تی وی تو
پورتو
موریرنزه

یکشنبه ۱ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و موریرنزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو موریرنزه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو موریرنزه امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پورتو موریرنزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو موریرنزه را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو موریرنزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو موریرنزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو و موریرنزه

تیم های پورتو و موریرنز در هفته ی ششم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. طارمی بازیکن ایرانی پورتو که از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت ، در دقیقه ی ۳۴ ضربه ی ایستگاهی پورتو را به اولین گل این دیدار ربدل کد تا تیمش با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه ی دوم ستارگان پورتو خوش درخشیدن و تقریبا اجازه ی هیچ حرکتی به موریرنز نمی دادند. دیاز در دقیقه ی ۵۱ و ۵۳ با دبلی زیبا اختلاف را بیشتر کرد و سپس دوباره نوبت طارمی بود که در دقیقه ی ۷۱ دبل دیگری را برای پورتو به ثبت برساند. البته این پایان کار پورتو در این دیدار نبود. این تیم با ضربه ی په په در آخرین دقایق پخش زنده بازی پورتو و موریرنزه نتیجه ی ۵-۰ را برای این دیدار رقم زد.

 

پخش زنده بازی پورتو و موریرنزه

 

پورتو موریرنز 
۶۷%مالکیت۳۳%
۷شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۵۳۴تعداد پاس۲۴۵
۴۶۰پاس صحیح۱۶۹
۱۱سانتر۱۷
۶کرنر۵
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی پورتو و موریرنزه

 

پخش زنده بازی پورتو و موریرنزه

در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال پورتو مهمان موریرنز بود که این دیدار با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید. تک گل موریرنز در دقیقه ی ۳۷ و با ضربه ی فرارسی به ثبت رسید .مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو، از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و در دقیقه ۸۶ تک گل پورتو را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

البته باید گفت که پورتو دقیقه ۵+۹۰ گل دوم را هم زد اما کمک‌داور ویدئویی آن را مردود اعلام کرد. پورتو با ۶۷ امتیاز در دوم قرار دارد و موریرنز با ۳۶ امتیاز، هشتم است.

 

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

 

موریرنز پورتو 
۲۸%مالکیت۷۲%
۴شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۲
۲۳۱تعداد پاس۵۹۰
۱۳۵پاس صحیح۴۹۸
۱۱سانتر۲۳
۶کرنر۱۱
۱۸خطا۱۲
۱آفساید۴
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پورتو و موریرنزه

در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال پورتو به مصاف موریرنز رفت و با نتیجه ۳ بر صفر حریف خود را شکست داد.مهدی طارمی از ابتدا در ترکیب پورتو بود و روی یک صحنه پاس گل داد که توسط VAR مردود اعلام شد. طارمی دقیقه ۸۹ جای خود را به اوانیلسون داد.

اولیویرا دقیقه ۲۲ از روی نقطه پنالتی گل اول پورتو را به ثمر رساند. تاوارس (گل به خودی) و اوانیلسون هم به ترتیب در دقایق ۸۸ و ۹۰+۱ دیگر گل‌های پورتو را به ثمر رساندند.پورتو با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد. موریرنز هم با ۱۳ امتیاز، دهم است.

 

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

 

پورتوموریرنز
۵۶%مالکیت۴۴%
۷شوت در چارچوب۲
۷شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۵۱۲تعداد پاس۳۹۴
۴۳۸پاس صحیح۲۹۷
۲۰سانتر۸
۶کرنر۲
۱۵خطا۱۴
۲آفساید۰
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پورتو و موریرنزه

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و سوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و موریرنز با هم دیدار کردند. در این بازی جذاب ، ستارگان پورتو موفق شدند با نتیجه ی ۶-۱ حریف را شکست دهند. اولین گل این رقابت در دقیقه ی ۴ توسط دیاز برای پورتو به ثبت رسید و سپس تک گل  موریرنز را ابرو در دقیقه ی ۲۰ به ثبت رساند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. اما نیمه ی دوم در تصرف کامل پورتو بود. این تیم ۴۵ دقیقه ی دوم را طوفانی آغاز کرد. در ابتدا مونتیرو در دقیقه ی ۵۱ گل دوم این تیم را وارد دروازه ی حریف کرد.

پس از او ، تلیس در دقیقه ی ۵۶ ، مارگا در دقیقه ی ۶۱ ، سوارس در دقیقه ی ۷۸ و ۸۷ بازیکنانی بودند که برای پورتو گلزنی کردند. جبران این اختلاف امتیاز برای  موریرنز ممکن نبود . در نهایت این تیم به برتری ۶-۱ پورتو بر خودش رضایت داد و این دیدار به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

 

پورتوموریرنز
۶۰%مالکیت۴۰%
۹شوت در چارچوب۴
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۵۸۵تعداد پاس۳۶۱
۵۱۲پاس صحیح۲۹۷
۸سانتر۲۰
۲کرنر۳
۱۳خطا۱۰
۱آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

پخش زنده بازی پورتو و موریرنزه

تیم های پورتو و  موریرنز در ادامه ی بازی های هفته ی شانزدهم لیگ برتر پرتغال ، با هم دیدار کردند. ابرو در دقیقه  ۳ برای  موریرنز و سوارس در دقیقه ی ۳۲ برای پورتو گلزنی کردند. اما این پایان کار این دو تیم قدرتمند نبود. در دقیقه ی ۳۹ تلیس ضربه ی ایستگاهی تیمش را وارد دروازه ی  موریرنز کرد و در دقیقه ی ۴۴ اورلیو برای  موریرنز گلزنی کرد تا این نیمه با تساوی ۲-۲ این دو تیم به پایان برسد. در نیمه ی دوم  موریرنز افت کرد و اینگونه پورتو بر شدت حملات خود افزود.

با گل های دیاز در دقیقه ی ۷۲ و کورونا در دقیقه ی ۸۵ ، پورتو تایم برتر میدان بود و این سبب شد  موریرنز بازی را خشن پیش ببرد. کورونا که سعی در دفاع از دروازه ی تیمش داشت در وقت اضافه با کارت قرمز از زمین اخراج شد تا تیمش این بازی را با برتری ۴-۲ و ۱۰ نفره به پایان ببرد.

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

 

موریرنزپورتو
۳۳%مالکیت۶۷%
۴شوت در چارچوب۵
۴شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۲
۲۷۴تعداد پاس۵۴۵
۱۷۴پاس صحیح۴۴۷
۱۲سانتر۲۵
۴کرنر۷
۱۱خطا۱۱
۰آفساید۲
۲کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

پخش بازی پورتو و موریرنزه زنده

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و  موریرنز با هم دیدار کردند. طی این دیدار ، تیم ها به تساوی ۱-۱ دست یافتند. نیمه ی نخست این دیدا به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما شاهد عملکرد بهتری از دو تیم بودیم. آن ها با افزایش حملات خود موفق شدند دروازه ی حریفشان را باز کنند.  تکسیرا در دقیقه ی ۷۹ اولین گل این رقابت را به ثبت رساند و این هررا بود که در دقیقه ی دوم وقت اضافه گل تساوی این دیدار را وارد دروازه ی  موریرنز کرد.

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو

 

موریرنزپورتو
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۳۰۷تعداد پاس۵۲۶
۱۸۸پاس صحیح۴۰۷
۴سانتر۴
۴کرنر۸
۹ضربه ایستگاهی۱۹
۱۹خطا۹
۴آفساید۴
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال پورتو‌ موریرنزه – تی وی تو