کرنر ۹
۹ خطا ۱۸
۱ آفساید ۶
۲ کارت زرد ۳

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی – ۱ بهمن ۹۹

یوونتوس و ناپولی در دیدار سوپرجام ایتالیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر صفر بانوی پیر به پایان رسید. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه این بازیکنان یوونتوس بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در دقیقه ۲۳، روی حرکت خوب لورنزو اینسینیه، ناپولی ها صاحب موقعیت شدند اما پتانیا نتوانست از این فرصت استفاده کند و دروازه یووه باز نشد.

دو دقیقه بعد رونالدو بود که می توانست روی دروازه ناپولی خطرساز شود اما حضور به موقع کولیبالی، این فرصت را از ستاره پرتغالی یووه گرفت.در دقیقه ۲۹، این بار روی ارسال خطرناک دِمِه، پتانیا با یک ضربه سر قدرتمندانه می توانست دروازه را باز کند اما شزنی با یک واکنش تماشایی توپ را دفع کرد.در دقایق پایانی نیمه اول، یوونتوسی ها بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند اما در نهایت این نیمه بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.

نیمه دوم را یوونتوس بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، برناردسکی که در ابتدای نیمه دوم جانشین فدریکو کیه‌زا شده بود، روی دروازه حریف خطرساز شد اما این موقعیت هم قفل دروازه ناپولی را باز نکرد.در دقیقه ۵۶، روی تعلل مانولاس و اوسپینا، رونالدو صاحب موقعیت شد اما ضربه نوک پای او از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات یووه ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه ۶۴، رونالدو گل اول بازی را به ثمر رساند. روی ضربه کرنر برناردسکی بود که توپ بعد از برخورد به تیمو باکایوکو مقابل رونالدو قرار گرفت و او هم با یک ضربه دیدنی، توپ را به سقف دروازه اوسپینا کوبید.بعد از این گل بازیکنان ناپولی پیش کشیدند و در مقابل یوونتوسی ها به دنبال استفاده از ضد حملات بودند. بازی این روال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۸ ناپولی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

خطای وستون مک کنی روی دریس مرتنز در محوطه جریمه یووه باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد.اینسینیه پشت ضربه قرار گرفت اما علی رغم فریب دادن شزنی، توپ را از کنار دروازه به بیرون فرستاد.در دقایق پایانی، ناپولی ها تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند و چیزی نمانده بود که در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده به این هدف برسند اما واکنش عالی شزنی، دروازه یووه را نجات داد.

در مقابل، روی ضدحمله، یووه به گل دوم رسید. کوادرادو با یک فرار خوب، توپ را مقابل دروازه خالی به موراتا رساند و این مهاجم اسپانیایی هم به راحتی کار را تمام کرد تا یوونتوس با پیروزی ۲-۰ فاتح سوپرکاپ ایتالیا شود.

یوونتوس  ناپولی 
۵۶% مالکیت ۴۴%
۳ شوت در چارچوب  ۳
۴ شوت خارج از چارچوب ۳
۳ مهار دروازه بان ۱
۵۴۴ تعداد پاس ۴۱۹
۴۸۴ پاس صحیح ۳۴۳
۲۳ سانتر ۱۶
۱۰ کرنر ۳
۱۵ خطا ۱۱
۷ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۱

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی – ۲۸ خرداد ۹۹

فینال جام‌حذفی ایتالیا  در ورزشگاه خالی از تماشاگر المپیکوی رم برگزار شد، نبردی بین ناپولی و یوونتوس که در نهایت شاگردان گتوسو با برتری در ضربات‌پنالتی قهرمان شدند.در همان دقایق ابتدایی و روی پاس اشتباه کایخون، رونالدو فرصت خوبی برای باز کردن دروازه ناپولی را باز کند، اما ضربه محکم او توسط مرت دفع شد.

در دقیقه ۲۰ کایخون یک بار دیگر توپ را لو داد و این بار بنتانکور اقدام به ضربه زدن کرد، اما باز هم ضربه او با عکس العمل خوب مرت مواجه شد.در دقیقه ۲۴ ناپولی اولین فرصت جدی اش را به دست آورد.اینسینیه با یک ضربه ایستگاهی دروازه بوفون را تهدید کرد، اما شوت تماشایی او به دیرک دروازه برخورد کرد.

