تی وی تو
پرسپولیس
استقلال تهران

پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده پرسپولیس استقلال امروز از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرسپولیس استقلال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایران از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی پرسپولیس و استقلال

اگر برای دیدن پخش فوتبال پرسپولیس استقلال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال پرسپولیس را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال پرسپولیس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال پرسپولیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال و پرسپولیس

بازی بسیار بی کیفیت استقلال و پرسپولیس در هفته ی هشتم ، بدون هیچ موقعیت خاصی با جار و جنجال های داوری به اتمام رسید تا شاهد یکی از کسالت بار ترین دربی های تاریخ بین دو تیم استقلال و پرسپولیس باشیم.

نیمه اول  پخش زنده بازی استقلال پرسپولیس به جز چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه دو تیم و یک صحنه مشکوک که اعتراض استقلالی ها را در پی داشت نکته خاص دیگری نداشت. دقیقه ۱۵ روی یک پاس عمقی و فرار حسین زاده داور آفساید اظهار داشت و این موضوع به واکنش و اعتراض آبی ها منجر شد. اعتراض کادر فنی استقلال تا جایی پیش رفت که فرهاد مجیدی گفت: اگر آفساید بود من مربی گری را کنار می گذارم.

تا انتها نیمه اول دو تیم پیروز به ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه ها نشدند تا پس از یک دقیقه وقت تلف شده، ۴۵ دقیقه اول با تساوی بدون گل به انتها برسد.

۱۰ دقیقه آغازین نیمه دوم پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال دو تیم کار را هجومی آغاز کردند اما رفته رفته باز هم شاهد همان بازی کسل بودیم. اوج بازی اعتراضات کادر فنی دو تیم به تصمیمات داور بود که موعود بنیادی فر به هر دو نیمکت کارت زرد نشان داد. این نیمه هم بدون حتی یک موقعیت جدی به انتها رسید تا پرسپولیس در انتها هفته هشتم ۱۵ امتیازی و استقلال ۱۴ امتیازی گردد.

 

پخش زنده بازی استقلال پرسپولیس

 

پخش زنده بازی استقلال پرسپولیس

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال و با چهار دقیقه تاخیر در ورزشگاه آزادی آغاز شد . پرسپولیس در فاصله سه هفته به پایان فصل جاری لیگ برتر صدرنشین بود و میخواست پنجمین قهرمانی پیاپی را کسب کند، اما آنها چشم به قهرمانی در جام حذفی هم داشتند و تلاش می‌کردند که در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها مقابل استقلال قرار گرفتند، مثل دربی گذشته به برتری برسند و یک قدم به کسب جام نزدیک شوند، اما در آن سوی میدان آبی‌پوشان نیز که بخاطر از دست رفتن شانس قهرمانی در لیگ چشم امیدشان به حذفی بود.

 و پس از پایان پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال و کسب  تساوی بدون گل در ۱۲۰ دقیقه، به ضربات پنالتی رفت و آبی‌ها در این ضربات ۴ بر ۳ برنده شدند.توانستند انتقام باخت اخیر شان را بگیرند و به جمع چهار تیم نهایی جام حذفی راه پیدا کنند.

 

پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال

 

پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال

 

پخش زنده فوتبال استقلال پرسپولیس

تیم های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی پرسپولیس به پایان رسید. گل عیسی آل کثیر به طور کامل استقلال را از بازی قهرمانی خارج کرد. استقلال بازی را بهتر از پرسپولیس آغاز کرد و چند موقعیت نیز برای گلزنی در تمام دقایق ابتدایی داشت که این موقعیت‌ها با ضربات نه چندان دقیق بازیکنان این تیم و واکنش‌های به موقع بیرانوند به جایی نرسید. پرسپولیس روی اولین موقعیت جدی خود به گل رسید و پس از گل این پرسپولیس بود که بر جریان بازی سوار شد.

پس از گل استقلال با استرس بالایی بازی را دنبال کرد و آن طراوت دقایق ابتدایی بازی از این تیم دور شد. بازی دقایق پایانی نیمه نخست با اعلام پنالتی به سود استقلال به جنجال کشیده شد و جو ملتهبی درون زمین به وجود آمد و با از دست رفتن این پنالتی توسط اسماعیلی، نیمه اول به پایان رسید.

