تی وی تو
لیورپول
ولورهمپتون

یکشنبه ۱ خرداد ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده فوتبال لیورپول ولورهمپتون امروز – نتیجه زنده بازی لیورپول ولورهمپتون – شما می توانید از تی وی تو بازی آنلاین بازی لیورپول ولورهمپتون را رایگان تماشا کنید

پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول ولورهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده لیورپول و ولورهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول ولورهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان بازی زنده ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول ولورهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول ولورهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیورپول ولورهمپتون

لیورپول رده سومی از سری مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس مهمان ولورهمپتون بود که در پایان این دیدار با یک گل به سود شاگردان یورگن کلوپ خاتمه یافت.اوایل نیمه اول بازی متعادل آغاز شد و دو تیم حملات نصفه و نیمه ای را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند اما نتیجه ای حاصل نشد تا بازی با تساوی بدون گل دنبال شود.

در ادامه پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون لیورپول تا حدودی توپ و میدان را در اختیار گرفت و حتی می‌توانست روی ارسال الکساندر آرنولد و توسط دیه‌گو ژوتا گل اول دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن با بدشانسی به بیرون رفت. در ادامه نیمه اول نیز اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و لیورپول نتوانست از موقعیت‌های نصفه و نیمه خود استفاده کند تا مسابقه در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

در آغاز نیمه دوم لیورپول کار را هجومی آغاز کرد و می توانست توسط تیاگو آلکانتارا به گل دست پیدا کند اما در دو مرحله ضربه این بازیکن توسط دروازه‌بان و مدافع ولورهمپتون برگردانده شد.

در ادامه دیه‌گو ژوتا یک فرصت فوق العاده گلزنی را به شکلی باورنکردنی از دست داد. جایی که این بازیکن بعد از اشتباه مدافع و دروازه‌بان ولورهمپتون مقابل دروازه خالی این تیم قرار گرفت اما به شکلی باورنکردنی توپ را به مدافع حریف کوبید و این فرصت را از دست داد.

در حالی که پخش زنده فوتبال لیورپول ولورهمپتون به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد دیووک اوریگی موفق شد در دقیقه ۹۴ گل برتری را به ثمر برساند. دیووک اوریگی که به عنوان یار تعویضی به زمین آمده بود روی پاس محمد صلاح موفق به گلزنی شد تا لیورپول سه امتیاز ارزشمند را کسب کرده و پیش از بازی امشب منچسترسیتی موقتا صدرنشین شود.

 

پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون

 

ولورهمپتون لیورپول 
۳۳%مالکیت۶۷%
۱شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۱
۳۳۰تعداد پاس۶۴۱
۲۲۴پاس صحیح۵۴۴
۷سانتر۲۸
۲کرنر۸
۴خطا۷
۷آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون

 

پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون

در آخرین بازی از هفته بیست و هشتم مسابقات فوتبال  لیگ برتر انگلیس لیورپول در زمین ولورهمپتون به میدان رفت و موفق شد میزبان خود را با یک گل شکست دهد.

شاگردان کلوپ در این دیدار کار را محتاطانه آغاز کردند. در نیمه اول مالکیت کاملا بین دو تیم برابر بود و هر دو، چند موقعیت خلق کردند. در نهایت در دقیقه ۴۵+۲ این دیگو ژوتا بود که روی پاس سادیو مانه گل اول و پیروزی لیورپول را زد. این اولین گل ژوتا پس از سپری کردن ۳ ماه مصدومیت بود.

در نیمه دوم، ولورهمپتون بازی را بهتر آغاز کرد، اما نتوانست به اندازه کافی خطرناک ظاهر شود. در دقیقه ۸۷ محمد صلاح روی حرکت قشنگ چمبرلین، گل دوم را به ثمر رساند، اما داور این گل را مردود اعلام کرد. پس از این گل، روی پاتریسیو بعد از برخورد بد با هم تیمی خود مصدوم شد و بازی حدود ۱۵ دقیقه متوقف شده بود.

در نهایت با پایان پخش بازی زنده لیورپول ولورهمپتون  سرخ‌ها همان تک گل ژوتا در نیمه اول به ۳ امتیاز بازی رسیدند. لیورپول با این پیروزی، ۴۶ امتیازی شد و حالا با تیم چهارم جدول چلسی، ۵ امتیاز اختلاف دارد.

 

پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون

 

ولورهمپتون لیورپول 
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۵۰۸تعداد پاس۴۶۷
۴۰۲پاس صحیح۳۵۴
۲۹سانتر۱۲
۳کرنر۲
۱۷خطا۱۰
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون

 

پخش آنلاین بازی لیورپول ولورهمپتون

در هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس در شبی که لیورپول بعد از مدت‌ها در آنفیلد هوادارانش را کنار خودش می‌دید با نتیجه ۴ بر صفر ولورهمپتون را شکست داد. شاگردان کلوپ در این بازی بی‌عیب و نقص بودند و توسط صلاح، واینالدوم، ماتیپ و سمدو (گل‌به‌خودی) در دقایق ۲۴، ۵۹، ۶۷ و ۷۸ به گل رسیدند. لیورپول با این برد ۲۴ امتیازی شد و با تفاضل کمتر نسبت به تاتنهامِ صدرنشین در رده دوم جای گرفت. ولورهمپتون ۱۷ امتیازی هم در رده دهم جدول قرار دارد.لیورپول با این پیروزی درخشان و پرگل ۲۴ امتیازی شد و با تاتنهام هم امتیاز شد اما به خاطر تفاضل گل در رتبه دوم قرار گرفت.