در اواسط نیمه اول و با پاس دیبالا، رونالدو می توانست در موقعیتی تک به تک قرار گیرد، اما خروج مرت مانع رخ دادن این اتفاق شد. در دقیقه ۴۱ این دمه بود که در محوطه جریمه یوونتوس صاحب موقعیت بسیار خوبی شد، اما ضربه زمینی او را بوفون به بهترین شکل دفع کرد.

لحظاتی بعد اینسینیه از پشت محوطه با ضربه ای فنی دروازه یوونتوس را تهدید کرد، اما باز هم بوفون دروازه تیمش را نجات داد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل تمام شود.در اوایل نیمه دوم رونالدو با حرکتی دیدنی موقعیت خوبی را برای بنتانکور فراهم کرد، اما ضربه ضعیف او راهی به دروازه ناپولی پیدا نکرد. در دقیقه ۶۲ این پائولو دیبالا بود که از فاصله ای قابل توجه برای باز کردن دروازه ناپولی اقدام کرد، اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۹ دی لورنزو بعد از همکاری با پولیتانو می توانست دروازه یوونتوس را باز کند، اما بوفون یک بار دیگر با عکس العمل خوب خود دروازه را بسته نگه داشت.در دقیقه ۷۸ ناپولی می توانست بالاخره گل اول را وارد دروازه یوونتوس کند، اما ضربه سر متئو پولیتانو باز هم در اختیار جیجی بوفون قرار گرفت.

اما در دقیقه ۹۲ بوفون به شکلی فوق العاده ابتدا مقابل ضربه سر ماکسیموویچ و بعد ضربه الماس واکنش نشان داد و حتی توپ به تیرک هم برخورد کرد تا این موقعیت فوق العاده از دست برود و بازی با تساوی ۰-۰ تمام شود.

ناپولی  یوونتوس 
۴۶% مالکیت ۵۴%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۷ شوت خارج از چارچوب ۵
۳ مهار دروازه بان ۷
۵۴۸ تعداد پاس ۶۲۲
۴۸۹ پاس صحیح ۵۷۸
۱۰ سانتر ۲۵
۵ کرنر ۵
۹ خطا ۱۹
۲ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی – ۶ بهمن ۹۸

در دیداری از هفته بیست و یکم سری آ، یوونتوس در شبی که مهمان ناپولی بود با حساب دو بر یک شکست خورد.در این دیدار پیوتر زیلنسکی در دقیقه ۶۳ و لورنزو اینسینیه در دقیقه ۸۶ برای ناپولی گلزنی کردند. کریستیانو رونالدو در دقیقه ۹۰ تک گل یوونتوس را به ثمر رساند.

این نخستین شکست یوونتوس پس از ۵ پیروزی متوالی در سری آ و ۸ پیروزی متوالی در تمامی رقابت‌ها بود. هر چند با وجود این شکست نیز یاران ساری در صدر جدول باقی ماندند.ناپولی نیز پس از سه شکست متوالی موفق به کسب پیروزی شد تا گتوزو و یارانش با ۲۷ امتیاز به رده دهم جدول صعود کنند.

ناپولی  یوونتوس 
۵۱% مالکیت ۴۹%
۴ شوت در چارچوب  ۴
۹ شوت خارج از چارچوب ۳
۳ مهار دروازه بان ۲
۵۲۵ تعداد پاس ۴۹۴
۴۴۴ پاس صحیح ۴۳۶
۱۲ سانتر ۲۰
۳ کرنر ۲
۱۴ خطا ۱۴
۱ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۵

پخش زنده بازی یوونتوس ناپولی – ۹ شهریور ۹۸

در ادامه هفته دوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان ناپولی بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۴ بیانکونری به پایان رسید.یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴ بود که کریس رونالدو با یک شوت محکم پای چپ، دروازه ناپولی را تهدید کرد اما واکنش خوب مِرِت، دروازه مهمان را بسته نگه داشت. در دقیقه ۱۵، ماتیو دی شیلیو به دلیل مصدومیت جای خود را به دانیلو داد و این مدافع برزیلی تنها یک دقیقه بعد، گل اول بازی را به ثمر رساند.

روی یک ضد حمله سریع از یوونتوسی ها بود که پاس در عرض کاستا در محوطه جریمه ناپولی به دانیلو رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

ناپلی‌ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که در دقیقه ۱۹ گل دوم را دریافت کردند. این بار هم روی پای داگلاس کاستا بود که گونسالو ایگواین درون محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و بعد از یک چرخش دیدنی، با ضربه‌ای تماشایی، توپ را به سقف دروازه مرت کوبید. در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر این بازیکنان ناپولی بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و صاحب چند موقعیت خوب شدند اما در نهایت این نیمه با همان دو گل به سود یوونتوس به پایان رسید.ناپولی نیمه دوم را با دو تعویض آغاز کرد و لوزانو و ماریو روی به جای اینسینیه و فوزی غلام به بازی رفتند.