نیمه دوم پخش زنده بازی پرسپولیس استقلال تحت تاثیر پنالتی از دست رفته استقلال آغاز شد و دقایق ابتدایی این نیمه با خطاهای متعدد و اشتباهات بازیکنان در میانه میدان همراه بود. هر چه در نیمه دوم پیش رفتیم حملات استقلال پررنگ‌تر شد اما این حملات نیز راه به جایی نبردند و مدافعین پرسپولیس بازی کم‌اشتباهی از خود ارائه دادند. استقلال در اواخر بازی روی به بازی مستقیم و ارسال‌های متعدد آورد که این توپ‌های بلند نیز سودی به حال آبی‌ها نداشت تا پرسپولیس با تک گل نوراللهی در این دیدار پیروز شود.

حالا پرسپولیس و سپاهان دوشادوش هم با ۴۵ امتیاز در رده های اول و دوم جدول هستند و همین پیروزی یک بر صفر هم برای آنکه پرسپولیس صدر جدول را با یک تفاضل گل بهتر از سپاهان پس بگیرد، کفایت کرد.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال استقلال و پرسپولیس

دیدار معوقه هفته هشتم  لیگ برتر بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال  معروف به دربی ۹۴  در ورزشگاه آزادی آغاز شد. آبی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۲ با شوت ناگهانی امیرارسلان مطهری به گل رسیدند و نیمه اول را با برد پشت سر گذاشتند، اما در ادامه پرسپولیس که نمایش بهتری ارائه کرده و حملات خطرناک‌تری داشت، توانست در دقایق ۵۱ و ۶۶ توسط مهدی عبدی و وحید امیری به دو گل دست یابد و در آستانه برتری قرار بگیرد.۷

در ادامه پخش زنده بازی استقلال پرسپولیس سرخ‌پوشان که فرصت‌های گلزنی زیادی هم بجز دو بار گلزنی هدر داده بودند، در ثانیه‌های پایانی غافلگیر شدند و روی حرکت و شوت زمینی مهدی قائدی دروازه خود را باز شده دیدند تا شهرآورد پایتخت با تساوی ۲ بر ۲ پایان پیدا کند.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو

 

پخش بازی زنده استقلال پرسپولیس

در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲-۲ در وقت های معمول و اضافه بازی به پایان رسید. اما در ضربات پنالتی استقلال موفق شد با نتیجه ۴-۱ به برتری دست یافته و راهی فینال رقابت ها شود. استقلال خیلی زود و روی اولین موقعیتش به گل رسید. در دقیقه ی ۴  مهدی قائدی روی یک حرکت انفرادی زیبا بشار رسن را از پیش رو برداشت و با یک ضربه فنی و دقیق از پشت محوطه جریمه توپ را دور از دستان رادوشوویچ به تور دروازه پرسپولیس چسباند. ولی در ادامه پرسپولیسی ها بازی را به تساوی کشاندند.

در دقیقه ی ۴۹  پخش زنده بازی استقلال پرسپولیس علی علیپور در محوطه جریمه پرسپولیس با یک عقب گرد و جا گذاشتن مدافعان استقلال توپ را در موقعیتی خوب برای شوتزنی در اختیار بشار رسن قرار دارد و هافبک عراقی که روی گل اول استقلال مقصر بود با یک ضربه دقیق دروازه ابی‌ها را باز کرد تا به نوعی اشتباهش را جبران کرده باشد. در حالی که همه خود را آماده ۱۲۰ دقیقه می کردند، علیپور دروازه آبی ها را برای بار دوم باز کرد در دقیقه ی ۸۹  پاس رو به جلوی سیامک نعمتی در سمت راست زمین به کمال کامیابی‌نیا رسید که ارسال او را علی علیپور بدون مکثب و با ضربه دقیق بغل پا وارد دروازه استقلال کرد.

در ادامه پخش زنده بازی پرسپولیس و استقلال حملات همه جانبه استقلالی ها در نهایت جواب داد و دانشگر بار دیگر بازی را به تساوی کشاند.پاس به عقب میلاد زکی‌پور و ارسال هرویه میلیچ از جناح چپ زمین را محمد دانشگر با ضربه سر چکشی زد تا گل تساوی استقلال به نام او ثبت شود و اجازه حذف تیمش را ندهد. در وقت های اضافه هم اتفاق خاصی رخ نداد و در ضربات پنالتی این استقلالی ها بودند که پیروز شدند

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو

 

پرسپولیس استقلال 
۴شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۵کرنر۰
۲۳ضربه ایستگاهی۳۰
۳۰خطا۲۳
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو

پخش زنده پرسپولیس و استقلال امروز

در دیداری از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس و استقلال عصر امروز در چارچوب دربی پایتخت به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو-دو به پایان رسید.بازی با سرعت بالایی آغاز شد و نخستین حمله توسط پرسپولیسی‌ها شکل گرفت که مدافعان استقلال توپ را برگشت دادند. در ادامه تعلل بیرانوند می‌توانست دردسرساز شود که توپ با برخورد به پای قائدی به بیرون رفت.