به نظر می رسد که لیورپول انگیزه زیادی دارد تا برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ انگلیس شود و امثال به جای گواردیولا باید با مورینیو رقابت کند. تاتنهام پیش از این با غلبه بر آرسنال به روند خوب خود ادامه داده بود.لیورپول همچون تاتنهام در این فصل از ده بازی خود هفت برد، سه تساوی و فقط یک شکست داشته است.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول‌ ولورهمپتون – تی وی تو

 

لیورپولولورهمپتون
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۶۲۶تعداد پاس۳۹۵
۵۶۴پاس صحیح۳۳۴
۲۰سانتر۲۵
۴کرنر۶
۸خطا۱۴
۱آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول‌ ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش بازی لیورپول ولورهمپتون از اینترنت

در دیداری از هفته بیست و چهارم لیگ جزیره، ولورهمپتون و لیورپول مقابل هم صف آرایی کردند.هنوز ۱۰ دقیقه از شروع نیمه اول نگذشته بود که جوردن هندرسون در دقیقه ۸ و خیلی زود توانست گل اول شاگردان کلوپ را به ثمر برساند. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و بازیکنان با برتری ۱-۰ لیورپول راهی رختکن شدند. با شروع نیمه دوم این ولور بود که توانست در دقیقه ۵۱،توسط رائول خیمنز گل تساوی زردپوشان را به تور دروازه آلیسون بچسباند. بازی پایاپای ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۸۴، پاس بی نقص هندرسون به فیرمینو رسید و این بازیکن برزیلی موفق شد لیورپول را صاحب گل دوم کند.

در نهایت پخش زنده بازی لیورپول ولورهمپتون ، این لیورپول بود که با نتیجه ۲-۱ موفق به کسب پیروزی شد. لیورپول با این برد ۶۷  امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به منچسترسیتی ۵۷ امتیازی حضورش در صدر جدول را مستحکم‌تر کرد. ولورهمپتون نیز با ۳۴ امتیاز در رده هفتم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال لیورپول‌ ولورهمپتون – تی وی تو

لیورپولولورهمپتون
۴۶٪مالکیت۵۴٪
۳شوت در چارچوب۶
۵شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۲
۵۰۲تعداد پاس۵۸۵
۴۱۲پاس صحیح۴۹۰
۲۲سانتر۱۲
۲کرنر۴
۶خطا۱۱
۲آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول‌ ولورهمپتون – تی وی تو

پخش بازی لیورپول ولورهمپتون زنده

در یکی از دیدارهای هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در آنفیلد میزبان ولورهمپتون بود. تا دقیقه ۴۰ نیمه نخست اتفاق خاصی رخ نداد. هر دو تیم چند حمله موقعیت گل ناموفق  داشتند اما این  لیورپول بود که در دقیقه ، ۴۲ توسط سادیو مانه به گل اول رسید. پاس‌کاری بی‌نظیر شاگردان کلوپ در نهایت به لالانا ختم شد و او با یک ضربه سر فرصت مناسب را برای مانه فراهم کرد تا مهاجم سنگالی لک‌لک‌ها گل اول تیمش را به ثمر برساند. گرچه نتو در دقیقه ۳+۴۵ توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما توسط داور و با بازبینی وار این گل مردود اعلام شد.

پخش زنده بازی لیورپول و ولورهمپتون در نیمه دوم به کنری پیش رفت و جز چند تعویض شاهد اتفاق دیگری نبودیم. در نهایت لیورپول توانست با نتیجه ۱ بر صفر ولورهمپتون را شکست دهد. این هفدهمین برد متوالی شاگردان کلوپ در استادیوم آنفیلد است.

پخش زنده فوتبال لیورپول‌ ولورهمپتون – تی وی تو

 

لیورپولولورهمپتون
۶۲٪مالکیت۳۵٪
۳شوت در چارچوب۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۶۰۵تعداد پاس۳۵۲
۵۲۰پاس صحیح۲۵۷
۱۸سانتر۱۸
۵کرنر۶
۷خطا۳
۲آفساید۵
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال لیورپول‌ ولورهمپتون – تی وی تو

پخش زنده فوتبال لیورپول ولورهمپتون

در هفته سی و هشتم بازی های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در استادیوم آنفیلد به دیدار ولورهمپتون رفت. در نیمه نخست این بازی نه چندان جذاب، سادیو مانه در دقیقه ۱۷، اولین گل بازی را وارد دروازه میهمان کرد. بازی در این نیمه خیلی خسته کننده ادامه داشت. در اواسط این نیمه، مانه می توانست با پاسی که اوریجی برایش ارسال کرده ب.د گل دوم را ثبت کند اما ضربه اش به تیرک دروازه خورد. ولور هم موقعیت های خوبی را برای گلزنی از دست داد. نیمه نخست با برتری ۱-۰ لیورپول پایان یافت. بازیکنان ولور نیمه دوم را هجومی آغاز کردند که نتیجه ای جز دریافت دو کارت زرد برایشان نداشت. از طرف دیگر، لک لک ها که تا دقیقه ۸۰، آرایش دفاعی به خود گرفته بودند ناگهان با ضربه جانانه مانه که دروازه حریف را در هم شکست هیجان زده شدند. در نهایت،  ولورهمپتون  با نتیجه ۲-۰ مغلوب لیورپول شد.

پخش زنده فوتبال لیورپول‌ ولورهمپتون – تی وی تو

لیورپولولورهمپتون
۵۹٪مالکیت۴۱٪
۵شوت در چارچوب۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۶۰۱تعداد پاس۴۲۲
۵۰۸پاس صحیح۳۲۳
۳سانتر۰
۴کرنر۱
۱۱ضربه ایستگاهی۳
۳خطا۱۱
۳آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول‌ ولورهمپتون – تی وی تو