همین تغییرات باعث شد تا تیم میهمان این نیمه را بهتر آغاز کند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۵۲، دریس مرتنز یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۲، یوونتوس توسط کریس رونالدو به گل سوم رسید.

این بار هم داگلاس کاستا بود که در نقش گلساز ظاهر شد و پاس در عرض او را رونالدو با یک ضربه پای چپ نه چندان محکم، تبدیل به گل سوم کرد.ناپلی‌ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در فاصله دو دقیقه، دو بار دروازه یووه را باز کردند. ابتدا در دقیقه ۶۶، روی یک ضربه آزاد، ارسال خوب ماریو روی را کاستاس مانولاس با ضربه سر تبدیل به گل اول ناپولی کرد. دو دقیقه بعد، روی حرکت خوب زلینسکی از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، لوزانو با یک بغل پای ساده، اختلاف را به حداقل رساند.

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۸۱ بازگشت ناپولی تکمیل شد. این بار روی یک ارسال از سمت راست بود که دی لورنزو از آشفتگی مدافعان یووه استفاده کرد و گل سوم را به ثمر رساند.یوونتوسی‌ها که برتری‌شان را از دست رفته می‌دیدند، در دقایق پایانی پیش کشیدند اما موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد نمی‌کردند. در حالی که به نظر می‌رسید بازی با همان نتیجه مساوی به پایان خواهد رسید، در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، یووه به گل چهارم رسید. روی یک ارسال پیانیچ بود که کولیبالی با ضربه‌ای عجیب، دروازه خودی را باز کرد و پیروزی یوونتوس را در این دیدار خانگی رقم زد.

یوونتوس  ناپولی 
۴۴% مالکیت ۵۶%
۷ شوت در چارچوب  ۷
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۴ مهار دروازه بان ۴
۴۳۲ تعداد پاس ۵۴۵
۳۷۲ پاس صحیح ۴۷۱
۱۵ سانتر ۱۴
۲ کرنر ۵
۱۳ خطا ۱۳
۰ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۳

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو ‌

چهارشنبه ۲۱:۰۰

سری آ ایتالیا

ساسولو
آث میلان

زنده

پخش زنده فوتبال اشتورم گراتس ولفسبرگر

چهارشنبه ۲۱:۰۰

لیگ قهرمانان آسیا

ولفسبرگر
اشتورم گراتس

زنده

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن آنژه ‌

چهارشنبه ۲۱:۱۵

جام حذفی فرانسه

آنژه
پاریسن ژرمن

زنده

پخش زنده فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون ‌

چهارشنبه ۲۱:۳۰

لیگ برتر انگلیس

ساوتهمپتون
تاتنهام

زنده

پخش زنده فوتبال سویا لوانته ‌

چهارشنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

لوانته
سویا

زنده

پخش زنده فوتبال استقلال الدحیل قطر

چهارشنبه ۲۲:۱۵

لیگ قهرمانان آسیا

الدحیل قطر
استقلال تهران

زنده

پخش زنده فوتبال بواویشتا براگا ‌

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ پرتغال

براگا
بواویشتا

زنده

پخش زنده فوتبال راپیدوین لاسک

چهارشنبه ۲۳:۰۰

لیگ اتریش

لاسک
راپید وین

پخش زنده فوتبال دورتموند یونیون برلین ‌

چهارشنبه ۲۳:۰۰

بوندسلیگا آلمان

یونیون برلین
دورتموند

پخش زنده فوتبال اینتر اسپتزیا ‌

چهارشنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

اسپتزیا
اینترمیلان

پخش زنده فوتبال یوونتوس پارما ‌

چهارشنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

پارما
یوونتوس

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان استقلال دوشنبه

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

استقلال دوشنبه
الهلال عربستان

پخش زنده فوتبال آلمالیق شباب الاهلی

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

شباب الاهلی
آلمالیق

پخش زنده فوتبال لیون موناکو ‌

چهارشنبه ۲۳:۴۰

جام حذفی فرانسه

موناکو
لیون

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا ‌

چهارشنبه ۲۳:۴۵

لیگ برتر انگلیس

استون ویلا
منچسترسیتی

بازیهای پنجشنبه ۲ اردیبهشت