تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برنلی‌

منچستر یونایتد
برنلی

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنلی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد برنلی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنلی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچستر یونایتد – برنلی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد برنلی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی منچستر یونایتد برنلی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد برنلی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد برنلی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنلی – ۲۳ دی ۹۹

در دیداری معوقه از هفته نخست فصل جاری لیگ برتر انگلیس تیم فوتبال منچستریونایتد موفق شد میزبان خود برنلی را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.برنلی بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق اول بازی صاحب موقعیت شد اما ضربه بِرَدی از بالای دروازه منچستریونایتد به بیرون رفت.در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این منچستریونایتد بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و در دقیقه ۴۵، چیزی نمانده بود که مارسیال سرانجام دروازه حریف را باز کند اما این بار هم نیک پوپ با یک واکنش مناسب توپ را به بیرون فرستاد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند اما بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، یونایتد بر بازی مسلط شد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۵۲ به گل برسد اما مارسیال و کاوانی نتوانستند از موقعیتی که برونو فرناندس ایجاد کرده بود، استفاده کنند.تنها گل این بازی را پل پوگبا در دقیقه ۷۱ به ثمر رساند تا شیاطین سرخ با کسب یازدهمین پیروزی‌شان در این فصل لیگ برتر انگلیس، بالاتر از لیورپول به صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها صعود کنند.

 

 

برنلی  منچستریونایتد 
۳۷% مالکیت ۶۳%
۰ شوت در چارچوب  ۷
۶ شوت خارج از چارچوب ۲
۶ مهار دروازه بان ۰
۳۳۴ تعداد پاس ۵۶۶
۲۲۰ پاس صحیح ۴۷۵
۱۴ سانتر ۲۱
۳ کرنر ۴
۱۵ خطا ۱۳
۳ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنلی- ۲ بهمن ۹۸

در دیداری از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس، منچستریونایتد در استادیوم اولدترافورد به مصاف برنلی رفت و با نتیجه ۲ بر صفر مقابل مهمانش تن به شکست داد.یونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۵ این فرصت را داشت به گل اول دست یابد، اما ضربه مارسیال روی ارسال فن بیساکو راهی به دروازه برنلی نیافت. در دقیقه ۲۴ و روی یک موقعیت ایستگاهی، برنلی تا آستانه زدن گل اول پیش رفت اما ضربه سر میروی ارسال مک نی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقایقی بعد و روی حرکت خوب و ارسال فان بیساکو به دهانه دروازه، دنیل جیمز صاحب موقعیت گلزنی شد، اما واکنش پوپه دروازه برنلی را بسته نگه داشت.اما در دقیقه ۳۹ برنلی به گل رسید. با ضربه سر کریس وود، می در مقابل دروازه یونایتد صاحب موقعیت شده و با یک ضربه دقیق دروازه داوید دخیا را باز کرد. در ادامه تلاش یونایتد برای زدن گل تساوی نتیجه ای نداشت و نیمه نخست با برتری ۰-۱ برنلی به پایان رسید.

در همان اوایل نیمه دوم و با حرکت تماشایی دنیل جیمز، یونایتد می توانست به گل تساوی دست یابد اما هیچکدام از مهاجمان این تیم قادر به استفاده از این فرصت نبودند.اما در دقیقه ۵۸ این برنلی بود که به گل دوم دست یافت. روی اشتباه مدافعان یونایتد، جی رودریگز صاحب توپ شده و بعد از یک و دو با کریس وود، با یک ضربه فوق العاده و دقیق به گوشه دروازه، زننده گل دوم لقب گرفت.یونایتد خیلی سریع و روی حرکت دنیل جیمز می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه این ستاره جوان با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۶۹ و روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از سوی خوان ماتا، میسون گرینوود موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.دقایقی بعد میسون گرینوود در شرایطی دشوار و در حالی که تعادل نداشت باز هم موقعیت سازی کرد، اما این بار نیز ضربه او راهی به دروازه برنلی نیافت. یونایتد در دقیقه ۹۱ به گل رسید که توسط VAR مردود اعلام شد و در نهایت شیاطین سرخ ۰-۲ برابر برنلی شکست خوردند.

