تی وی تو
فوتبال  پورتو بواویشتا زنده

فوتبال پورتو بواویشتا زنده

پورتو
بواویشتا

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی پورتو و بواویشتا امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های پورتو و بواویشتا بازی خواهند داشت. پورتو مقابل بواویشتا را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو بواویشتا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو بواویشتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو و بواویشتا

۲۲ آبان ۱۴۰۱

در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ پرتغال تیم‌های پورتو و بوآویشتا مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه ۴ بر یک به سود پورتو خاتمه پیدا کرد. 

در این مسابقه مهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو ۷۹ دقیقه در ترکیب تیمش حضور پیدا کرد و توانست پاس گل دوم تیمش را هم ارسال کند.

در پایان پخش زنده بازی پورتو بواویشتا یاران طارمی با برد به استقبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رفتند. پورتو با این پیروزی ۲۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ پرتغال باقی ماند.

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

بوآویشتا پورتو 
۳۵%مالکیت۶۵%
۱شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۱۱
۵مهار دروازه بان۰
۲۷۴تعداد پاس۵۱۶
۱۹۵پاس صحیح۴۵۹
۱۰سانتر۱۳
۵کرنر۴
۱۶خطا۱۴
۰آفساید۳
۵کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

 

پخش زنده فوتبال پورتو و بواویشتا

۱ فروردین ۱۴۰۱

در یکی از دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ فوتبال پرتغال ، تیم پورتو میهمان تیم بوآویشتا بود که این بازی با یک گل به سود پورتو تمام شد. تک گل این بازی توسط فابیو ویرا و در دقیقه ی ۳۲  به ثمر رسید.

پورتو در حالی برنده پخش زنده بازی پورتو بواویشتا شد که مهدی طارمی مهاجم ایرانی به دلیل مثبت شدن تست کرونا ، از لیست بازی خط خورد و سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو مجبور شد از ویرا به جای طارمی استفاده کند.

 

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

 

بوآویشتا پورتو 
۴۵%مالکیت۵۵%
۱شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۳۸۲تعداد پاس۴۷۲
۲۸۵پاس صحیح۳۷۱
۱۵سانتر۱۳
۳کرنر۵
۱۸خطا۱۶
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی پورتو بواویشتا

برچسب‌ها:, ,