گل نخست بازی در دقیقه ۲۵ پخش زنده استقلال پرسپولیس توسط ارسلان مطهری به ثمر رسید. سانتر زیبای قائدی با ضربه سر انصاری به تیر دروازه خورد و در برگشت شوت فرشید باقری با اثرگذاری ارسلان مطهری وارد دروازه شد تا مهاجم استقلال گل نخست تیمش را به ثمر برساند.

پرسپولیس خیلی زود جواب گل استقلال را داد. حرکت اوساسونا از سمت راست با پاس زیبای این بازیکن همراه شد و علیپور توانست دروازه خالی را در دقیقه ۲۹ باز کند. خوشحالی این بازیکن بعد از گل که شباهت به خوشحالی بعد از گل شیخ دیاباته داشت و رو به هواداران استقلال انجام شد نیز بیژن حیدری را مجاب کرد تا به او کارت زرد نشان دهد.بعد از گل تساوی پرسپولیس، بازی با سرعت خوبی ادامه پیدا کرد اما تلاش‌های دو تیم فایده نداشت تا بازی با نتیجه یک بر یک خاتمه پیدا کند.

نخستین حمله نیمه دوم با کار ترکیبی پرسپولیسی‌ها به دست آمد که ضربه خودخواهانه ترابی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه پخش بازی استقلال پرسپولیس زنده پرسپولیس بازی را هجومی‌تر از حریف خود ادامه داد در دقیقه ی ۵۳ حرکت زیبای قائدی از سمت چپ با دریبل زدن کامیابی‌نیا و شیری همراه شد و با پاسی در عرض و زیبا، دروازه خالی را مقابل مطهری قرار داد تا این بازیکن گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند.سومین تعویض پرسپولیس در حالی در دقیقه ۷۱ بازی انجام شد که آنتونی استوکس به جای اوساسونا به زمین آمد تا نخستین بازی خود را در لباس پرسپولیس در دربی ۹۱ انجام دهد.

در حالی که استقلال در حال تدارک دیدن تعویض دوم خود بود، حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس توپ را به استوکس رساند و ضربه این بازیکن با دفع ناقص حسینی توپ را مقابل رسن قرار داد و بشار رسن در دقیقه ۹۰ بازی را به تساوی رساند. پس از این تلاش دو تیم فایده نداشت تا بازی با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کند. 

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو

 

پرسپولیس استقلال 
۷شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۵
۳کرنر۲
۲۳ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۲۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو

پخش زنده بازی پرسپولیس و استقلال

استقلال بعد از شروع نه چندان خوبی که در این فصل داشت و طی سه هفته اخیر مقابل ماشین‌سازی شکست خورد و برابر فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان به تساوی رسید، در دربی ۹۰ سعی در قطع روند ناکامی‌هایش و غلبه بر پرسپولیس داشت تا دوباره با هواداران آشتی کند، اما آبی‌ها با وجود اینکه در دقیقه ۲۸ بازی زنده پرسپولیس و استقلال فرصت عالی گلزنی داشتند ولی ضربه پنالتی را با شوت علی کریمی و مهار توپ علیرضا بیرانوند هدر دادند تا در نیمه اول به تساوی بدون گل برسند.

در نیمه دوم پخش زنده استقلال و پرسپولیس نیز بعد از آنکه سرخابی‌ها موقعیت‌های خطرناک زیادی به وجود نیاوردند، سرمربیان خارجی دو تیم دست به تغییر در ترکیب خود زدند که سومین تغییر گابریل کالدرون با بیرون کشیدن وحید امیری و حضور سعید عبدی گمنام نتیجه داد و این بازیکن جوان ثانیه‌هایی پس از ورود به زمین، پاس در عمق ترابی را با شوت محکم زد تا توپ بعد از برخورد به تیرک عمودی و کمر سید حسین حسینی تبدیل به گل ۳ امتیازی پرسپولیس شود و قرمزها همانند دربی برگشت فصل قبل، دوباره از فرصت‌سوزی استقلال با از دست دادن پنالتی استفاده کنند و به برتری یک بر صفر دست یابند.

 

پخش زنده فوتبال پرسپولیس استقلال – تی وی تو