 

منچستریونایتد برنلی
۷۲% مالکیت ۲۸%
۷ شوت در چارچوب ۲
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۲
۰ مهار دروازه بان ۷
۶۹۰ تعداد پاس ۲۵۷
۵۹۱ پاس صحیح ۱۵۴
۲۴ سانتر ۱۱
۵ کرنر ۲
۱۱ خطا ۷
۲ آفساید ۲
۰ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنلی- ۷ دی ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم لیگ برتر انگلیس ، دو تیم برنلی و منچستر یونایتد با هم دیدار کردند.  دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۱۳ بود که منچستریونایتد صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد و چیزی نمانده بود که مارکوس راشفورد روی یک ضربه آزاد، گل اول بازی را به ثمر برساند اما واکنش خوب پوپ، مانع از باز شدن دروازه برنلی شد.برتری یونایتد ادامه داشت و در دقیقه ۱۹، روی یک ضد حمله سریع، راشفورد بار دیگر صاحب موقعیت شد اما این بار ضربه او بعد از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۳۴، یونایتدها بار دیگر تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما حضور به موقع باردسلی، مانع از گلزنی مارسیال شد.در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و در حالی که به نظر می رسید این نیمه بدون گل به پایان خواهد رسید، منچستریونایتد در دقیقه ۴۴ به گل رسید. روی اشتباه مدافع برنلی بود که پریرا صاحب توپ شد و پاس در عرض او را مارسیال با یک ضربه دقیق، تبدیل به گل کرد تا نیمه اول با حساب ۱-۰ به سود شیاطین سرخ به پایان برسد.

نیمه دوم را منچستریونایتد بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۵، مارسیال می توانست گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما باز هم پوپ با یک واکنش خوب، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه ۶۹، چیزی نمانده بود که تیم میزبان با ضربه والی باردسلی کار را به تساوی بکشد اما این بار دخیا بود که با واکنشی دیدنی، مانع از رسیدن تیم میزبان به گل شود.هرچه به دقایق پایانی نزدیکتر می شدیم، تیم میزبان فشار بیشتری روی دروازه منچستریونایتد وارد می کرد اما این شاگردان سولسشر بودند که در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل دوم رسیدند. روی یک ضد حمله سریع بود که راشفورد با پاس دنیل جیمز با پوپ تک به تک شد و بعد از پشت سر گذاشتن او، با ضربه ای نه چندان محکم در شرایطی نامتعادل، کار را تمام کرد تا منچستریونایتد در این دیدار به پیروزی ۲-۰ برسد.

 

 

برنلی منچستریونایتد
۳۸% مالکیت ۶۲%
۱ شوت در چارچوب ۵
۵ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۱
۲۸۹ تعداد پاس ۵۰۱
۲۰۱ پاس صحیح ۴۰۶
۲۴ سانتر ۸
۵ کرنر ۴
۱۷ خطا ۱۰
۵ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنلی- ۹ بهمن ۹۷

تیم‌های منچستریونایتد و برنلی در دیداری حساس  به مصاف یکدیگر رفتند.نیمه نخست این دیدار با حملاتی از سوی یونایتد آغاز شد اما بعد از گذشت دقایقی بازی به تعادل کشیده شد و توپ در میانه زمین در جریان بود.با آغاز نیمه دوم این برنلی بود که در دقیقه ۵۱ توسط بارنز به گل رسید  پریرا در یک سوم دفاعی خودی تحت فشار کورک توپ را از دست داد و یا شماره ۴ برنلی توپ را در قلب خط دفاع یونایتد به بارنز رساند تا با او شوتی همانند یک موشک، دروازه را باز کند  تا روند پیروزی‌های متوالی شاگردان سولسشر در خطر قرار بگیرد و در نهایت نیز همین‌طور شد و حملات منچستر بی‌نتیجه بود و برخلاف جریان بازی در دقیقه ۸۱ کریس فاصله را به دو گل افزایش داد ارسال وست وود از سمت راست، محوطه جریمه منچستریونایتد را پیمود و در تیر دورتر به کریس وود رسید تا او بالاتر از اشلی یانگ با ضربه سر خود دروازه را باز کند.

اما بلافاصله ۶ دقیقه بعد پوگبا از روی نقطه پنالتی اختلاف را کاهش داد. خطای جف هندریک روی جسی لینگارد، یک ضربه پنالتی در اختیار سرخ پوشان قرار داد؛ پوگبا پشت توپ ایستاد و آن را با قدرت به گوشه بالایی دروازه فرستاد تا اینکه در یک بازی رویایی لیندلوف در دقیقه ۹۳ بازی را به تساوی کشاند ارسال یانگ از پشت محوطه جریمه، فرصت ضربه سر زدن را به سانچز داد ولی هیتون توپ را به خوبی از دروازه دور نگه داشت تا در برگشت لیندلوف آن را وارد دروازه کند. در نهایت این بازی با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید.

 

 

منچستریونایتد برنلی
۷۴% مالکیت ۲۶%
۹ شوت در چارچوب ۴
۱۱ شوت خارج از چارچوب ۰
۲ مهار دروازه بان ۷
۶۴۷ تعداد پاس ۲۲۹
۵۶۷ پاس صحیح ۱۴۲
۶ سانتر ۲
۱۱ کرنر ۳
۸ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۰ خطا ۱۰
۲ آفساید ۴
۱ کارت زرد ۳

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت